SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak

Sirf hakemlerle 10-12 puan topladilar,ilkyarida.ben artik kaldıramıyorum bu kadar ahlaksizligi. vardan uyari bile gelmiyo anasini satayim bu nasil bisey ya.bizim taylan ise ust üste iki macta bisey yokken sari yedi. emre kilinc haksiz yere kirmizi gordu.o kupa go....ze girsin sene sonu,biz sokariz umarim aci acı

Ayhan Akman: "Ben böyle net bir penaltı gormedim bu sezon, pozisyon net penaltı."
Tümer Metin: "Net penaltı."
Ali Gültiken: "Penaltı değil, once faul var."

Halil'in verilmeyen p6'sı icin ali gültiken bi kılıf bulamadı boktan bi pozisyona faul dedi
Bunlarda ciddi ciddi sorun var

Son düzenleme:
Ayhan Akman: "Ben böyle net bir penaltı gormedim bu sezon, pozisyon net penaltı."
Tümer Metin: "Net penaltı."
Ali Gültiken: "Penaltı değil, golden once faul var."

Halil'in verilmeyen p6'sı icin ali gültiken bi kılıf bulamadı boktan bi pozisyona faul dedi
Bunlarda ciddi ciddi sorun var
Bu tinerciler her yerde tek yurek olmus. Tumer fenere yancilik yapmasa o da penalti degil derdi

Yabancı oyuncudan çok bu ülkeye yabancı hakemler ve yabancı TFF yöneticileri lazım.

Var çıktı herşey kolaylaştı. Artık tereddüt ediyorsan pozisyonu tekrar tekrar izle. Var hakemleriyle fikir alışverişinde bulun. Ama adamlar bunların korkusundan var’a gitmiyorlar bile. Adalet ve iş ahlakı ön planda değil ülkede. Futbol gibi basit bir şeyde bile dürüst davranamıyorlar.

Yeminle şaka gibi!
Dün akşamdan beri sosyal medya da tüm tinerciler birlik olmuş gibi ne var ki ne var ki diye kendilerini savunuyor.

Hatta üstüne bizim kazandığımız maçı hakemle kazandığımizi iddaa ediyorlar.

Kafayı yemişler.
O kadar saçma yorumlar var ki; okurken cıldırmamak elde değil.

Şunlara, futbolun nasıl oynandığıni gösteremiyoruz ya en çokta ona üzülüyorum.
Geleni geçeni kafalarına vura vura yeneceksin ki bu tincerciler ve kuşlar bir daha piyasaya çıkmasın.

Terim'e, tekrar takımı vasatlarla doldurma fırsatı vermeyin.
Transfer değil istifa İstiyoruz!

Bizim kalecinin elindeki topun saniyesini hesaplayan hakemler haftalardır bjk maçlarında kör oluyorlar birden ne hikmetse.

Adamlar çatır çatır bariz hatalarla kazanıp duruyorlar soran olursa sergen iyi futbol oynatıyor bjkliler iyi mücadele ediyor falan filan

Şunları gündeme getirecek babayiğit bir yöneticimiz yok ki piyasada zaten onu da geçtim biz kendimizi bile savunamıyoruz bu konularda

Bu konuda tek güvencem Ali koç birkaç maç puan kaybetsinler direkt gündeme getirir başkanım bunların pisliğini gün yüzüne çıkartır.

Üst Alt