SL 20/21 H:24 | Beşiktaş 1-0 Konyaspor | MS | 7 Şubat - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:24 | Beşiktaş 1-0 Konyaspor | MS | 7 Şubat

bjknin kazık fikstür başlıyor 3 hafta sonra biz şu ana kadar 4/4 geldik paşa ve alanyayi da geçersek 6/6 gibi müthiş bir seriyle bitiriyoruz..şu fiksturde çoğu takım 10-12 puana fit olurdu biz 12 puanı şimdiden topladık.. kasimpasayi da yenersek kazasız belasız Alanya maçında puan kaybetme lüksümüz olur

bjknin kazık fikstür başlıyor 3 hafta sonra biz şu ana kadar 4/4 geldik paşa ve alanyayi da geçersek 6/6 gibi müthiş bir seriyle bitiriyoruz..şu fiksturde çoğu takım 10-12 puana fit olurdu biz 12 puanı şimdiden topladık.. kasimpasayi da yenersek kazasız belasız Alanya maçında puan kaybetme lüksümüz olur

alanya deplasmanında umutluyum bu sefer...
rahat bir galibiyet bekliyorum

alanya deplasmanında umutluyum bu sefer...
rahat bir galibiyet bekliyorum

İş bizde bitiyor biz istersek karşımızda duracak bir takım yok ilk devre o kadar saçma puanlar verdik ki kayseri-antalya k.gumruk son dk Alanya son dk net 6 puanı çöpe attık üstüne Muslera Onyekuru da yoktu ayriyetten forvetsizdik.. 2. Devre resmen 5 tane daha iyi oyuncuyla oynayacağız şu avantajı kullanmamız lazım sırf Muslera bile olsaydı 5-6 ekstra puan alirdik ilk devre

Valla hic oyle luksumuz yok. Seyircili olsa Ts, bjk maclarini rahat alirdik ama seyirci yokken cok zor. Marcao'nun posizyonuna rahat rahat penalti veriyorlar.

Bence de çok bir puan kaybı lüksümüz yok

Hem parasızlık, hem de seyircisiz maçlar orta ve alt sıra takımların zaten düşük olan motivasyonu yokediyor

Bu yüzden belli ki rakiplerimiz çok az puan kaybı yapacak bu sene

O yüzden havayı yakalamışken paşa ve alanyadan 6 puan çıkarmamız lazım

Bu ikisi ilk devre puan kaybettiğimiz takımlar
Kayseri, antalya, konyayı falan hiç saymıyorum zaten onları her halükarda yenmeliyiz

Bunları kesinlikle kayıpsız geçmeliyiz ki bjk, trabzon, hatay falan gibi rakiplere karşı 2-3 puan kaybetme lüksümüz oluşsun

Yoksa çok zorlaşır işler

Çekinmek değil ama sergeni kahraman yapma üstüne oyunlar oynanıyor

Bu kadar desteklemese hakemler 3 hafta içinde kaçacak adamı zorla yarışta tutuyorlar kaç haftadır

Hocanın keyfi yerindeyse, Muslera şampiyonluk modunu açtıysa fener veya bjk farketmez bizim elimizden şampiyonluk falan alamazlar. Galatasaray'ın potada olup da bjk'ye şampiyonluk vermesi fikri bırak gerçek dünyayı rüyada olsan bile burada bir tuhaflık var diyip uyanırsın, rahat olun bence. Yeni transferler falan var daha onları hiç hesaba katmadım.

Bizi şampiyonluktan kendimiz haricinde kimse edemez.

konyaspor gibi vasat takimlarin bir sezonda 2 kez ayni büyük takima karsi puan almasi mucize olurdu. bir de bu yönden bakmak lazim.

konya'da oynanan macta hazir olmayan bjk'yi 4lemislerdi. feneri depte yendiler. bizi yenmeselerdi favori ekibimiz olurdu ama bu isonun yatacak yeri yok hoca olarak.

fenerin 1-0 kazandigi rize macina benziyor ama rize bu konyadan kesinlikle daha iyidi

Feneri falan tokatlayinca aslan Konya kaplan Konya diyenler şimdi kümeye falan diyor. Gunluk yasamayin kardeşim bu futbolu. Konyaspor bu ligin demirbaslarindandir. Ha lig çöplük ise buna birsey diyemem. Ha birde ben diyeyim, sizin mentaliteye gore bugun kaybeden takim kumeye giderken ayni takimdan 4 yemis takim sampiyon olsun ha. Guzel

Üst Alt