SL 20/21 H:24 | Beşiktaş 1-0 Konyaspor | MS | 7 Şubat - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:24 | Beşiktaş 1-0 Konyaspor | MS | 7 Şubat

Yalnız bu Avaragetaş'ın şansına Karagümrük maça tek idman çıktı, Konyalılar teknik direktörünü sattı. Hakem yardımı bitti şimdi de rakip yardımı başladı. Bir an önce menemenlerindeki büyütücü maddeler elekten geçirilip bu kontrolsüz ve plansız yükselişlerinin önüne geçilmeli.

Yalnız bu Avaragetaş'ın şansına Karagümrük maça tek idman çıktı, Konyalılar teknik direktörünü sattı. Hakem yardımı bitti şimdi de rakip yardımı başladı. Bir an önce menemenlerindeki büyütücü maddeler elekten geçirilip bu kontrolsüz ve plansız yükselişlerinin önüne geçilmeli.
Tüm bunlar olurken bizim oynadigimiz son 9 macin sadece 2'si rahat gecti (Denizli+Gencler)

Valla ben Başak-Gazişehir ve hatta Malatya maçlarında bile oldukça rahattım. Bunların üstüne bir de bu Konya'dan 4 yemediğimiz senaryoları düşün, belki de bugün meşaleleri yakmıştık.
Rehavete yer yok. Lig daha yeni basliyor. Herkes 48 puanda. 4 beraberligi koruyabilsek veya sadece ic sahadaki 2 kolay maci alabilsek 4 puan öndeydik VE Fener o moral bozuklugu ile Trabzon'da havlu atardi.

Ankaragücü, Kayseri, Antalya, Genclerbirligi ve Denizli deplasmanlarinda minimum %70 topla oynayip ölümüne kapip kontra kovalayan takimlara karsi gol arayacagiz. Hatay, Alanya ve Ünal Karaman'in Göztepe'si önde basarak baslayacaktir.

Ligde kolay mac yok.

BJK'nin kazanmasında hiç bir sakınca yok defalarca söylemiştim bunu.

Ben bu galibiyeti FB'nin 3.sıraya düşmesi olarak yorumlarım. :)
fbyi şu oynadıkları topla rakip olarak mı görüyorsunuz? Bence ts bile daha rakip. bjk iyi oynasa da son haftaları getirecek kadrosu yok. Defansta büyük sıkıntıları olacak ve kapatacak alternatifleri yok. Ben 2.lik için ts ile kapışırlar ve fb 4. Olur diyorum.

Üst Alt