SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:21 | Beşiktaş 2-1 Göztepe | MS | 24 Ocak

Yakinda fbliler ve bjkliler birbirlerine girerler
Daha değil. Bizi bir devreden çıkarsınlar, o zaman BJK'ye çökecekler.

Kadıköy'deki FB-Bjk maçı
Kadıköy'deki FB-Basak maçı
BJK'in hemen hemen her maçı
Bize verilen kartlar, (yahu oyuncu çime takılıp düşüyor, hakem bizimkilere kart veriyor)
İptal edilen goller vs vs uzar gider

Bu seneki gibi bir lig oynandığını hiç görmedim.

BJK'in Sinan Enginli 100. Yıl şampiyonluğu ile yarışır.

Bu sacmaliklari gecelim her sene kim iyi oynuyorsa o takima hersene hakem yardim ediyor laflari donuyor .Bizim hoca eskisi gibi degil biz bunlar gibi oynayamiyoruz .6 tane attigimiz macta bile bunlar kadar oynayamiyoruz
Biz iyi oynamıyoruz

Ama sana ilk yarı en ufak bir yanlışında kırmızı çıkıyor

Top rakip kaleye gidince, hakem oyunu durdurup penaltı veriyo

Kalecin topu elinde uzun tuttu diye rakibe çift vuruş veriliyor

Beşiktaş’ın böyle sorunları yok.Kart da görmüyorlar bizim maçta da kontra kesildi, aleylerine ilk yarı kırmızı verilmedi ve kazandılar

Diyorum ki böyle benim dedem de kazanır

Hakemi makemi gec Forvetlerinde bunlarin gibi bi adam var mi yok Kotu boklu Gokhan Tore bile katki veriyo
Hakemi niye geçeyim 8 kişi kalıp geriye düşüp nereye çeviriyorlar maçı ?
Haftaya Trabzon maçları var nasıl kazanacaklardı eksiklerle ?
Böyle kollanırsan sende de işe yaramaz adamların bile katkı verdiğini görürsün. Rakiplere faul yap tekme at bileklerine bas kart yok, adamlar da korkarak oynar kart verilmezse. Bizde dokunmasak bile kırmızı yiyoruz.

hakem kararlarindan anladigim kadariyla bjk ve fbyi ligde basa bas birakacaklar ama kimin sampiyon olacagina dair karar cikmamis henüz

Karar çıkık ya FB şampiyon. Baksana adamlar birbirlerinin maçlarında yaşanan hakem hatalarına karşı en ufak bir reaksiyon, açıklama yapmıyor bile.

Normalde Ali Koç'un şu dakikada ortalığı birbirine katması lazım değil mi, ya da muhabirlerinin? Adamların liderliği çalındı bu akşam, bu maç GS-Goztepe maçı olsaydı neler olurdu düşünebiliyor musun?

Resmen tiyatro izliyoruz resmen.

Anadolu takımlarına ve taraftarlarına da yazık. Birileri şampiyon olsun/olmasın tiyatrosunda figüran gibi takılıyorlar. Bu adamların emeğine, taraftarlarının üzülmesine yazık. Futbol 3 takımdan ibaret değil ama kimse sesini çıkarmıyor ne yazık ki. Olan taraftarlara oluyor.

O kadar bu işi biliyorsan bir takımı al yönet de görelim..

Ne gibi bir başarı var teknik direktör olarak da bu kadar ahkam kesiyorsun?

Ekranlarda sallamak kolay..

Senin gibiler anca bir yerleriyle maç izleyenleri kandırabilir..

Üst Alt