SL 20/21 H:26 | Fenerbahçe 0-1 Göztepe | MS | 21 Şubat - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cumartesi FBliler Alanya yensin diye dua ediyordu.

Artık bence bize teşekkür etmeliler, zira sene sonu Avrupa için Alanya ile çekişecekler....

Son düzenleme:
Şaka maka ortalıkta İrfan Can falanda yok adam geleli 25 gün oldu kadroya giremedi daha, Adamlar sırf biz almayalım diye ihtiyaçları olmayan mevkiye adam aldılar ve faydalanamıyorlar forvette falanda Valencia-Thiam oynuyor :d

Şaka maka ortalıkta İrfan Can falanda yok adam geleli 25 gün oldu kadroya giremedi daha, Adamlar sırf biz almayalım diye ihtiyaçları olmayan mevkiye adam aldılar ve faydalanamıyorlar forvette falanda Valencia-Thiam oynuyor :d

İyi ki biz almamışız. Herif sakat, üstüne bir de iyileştikten sonra form tutacak da ohooo. Başakşehir iyi soktu kazığı bu sefer bize girmedi.

İyi ki biz almamışız. Herif sakat, üstüne bir de iyileştikten sonra form tutacak da ohooo. Başakşehir iyi soktu kazığı bu sefer bize girmedi.
Fener aldı diye demiyorum burada hoca ilk ismini açıkladığında bile söylemiştim beni hiç heyecanlandırmıyordu bu transfer. İrfan Can bariz şekilde yumuşak ve yavaş bir oyuncu bizim orta sahada aradığımız profil böyle tempolu ve dinamik bir oyuncuydu. Gedson şuan bile iyi oynuyor ama kondisyonu biraz artsın orta sahada şov yapacak çok umutluyum ondan. İrfan Can'ı hem çok yüklü bir maliyetle hemde 1 aylık büyük bir sakatlığı varken almamak harika oldu valla bizim için.

Ekonomik şartlar bir tarafa İrfan'ın alınamaması Galatasaray'a net dominasyon 2 sene kaybettirmiştir. Alınmamasını bir mantığı var da Galatasaray'a gelmedi diye yetenekli bir herifi boklamanın da manası yok.

Irfana 5 Milyon versek bile kizardim bizimkilere, adamlar 10 Milyona aldi. Bu konu kapanmistir benim adima.

Öyle arkasindan aman aman ah vah edilecek bir futbolcu oldugunu düsünmüyorum. Fenerbahce futbolcu ögütme kulübüne gittigine göre de kariyeri icin cikis degil düsüs olur orasi muhtemelen.

Üst Alt