SL 20/21 H:26 | Fenerbahçe 0-1 Göztepe | MS | 21 Şubat - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzon maçı kırılma noktaları Bence Trabzonsporu yenebilirler. Olası bir mağlubiyette hoca gönderilmez ise zaten bu sezon çöpe gitti bizim maksimum puan kaybedeceğimiz maç sayısının 3 geçmeyeceğini düşünüyorum.

Trabzon maçı kırılma noktaları Bence Trabzonsporu yenebilirler. Olası bir mağlubiyette hoca gönderilmez ise zaten bu sezon çöpe gitti bizim maksimum puan kaybedeceğimiz maç sayısının 3 geçmeyeceğini düşünüyorum.
trabzonsporu trabzonda yenecek, ve o kulüpte fener öylemi reis bu olay ayni arda fenere imza atti olayina döner, fenerin su durumda su futboluyla avcinin trabzonunu yenmesi imkansiz, ayrica yakin zamanda ki bu trabzon vodafonda bjkye yaptiklari ortada.

Öyle olmuyor işte o Kayseri maçı 30 gol kaçırdık puan kaybı geldi maalesef. 15 maç var daha 5 maçta puan kaybı olabilir ortalama. 32-33 puan daha alsak şampiyonuz inşallah 💛♥️

trabzonsporu trabzonda yenecek, ve o kulüpte fener öylemi reis bu olay ayni arda fenere imza atti olayina döner, fenerin su durumda su futboluyla avcinin trabzonunu yenmesi imkansiz, ayrica yakin zamanda ki bu trabzon vodafonda bjkye yaptiklari ortada.

Oyunun içinde kalmaları için hakem yardımı ile maça ortak olacaklarını düşünüyorum performans olarak alamazlar zaten.

Yalniz yedikleri golde Caner'in geriye kosarken Altay'in ciktigini gördügü icin bir an duraklamasi cok komikti.
Kendince orda uyanıklık yaptığını sanıyor ve Altay'san delecek top ile atağa kalkma derdinde

Aynı şey korner kullanırken de geçerli uyanıklık yapıp kornerde ceza sahası dışına sekecek topu tekrar içeriye doldurmak için Halil'in önünde bekliyor.

Yanarım yanarım iki maçta da Caner'in kanadını otoban yapmadığımiza yanarım.

Bizim maclar da kek degil + Alanya macindaki hakem yonetimi tekrar olursa ne olacak?
Şöyle izah edeyim. Alanya ligin en zor deplasmanı bjk dahil. Bu maçtaki yönetimden daha kötü bir hakem yönetimi binde 1lik fb-başak maçı hakemliği. Yani biz burada kazanmayı basardiysak inşallah bir şekilde yürürüz yeter ki Kayseri maçı gibi tek kale oynayıp berabere kalmayalım adamların tek sütü var ya fatih Öztürk sağolsun.

Şöyle izah edeyim. Alanya ligin en zor deplasmanı bjk dahil. Bu maçtaki yönetimden daha kötü bir hakem yönetimi binde 1lik fb-başak maçı hakemliği. Yani biz burada kazanmayı basardiysak inşallah bir şekilde yürürüz yeter ki Kayseri maçı gibi tek kale oynayıp berabere kalmayalım adamların tek sütü var ya fatih Öztürk sağolsun.
Iyi de maci cok rahat kaybedebilirdik. Ortada kotu yonetime ragmen eze eze kazandigimiz mac yok. Fakat Alanya bence de iyi takim olsa da ayni hakem yonetimi Bjk Hatay Ts maclarinda filan olsa?

Iyi de maci cok rahat kaybedebilirdik. Ortada kotu yonetime ragmen eze eze kazandigimiz mac yok. Fakat Alanya bence de iyi takim olsa da ayni hakem yonetimi Bjk Hatay Ts maclarinda filan olsa?
Evet bu kadar şerefsizlik yaparlarsa şampiyon olamayız diyorsun. Ama serefsizligin de bir hududu var diyorum ben iç savaş mı çıkaracaklar? Kaldı ki kalan açık ara en zor 3 maçımızı yazmışsın ki hakem tarafsız olsa bile puan kaybetme yani en kötü berabere kalma kredimiz olan maçlar bunlar diğerlerini kazansak yetecek inşallah zaten.

Evet bu kadar şerefsizlik yaparlarsa şampiyon olamayız diyorsun. Ama serefsizligin de bir hududu var diyorum ben iç savaş mı çıkaracaklar? Kaldı ki kalan açık ara en zor 3 maçımızı yazmışsın ki hakem tarafsız olsa bile puan kaybetme yani en kötü berabere kalma kredimiz olan maçlar bunlar diğerlerini kazansak yetecek inşallah zaten.
Sadece 3 mac degil. Goztepe, Antalya filan bu maclar da zorlu gececek. Yine de sacma sapan goller yemezsek kazaniriz.

Arkadaşlar şu anda çoğu teknik adam Fener'in bu ortamına gelmez. Gelecek olanlar ya koyu fenerli olmalı veya kariyerinde ilk çıkışını yapmış (Çağdaş ATAN gibi) teknik adamlar olur. Yoksa Okan BURUK, Şenol Güneş, Mustafa DENİZLİ gelmez. Onların birinin gelmesi demek ise Emre ve arkadaşlarının takımdan uzaklaşması demek olur. Benim aklımda süpriz olarak gelecek isim Sumidica :) Tam ona göre ortam var bol kaos.
Sumidica olmuyormuş. (Bence iyi ki de olmuyor)
Rizeden ayrılırsa bu sezon Türkiye'de başka takım çalıştıramıyormuz. Aynı sezonda en fazla 2 farklı takımda çalışabiliyormuş bir teknik direktör..

Üst Alt