⚽ SL 20/21 H:24 | Fenerbahçe 0-1 Galatasaray | MS | 6 Şubat - Sayfa 377 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erman toroğlu köpeği az önce a habere bağlandı, vara dışardan müdahale var diyor, ali koç para verdi herhalde 2 gün önce böyle konuşmuyordun. Bir de ardaya büyük ceza verileceğini söyleyip ardaya adi diyor. Kulüp dava açmalı. Arda orda bir şahsi kastetmiyor niye üstüne alındı erman.

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Disardan mudahale vardir tabi,yoksa o verilmeyen 2 penalti icin,vardan uyari gelmemesi,caner ve serdara kirmizi cikmamasi imkansiz.resmen dograndik.gustavoya,rosiere,josefe haftalardir kirmizi cikmiyo.var devreye girmiyo.sezon basindan beri büyük şaibe var,fener ve bjk yapiyo bu şaibeyi de.serdar aziz iki macta bir kirmizilik harekette bulunuyo,canerin hatay macindaki penalti pozisyonu vs hic bi sekilde var yok ortada.

Disardan mudahale vardir tabi,yoksa o verilmeyen 2 penalti icin,vardan uyari gelmemesi,caner ve serdara kirmizi cikmamasi imkansiz.resmen dograndik.gustavoya,rosiere,josefe haftalardir kirmizi cikmiyo.var devreye girmiyo.resmen şaibe var,fener ve bjk yapiyo bu şaibeyi de.serdar aziz iki macta bir kirmizilik harekette bulunuyo,canerin hatay macindaki penalti pozisyonu vs hic bi sekilde var yok ortada.
Fenerin hakki yenmiş gibi konuşuyor ama şerefsiz. Utanmadan 250 kişi maç izlemiş dedi.

Maç 0-0 iken 2 tane penaltımız verilmemiş, verseler maç 4’e, 5’e gider, otomatik çizilen çizgiyle gol ofsayt ve haklı olarak verilmemiş ama sorsan hala onlar mağdur akodumun loloppu çocukları.

Ilk defa Fatih Altayli ne diyecek diye bekledim. Çatir çatir konustu. Bizim yonetim cok aciz.
Bakalim fenerin aciklamasina cevap verecekler mi?

Ilk defa Fatih Altayli ne diyecek diye bekledim. Çatir çatir konustu. Bizim yonetim cok aciz.
Bakalim fenerin aciklamasina cevap verecekler mi?
Fatih altaylinin yaptığı konuşmayı resmi siteden benzer açıklama yapsinlar. Bitsin bu algıları şerefsizlerin. 2 kırmızı kart 2 penaltı verilmemiş hala utanmadan konuşuyor fenerbahçe aşaligi. Bir de medyada Galatasaray çok güçsüz. Nedense Galatasaraylı yorumcular tarafsız olma çabasına giriyor. A spor fenerin arka bahçesi olmuş. Gsli diye ılgaz çınar çıkarıyorlar tek kelime etmiyor her şeye evet.

Yönetim on numara iş yapıyor. Aynen böyle devam. Saçma sapan hakem konuşmaya başlayınca ondan sonra bir bakarsın hop maç kaybetmeye başlamışsın. Bu sene özellikle hoca da hiç hakem konuşmuyor. Çünkü bu pozitif havayı bozmaya gerek yok. Şunu söyleyeyim Eğer maçın içinde Donk'un pozisyonunda biz penaltı diye itiraz edip ortalığı karıştırsak bu en çok bize zarar verecekti. Aynen böyle devam İnşallah Alanya maçından sonra tek tek gideceğiz

Üst Alt