SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat

Abi karagümrüğün yattığı çıkardığı kadrodan belliydi direk. Ademi kim de gelir gelmez 11 oldu bu takımda. Ademi-jimmy-biglia yerine sobiech-castro-salibur başlasaydı bence çok rahat kazanırlardı. Ademi kim lan ayağında top tutamaz hava topuna bile çıkamıyor. Fbye karşı muazzam hatalar yapıyor takımlar. Mesela ben bize krşı o hataları fazla göremiyorum. Genelde bize karşı ne yapacağını bilen bi takım olarak çıkıyorlar

vallahi özelikle, (gs,fb, bjk dışındaki) istanbul takımlarından bıktım.

bu takımlardan biri, en iyi oyuncusunu (rekabet olsun diye!) fb'ye bedavaya veriyor.

bir diğeri yine en değerli oyuncusunu, gitmek istememesine rağmen, fb sportif direktörünü kendi kulübünün toplantısına sokarak, baskılayıp, fb'ye veriyor.

diğeri ise mesut özil transfer olunca tebrik yayınlayıp, fb'den yedek kulübesi için aldığı leş forveti fb'ye karşı onbir oynatıyor.

bu takımların fb ile olan maçları helva gibi geçiyor. fb bunlarla rahat rahat oynarken, gs'a karşı bunlar sanki son maçlarını oynarmış gibi oynuyorlar. ben hayatımda bu seneki kadar enkaz bir lig görmedim açıkçası.

bereket fb'in bunlarla olan maçları bitti.

Fenerin ya üstüne tam gideceksin önde sağlam basacaksın, ya da topu bırakıp üstüne gelmeni sağlayacaksın hızlı hücumlarla bişey yapmaya çalışacaksın. Denge oynayan her takım yenilir bunlara öyle bi durum var adamlar ballı
1. Topu alip bunlara vermeyip üreterek, titrerek bunlarin dengesini bozup tek kaleye cevireceksin

2. Üsttekini yapmiyorsan ilk yarida savunmaya yatip fenerin üstüne gelmesini saglayip alanlari iyi kapatip hizli cikmaya calisacaksin

3. 2yi tercih edersen 60dan sonra fener orta sahasi yorulup düsüyor, erol kulübede kim var kim yok oyuna almaya basliyor, o ara yüklenip fisi cekeceksin

1. Topu alip bunlara vermeyip üreterek, titrerek bunlarin dengesini bozup tek kaleye cevireceksin

2. Üsttekini yapmiyorsan ilk yarida savunmaya yatip fenerin üstüne gelmesini saglayip alanlari iyi kapatip hizli cikmaya calisacaksin

3. 2yi tercih edersen 60dan sonra fener orta sahasi yorulup düsüyor, erol kulübede kim var kim yok oyuna almaya basliyor, o ara yüklenip fisi cekeceksin
4- biraz da futbol şansı lazım

bu takımlardan biri, en iyi oyuncusunu (rekabet olsun diye!) fb'ye bedavaya veriyor.

bir diğeri yine en değerli oyuncusunu, gitmek istememesine rağmen, fb sportif direktörünü kendi kulübünün toplantısına sokarak, baskılayıp, fb'ye veriyor.

diğeri ise mesut özil transfer olunca tebrik yayınlayıp, fb'den yedek kulübesi için aldığı leş forveti fb'ye karşı onbir oynatıyor.

bu takımların fb ile olan maçları helva gibi geçiyor. fb bunlarla rahat rahat oynarken, gs'a karşı bunlar sanki son maçlarını oynarmış gibi oynuyorlar. ben hayatımda bu seneki kadar enkaz bir lig görmedim açıkçası.

tuzlaspor veya istanbulspor gibi takimlar süper lige cikarsa bunlarla oynayacaklari maclar yine banko fb 6 puani olur

bu ligde büyük takim olarak puan kaybetmek galibiyet elde etmekten daha zor, kalite cok düstü.

hic bir sey oynamasan bile mac kazaniyorsun. 6 takim düsüp 3 takim cikmali ve tekrar 18e düsmeli lig. hatta bana kalirsa 16ya bile düsebilir eger kalite artacaksa. 8 takim düsüp 3 takim ciksa 14-21 topluca alt lige gidiyor mesela. ilaveten alt ligden sadece sehir takimlari kaliyor.

lig 16 takima düsse ilk 8den sonra kalanlar:

fuat capali kasimpasa
ünal karamanli göztepe
rizali sivas
hamzali malatya
ersunlu antalya.

kasimpasa disinda bütün cöpler iyi-kötü gitmis olur.

Bazı arkadaşlar kızıyor ama.mantikli düşünün siz Galatasaraya rakip olsanız ama.galatasaray sahipsiz olsa haklarını kimse savunmsa 1 tekmede siz vurmazmisiniz bunu yalı cocuguda yapar tinercilerde gücü olan herkes yapar yalı çocuğu fatih hoca dışında kulübün sahipsiz olduğunu iyi biliyor

Bu sezon ne temiz bi galibiyet ne de temiz bi golleri yok gibi bisey.kasimpasa,karagumruk,rizespor ozel anlasmali maclar belliki.kayseri ve ankaragucu maclarindaki kayseri ve ankaragucunun mücadelesiz oyununu da düşünürsek onları da ekleyebiliriz.hele ankaragücü maçındaki komik kaleci ve savunma hatalari,hakem hataları vs

Iyi oynadığımız maclarda oldu,kotu oynadigimiz maclarda.tonla eksikle cikip ayni iyi oyunu sürdürmeye çalıştığımız ama yapamadığımız da oldu.lakin fb ve bjknin aldigi hakem destegini düşünürsek bjk 8-9 puan,fb 12 puan gerimizde olmalıydı.heleki fb su an bulundugu konumu zerre haketmedigi gibi bu rezil oyun ve hakemlerle topladığı inanilmaz puani düşünürsek kumeye oynamaliydi

Özellikle ksaımpşadaki o yusuf denen hıyar. Dikakt ederim bizim her maçta son maçıymış gibi oynar

Hakem falan tamam ayrı konu. Ancak şampiyonlukları çok isteyen takım alır. Maçlara bakınca fenerli futbolcular kötü oynasalarda daha çok istiyorlar gibi. Bizim takımda ve camiada bir doygunluk var. Sahada yürüyen futbolcular var. Konsantrasyon yok eskisi gibi. Şans da yanımızda değildi şu ana kadar. Çok ümitlenmezsek iyi olur.

Hakem falan tamam ayrı konu. Ancak şampiyonlukları çok isteyen takım alır. Maçlara bakınca fenerli futbolcular kötü oynasalarda daha çok istiyorlar gibi. Bizim takımda ve camiada bir doygunluk var. Sahada yürüyen futbolcular var. Konsantrasyon yok eskisi gibi. Şans da yanımızda değildi şu ana kadar. Çok ümitlenmezsek iyi olur.
fener'de sampiyonlugu kim istiyor acaba? sürekli itlik yapan serdar aziz mi? caner mi? yürüyerek oynayan sosa ve özil mi? hakemlerin katkisi en cok gol atan oyuncularinin toplam katkilarindan daha fazla. bunlar bir seviniyorsa hakemler 3 seviniyor. hakemleri arkasina alanin sampiyon olmadigi bir yil olmasi dilegiyle...

muslera, taylan, arda, marcao, büyük maclarda donk vs. gayet istekli oyuncularimiz var bence. performans bekledigimiz oyuncular garanti ücretlerini hak etmiyor ve forma giymiyor. falcaolar feghouliler yok. sahada askerler var.

fener'de sampiyonlugu kim istiyor acaba? sürekli itlik yapan serdar aziz mi? caner mi? yürüyerek oynayan sosa ve özil mi? hakemlerin katkisi en cok gol atan oyuncularinin toplam katkilarindan daha fazla. bunlar bir seviniyorsa hakemler 3 seviniyor. hakemleri arkasina alanin sampiyon olmadigi bir yil olmasi dilegiyle...

muslera, taylan, arda, marcao, büyük maclarda donk vs. gayet istekli oyuncularimiz var bence. performans bekledigimiz oyuncular garanti ücretlerini hak etmiyor ve forma giymiyor. falcaolar feghouliler yok. sahada askerler var.
Hakem konusu çok net zaten ama bizim konsantrasyon eksikliğimiz çok bariz bu sene. Ben hedefe kilitlenmiş bir Galatasaray takımının ve camiasının neler yapabildiğini çok iyi biliyorum. Bu sene o yok. Kimse tepki vermiyor. Sadece hoca birşeyler yapmaya çalışıyor, bir kaçta twit atılıyor hepsi bu. Yoksa meydan bu kadar boş kalmazdı önceden bu itlere.

Üst Alt