SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart

4 yılda 170 mesaj.. doğrandığımız maçta özeleştiriyi biz yapacaz öyle mi..

Direk delikanlı ol da ben kuşum de

Yazık, mesaj sayısına göre kategorize et ve bir sonuca var. Oysa arkadaşın yazdıkları gerçeğimiz. Hakaret yok, edebi ile eleştirmiş, ki yazdıklarına aynen katılıyorum, ama hoşunuza gitmiyor? Neden acaba? Yeri gelince antu şu bu deyip eleştirip dalga geç, sonra da 170 mesaj yazmış diye kuş yaftasını yapıştır. Kuşda desen devede desen çıyan da desen yazdıkları doğru.

hakem operasyonları, yanlış ilk 11 ler,kötü futbol ve hikmet karaman faktörleriyle böyle bi puan kaybı bekliyordum.sürpriz olmadı

O günkü takımların durumlarıyla bugünkü bir mi allah aşkına ya. O sene her deplasman muhtemel puan kaybıydı 3 büyükler için artı ts ve başak

Şimdi önüne gelen seri yapıyor. Deplasman baskısı yok seyirci yok.

Şimdi bjk nin 2 maç puan kaybetmesini bekle hadi bakalım.
Fener de puan kaynetmedi o sezon. Biz gençlere yenildik sonra ki bütün maçlrı alıp 3p farkla şampiyon olduk. Ayrıca bjk ile içerde oynayacağız o maçı kazanamıyorsan zaten bugün kazansan da şampiyon olamazsın

Hayatimda bi penalti karara bukadar küfür ettigimi hatirlamam.
2ci yari baslayana kadar küfür ettim.
Bukadar pis kokuyor bu karar.
Sonra Mustafaya verdigi Kirmizi tamamen kopartti oyunu.

Yazık, mesaj sayısına göre kategorize et ve bir sonuca var. Oysa arkadaşın yazdıkları gerçeğimiz. Hakaret yok, edebi ile eleştirmiş, ki yazdıklarına aynen katılıyorum, ama hoşunuza gitmiyor? Neden acaba? Yeri gelince antu şu bu deyip eleştirip dalga geç, sonra da 170 mesaj yazmış diye kuş yaftasını yapıştır. Kuşda desen devede desen çıyan da desen yazdıkları doğru.
Kendisi bana fırsat verirse zaten soyledikleri icin özur dileyecektir.

Alanya'ya 3 gün önceden giden akıl bu maçta pikniğe gider gibi gidiyor. Sen maça hazırlan kaybet AGücü'nü ilk ben tebrik edeyim. Çıkan kadroyu gördüm burayada yazdım yanımda ki arkadaşımada söyledim skandal bir maç bizi bekliyor diye.

Terim bu maçta kurmayları ile 10 dakika bile konuşmamıştır sonuncu ya AGücü nasıl olsa yeneriz.

Bu maçı ömrümün sonuna kadar unutmam, GS ne ilk ne de son defa kaybetti ama bu kadar bile isteye kaybettiği çok azdır bu da o maçlardan biri aynı 2018'de GBirliği deplasmanı gibi.

Terim'in bizlere ve Galatasaray'a artık bir şampiyonluk borcu vardır yoksa bu skandalın üstüne kolay kolay kapanmaz. Sıradan bir lig maçı değil bu maç.

Neredeyse her sene var lig sonuncusuna bir mağlubiyetimiz. Yıkım değil uyanış olur. Kaç sefer geçtik bu yollardan. Fb miyiz? Bjk miyiz ki mental çöküş yaşayalım?

Geçen yıl yaşadın. Bunun FB ile BJK ile akası yok, insan psikolojisi ile alakası var. Bu yıl TFF ve hakemlerde alenen sana cephe almış. Öyle gizli filan da değil haa, açık seçik gözümüze soka soka yapıyorlar birde. Tüm bunlar olurken ayakta durmak kolay değil... ve maalesef hoca da eskisi gibi değil, ekibi ise etkisiz elemanlar ordusu... şimdiden söyleyeyim Sivas maçını da kaybedecez.. çünkü hakemler daha iyi oynayacak futbolcularımızla... daha da hata yapmaya penaltı yaptırmaya ve atılmaya müsait hale geldiler.. inşallah yanılan ben olurum..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hakemin de tffnin de ne olduğunu biliyorduk. Ama onları da yenecek gücün var. Ama bu maçı hakemden daha fazla biz hediye ettik.. Antalya’nın doğranacağını biliyoruz, buna önlemi masada alamıyorsan ki alamadığımız belli o zaman sahada alacaksın. Ama biz sahada ruhsuz yürüdük. Adamları güçleri ile ezdi bizi. Artık hakem demeyi bıraksak iyi olur, çünkü hakemlerin ne olduğunu biliyoruz. Bunu kenar yönetimin ve futbolcun anlamamış ki önlem alamamışlar.

Bırakamam reis o çıkan kırmızı karta kadar yazdıklarına noktası virgülüne katılıyorum.Ancak o kırmızı kartı kimse izah edemez.Şeytan denilen Orman Çocuğu bile yorum yapamadı ''Oyun Kuralı'' dedi.Çünkü başka savunabileceği argümanı yok.Resmen Muhammedi ve Galatasaray'ı durdurmak için bilinçli ve art niyetli çıkarıldı o kart.Var'a Aziz Yıldırım'ı koysan yav bunada kırmızı verirsek deşifre oluruz der.

Hakemde hakem sen hakeme fırsat verirsen gediğine koyar. Sen yapılan teşkilatı görüp engelleyemiyorsun iş olup bitiyor sağa sola bağır kurusıkı. Arkada GS haklarını savunabiliyor musun? hayır o zaman sus.

Bugün ölmezsem daha ölmem sinirden çat diye çatlayacağım, hoca sahilde geziyor ona rağmen maç eline geliyor oyuncun kaleciyi geçip atamıyor. 7 milyon maaşlı Falcao 6 pastan atamıyor 2 kırılma anı Onyekuru'nun kaçırdıklarına gelmiyorum bile sonra hakeme fırsat geliyor çat diye seni ortadan ikiye ayırıyor bağır dur şimdi derdini kim anlayacaksa?

derdini anlatır Abdurrahim bey aynen şöyle: sayın cımhırbışkınım

Kadro alarm veriyordu son 3 maçın tek bir tanesinde bile iyi oynamadık, Bugün aynı kadro ile ısrar edip 45 dakikayı çöpe attık son dakikalarda yediğimiz golde resmen tüy dikti. Sonrasında oyunu yönlendirebilecek Feghouli veya Belhanda'nın girmesini beklerken Falcao tercihi yanlıştı ikinci yarıda yediğimiz gole kadar etkisizdik yine. Fakat A.gücü o kadar vasat bir takım ki 2-0'a rağmen 11'e 11 devam etse her türlü puan alabilirdik ama skandal bir karar ile 10 kişi kaldık. Hem hocanın yanlış tercihleri hemde hakem faciası ile kaybettik umarım gereken tepkiyi göstermeye devam ederiz.

Bırakamam reis o çıkan kırmızı karta kadar yazdıklarına noktası virgülüne katılıyorum.Ancak o kırmızı kartı kimse izah edemez.Şeytan denilen Orman Çocuğu bile yorum yapamadı ''Oyun Kuralı'' dedi.Çünkü başka savunabileceği argümanı yok.Resmen Muhammedi ve Galatasaray'ı durdurmak için bilinçli ve art niyetli çıkarıldı o kart.Var'a Aziz Yıldırım'ı koysan yav bunada kırmızı verirsek deşifre oluruz der.

Aksini iddia etmiyorum ki. Alanya’da 2 kırmızı ve bir penaltı yenildi.. hele luiye yapılan hareket Azizi geçtim Ali Koç da hakem olsaydı verirdi o kırmızıyı. Öyle bir hareketti.. bunları gördün, o zaman bu kadar aciz bu kadar kötü bu kadar temposuz futbol oynamaya ve hakemi bahane göstermeye hakkın yok. Çünkü gördün neleri vermediklerini... hakem kılığındaki adamcıklar haykırdı niyetlerini... o yüzden bahane yok kardeşim.. yorumcu kılıklı şeytan senin oyuncunu hedef gösterdi zaten.. o halde hakkın yok bu kötü futbola bu kötü 11 tercihlerine... kabul etmiyorum... hakem şu bu demeyi... adam açık açık ilan etti niyetlerini... onlara niye kızayım.. bunu bilip önlem almayan suçludur...

Geçen yıl yaşadın. Bunun FB ile BJK ile akası yok, insan psikolojisi ile alakası var. Bu yıl TFF ve hakemlerde alenen sana cephe almış. Öyle gizli filan da değil haa, açık seçik gözümüze soka soka yapıyorlar birde. Tüm bunlar olurken ayakta durmak kolay değil... ve maalesef hoca da eskisi gibi değil, ekibi ise etkisiz elemanlar ordusu... şimdiden söyleyeyim Sivas maçını da kaybedecez.. çünkü hakemler daha iyi oynayacak futbolcularımızla... daha da hata yapmaya penaltı yaptırmaya ve atılmaya müsait hale geldiler.. inşallah yanılan ben olurum..

Geçen yılın hiçbir alakası yok bugünle. Avantaj kaybettik ama bu maç bizi kıracak maç değil. Geçen sezon pandemi arasından sonra ilk maçta mağlubiyet ve Muslera'nın sezonu kapaması direkt kırmıştı mesela. Bambaşka iki psikoloji.

Ben hala marcaonun yediği çalımı hazmedemiyorum, birkaç hafta önce de aynı çalımı yemişti ve maç gitmişti... İki kötü özelliği var 1-laubalilik 2-dengesiz müdahaleler 2-2 lik agücü felaketine de bu yüzden sebep oldu.. İyi paraya satılmasının dört gözle bekliyorum
ben maç başlamadan yazmıştım kadro açıklanınca, Danyden tek fazlası iyi pas , tam bir bomba o yüzden onun yanında luyindama olmalıydı donk değil , Ömer Bayram yedek bile olamaz arda 11 olmaz , hakem kadar hocanın da suçu var

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasarayın hakkı yendi mi millet de bi barış havası dünyadaki halkların kardeşliği masalları..

Neymiş hoca suçluymuş da kötü futbolmuş da..

2..0 da olsa maç mohamed i atmasa görürdüm ben o maçı..

Kötü oynamakla hakemin bizi doğramasını ayırt edememek zor olmasa gerek..

Kazandığımız maçlardan sonra ortada görünmeyen kuşlar bugün hemen koşup gelmişler. O zaman iyi dinleyin kuş beyinliler bundan önce olduğu gibi bundan sonra da G.saray’ın altında inlemeye devam edeceksiniz. Hepiniz karımızsınız. Ezik ve şikeci lavuklar

bugun cok gerginsin dostum nasılsın
Valla acayip sinirliyim bildiğin gibi değil..

En sinirli olduğum da adamlar twiteer da bile serdar aziz in mohamed a dirseğini bile savunuyorlar bizimkilerin derdi hoca ve kötü futbol..

Ya hoca kendi dedi zaten kötü oynuyorsak bu bizi bağlar bu bizim doğranmamızı açıklamaz diye

Bizim taraftarımız hala sevgi pıtırcığı rolünde

Üst Alt