SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:25 | Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 13 Şubat

Allah aşkına şunların oynadığı topa bakın, duran toptan ona buna çarpıp önlerine düştü gol sonra Jimmy orta sahada mevlana oynuyor kontra tek top gol.

Hatay maçı kaleci kurtarıyor dönüyor yerde duran adama çarpıp gol sonra adam kendi kalesine atıyor rakipler kamyonlar kaçırıyor tabi bu esnada.

Rize maçı tek kale oynuyor Rize uzaydan bir frikik golü ile galibiyet.

bakalım bu şans nereye kadar devam edecek normalde Trabzonlu Ünal'ın Göztepe'si bunları hacemat etmeli ama yine ossuruktan bir gol gelir üstüne yatarlar Altay kurtarır vs vs alırlarsa şaşırmam.

Abi karagümrüğün yattığı çıkardığı kadrodan belliydi direk. Ademi kim de gelir gelmez 11 oldu bu takımda. Ademi-jimmy-biglia yerine sobiech-castro-salibur başlasaydı bence çok rahat kazanırlardı. Ademi kim lan ayağında top tutamaz hava topuna bile çıkamıyor. Fbye karşı muazzam hatalar yapıyor takımlar. Mesela ben bize krşı o hataları fazla göremiyorum. Genelde bize karşı ne yapacağını bilen bi takım olarak çıkıyorlar

Ligde namuslu takımların insafına kaldık maalesef. Anadolu takımları artık çıkıp topunu oynasın diye dua ediyoruz artık. Azıcık oynayan takımlar şu geberik FB'ye yenilmez.

Abi karagümrüğün yattığı çıkardığı kadrodan belliydi direk. Ademi kim de gelir gelmez 11 oldu bu takımda. Ademi-jimmy-biglia yerine sobiech-castro-salibur başlasaydı bence çok rahat kazanırlardı. Ademi kim lan ayağında top tutamaz hava topuna bile çıkamıyor. Fbye karşı muazzam hatalar yapıyor takımlar. Mesela ben bize krşı o hataları fazla göremiyorum. Genelde bize karşı ne yapacağını bilen bi takım olarak çıkıyorlar
Boşuna 20 takımla yarısıyoruz diye bagirmiyorum. Bu takımlar bizim taktikdeki zaafimizi bilip ona göre oynarken fenerin ortalarını markajlayamadi ne hikmetse. O yüzden dostluktan vazgeçmemiz lazım. Dostumuz yok bizim.

Fenerin ya üstüne tam gideceksin önde sağlam basacaksın, ya da topu bırakıp üstüne gelmeni sağlayacaksın hızlı hücumlarla bişey yapmaya çalışacaksın. Denge oynayan her takım yenilir bunlara öyle bi durum var adamlar ballı

Üst Alt