⚽ SL 20/21 H:24 | Fenerbahçe 0-1 Galatasaray | MS | 6 Şubat - Sayfa 378 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu koduğum ezikleri halen ağlıyormuş?

Harbiden baydılar artık.

Ezel rakip dediğimiz takıma bak, acınacak haldeler.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Aynen öyle. Ama ben genel olarak cücü nün VAR'a gitme gereği duymadan ofsayt çalmasına açıkcası çok şaşırdım. Hatta golü verir kesin demiştim.

Yok renktaş, golü önce verdi zaten sonra Var’dan ofsayt uyarısı geldi ve iptal etti

Bildiğim kadarıyla ofsaytlarda hakeme izleme yetkisi yok
Bilgisayar çizgiyi çekiyor, ofsaytsa ofsayt, hakem izlemiyor, bilgisayar ne derse o uygulanıyor

Diğer penaltıydı, kırmızıydı, onlarda gidip izleyip tekrar değerlendiriyor hakem

Günler geçiyor bunların ağlaması bitmiyor. Var çıktı çıkalı götü toplayamadılar ondan bu ağlamaları. Alıştılar milletin kadıköyde doğranmasına, öyle kazanmaya.

Yok renktaş, golü önce verdi zaten sonra Var’dan ofsayt uyarısı geldi ve iptal etti

Bildiğim kadarıyla ofsaytlarda hakeme izleme yetkisi yok
Bilgisayar çizgiyi çekiyor, ofsaytsa ofsayt, hakem izlemiyor, bilgisayar ne derse o uygulanıyor

Diğer penaltıydı, kırmızıydı, onlarda gidip izleyip tekrar değerlendiriyor hakem
Bunu bilmiyordum, öyle olmasa kesin izleyip ofsaytı görse bile kılıfına uydurur golü verirdi hırbo. Teşekkürler bilgilendirme için renktaş :)

Üst Alt