SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak

Ligde Malatya'dan lig sonuncusuna kadar puan kaybeden herkes ciddi güc kaybededer. Bu takimlarin alayi cöp bana kalirsa. Malatya, Antalya, Rize ve Sivas acayip kötü durumda. Göztepe bunlarin 1 tik üstü. Basak takim bile degil. Konya can cekisiyor. Kasimpasa'nin Ankaragücü'nü yenecek hali yok. Kayseri biraz cikista. Gencler, Ankaragücü, Erzurum ve Denizli'yi yorumlamaya gerek yok. Ankaragücü ve Erzurum cirpiniyor, diger ikisi onlardan bile kötü. Göztepe ve Kayseri'yi de bugün ve yarin görecegiz.

fdgbnh.JPG

Bir de o fikstür arasında muhtemel bir BJK-FB kupa eşleşmesi olacak. Bayağı yıpratıcı oluyor sıkışık lig fikstüründe kupa derbisi oynamak.
2.yari maclar daha zor gecer, eger alttakiler kazanip bir tik üsttekilere yaklasirlarsa deplasmanlar daha sert gecer. Fener ligin en alt seviye takimlarina cok üstün geldi Caner'le falan. 40 maci da Caner'le cözemezler..

Besiktas'in ic sahada puan kaybedecegini düsünmüyorum ama Göztepe'nin sahaya cikan kadrosu icin helva diyemeyiz. Paluli ve Tripic bu maci kaldirabilecek mi emin degilim. Hamle gücü olarak Trabzon'da kadro disi kalan Diabate var, o da karikatür gibi biri ama kullanabilecek hoca sayisi az.

Ben besiktasin puan kaybedecegini dusunuyorum ndiaye ve halil hizli oyuncular goztepe fena takim degil besiktas cok sisiriliyor bir yerde fena patlayacaklar yakindir

Son dakikalarda puan veya puanlar kaybettiğimiz maçlardan sonra tam tersinin olduğu, çok değerli ekstra iki puan aldığımız maçtan sonra bir BJK puan kaybı muhteşem olur.

Hakemler çok kötü yada art niyetli şu pozisyonda Mensah'a kart vermeyen hakemi göz doktoruna felan götürsünler

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ner kirmizi cikmali seri boyle kirmizi gordu emre kilinc kirmizi gordu jahovic bunun daha hafifinden fener macinda atilmisti ama bence bugun hakemde kurtaramayacak tinercileri

Beşiktaş'ın bu kadar kontrolsüz bir sertlikte oynayıp bütün kartlardan es geçilmesi sakatlıklarına duacı olmamız için bir büyük neden yaratıyor.

Üst Alt