SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:28 | MKE Ankaragücü 2-1 Galatasaray | MS | 3 Mart

Bu forumun abisi ablası şöyle eskileri yok mu yav,arkadaşlar sakin hiç bir şey bitmedi desin benim bildiğim GS böyle kaoslardan şampiyonlukla çıkar desin.Yangın yerine döndü forum, birlik beraberlik lazım bize abilerim ablalarim birlik beraberlik zamanı.Ben çok eskileri bilmiyorum ama internet sağ olsun neleri atlattığımızı biliyorum.
Şampiyonluk yolunda böyle bir tokat gerekti bize, hedef 23 🦁

Millete bela okumayalim diyoruz zorla okutturacaklar. Ya kardesim herkese ayni calin be,bize yardim etmeyin, kayirmayin. Bir olur, iki olur dersin ki insandir hata yapabilirler. Ulan bunlar alenen bizi dogruyor. Burada hata falan yok, art niyet var. Hatayi biz yapiyoruz yumusak davranarak, konusmayarak. Konusun cikin abi, gerekiyorsa cikmayin maclara. Hayir ne yapacaklar? Sikar biraz Galatasarayi ligden men etmek. O kadar ciddi kayip elde ederler ki tutusup bir sekilde bu duzeni duzeltmeye baslarlar.

Vucuttan seken top penalti mi olur? Muhammed'in kirmizi kartina deginmeyek bile istemiyorum. Rezilligin onde gideni. Ayrica bu cuneyt efendi nasil oluyorda son dakikada bizim var hakemimiz oluyor? Neden bir degisiklige gidilmis merak ediyoruz. Bir standart tutturmak zor olmasa gerek.

Takim kotu oynar, hoca gununde olmaz, yanlis onbir kurulur hepsine tamam. Hakemi de yeneceksin gibi cumle cok yanlis. Bizim hakemi degil rakibi yenmemiz gerekiyor. Bu kadar art niyetli, Galatasarayi yaristan koparmak icin el birligi ile calisanlari iyi de oynasan yenemezsin.

Bu insanlar bu isten para kazaniyor, emek veriyorlar, taraftar ise para odeyip mac izliyor. Hayir vicdansizlar, sizde futbol sayesinde, taraftar sayesinde duduk calip eve ekmek gotuyorsunuz, luks icinde yasiyorsunuz. Hic mi utanmiyorsunuz? Insanlarin emegini calmaya kimsenin hakki yok. Kul hakkina giriyorsunuz. Cok merak ediyorum. Bu insanlar eve geldiklerinde cocuklarinin, eslerinin yuzune nasil bakabiliyorlar?

Simdi merak ediyorum: Fatih hocaya kac ceza gelir, Abdurrahim albayraka kac ceza gelir, Arda'ya kac ceza gelir.
Ne güzel derdinizi anlatmışsınız kaleminize sağlık
Kimse hakemi de yenmek mecburiyetinde olmamalı,nereye kadar yenebilirsin ki olmayan kırmızı kartı verir atağa her çıktığında düdük çalar seni öyle güzel baskılar ki anlayamazsın.

Bu forumun abisi ablası şöyle eskileri yok mu yav,arkadaşlar sakin hiç bir şey bitmedi desin benim bildiğim GS böyle kaoslardan şampiyonlukla çıkar desin.Yangın yerine döndü forum, birlik beraberlik lazım bize abilerim ablalarim birlik beraberlik zamanı.Ben çok eskileri bilmiyorum ama internet sağ olsun neleri atlattığımızı biliyorum.
Şampiyonluk yolunda böyle bir tokat gerekti bize, hedef 23 🦁
Reis bu Var teknolojisi gelene kadar en ölümcül hakem hatalarında bile bir iki gün konuşulup unutuluyordu.Ama adam önündeki monitörden izleyip resmen kasıtlı işlere girince insanlar ne diyeceğini şaşırıyor.Luyindamanın kafayı yarıyor adam kırmızı yok.Bizim oyuncuya topla alakası olmayan rakip oyuncu koşarak gelip resmen sabit duran dirseğine kafa atıyor direk kırmızı.

Koç holding gözünü karartmış. Şampiyon olmak için her türlü pisliği yapıyorlar ve yapacaklarda. Eğer ki aleni şekilde yapılan tüm bu pisliklere rağmen şampiyon olursak, klişe bir laf var ya en değerli şampiyonluğumuz diye. Bu gerçekten en değerli şampiyonluğumuz olur. Ama olabileceğimizi zannetmiyorum. Bu ülkede para her kapıyı açar ve tüm pislikleri kapatır...

Koç holding gözünü karartmış. Şampiyon olmak için her türlü pisliği yapıyorlar ve yapacaklarda. Eğer ki aleni şekilde yapılan tüm bu pisliklere rağmen şampiyon olursak, klişe bir laf var ya en değerli şampiyonluğumuz diye. Bu gerçekten en değerli şampiyonluğumuz olur. Ama olabileceğimizi zannetmiyorum. Bu ülkede para her kapıyı açar ve tüm pislikleri kapatır...
Para her kapıyı açmaz...
Koç bırakın futbolu ülkemiz için bile tehdittir..

Devlet eninde sonunda onu minimalize edecektir..Ağlayarak kaçıp gidecek görürsünüz

Ulan her türlü pisligi yapiyorlar bütün Spor programlar göre göre hile var diye konusuyor, hele ki 3 gün önce süpheli mactan sonra yine ayni hakemler saha hakemi ve var hakemi verilmesi nasil bi istir. Hatalariyle ödüllendiriliyorlar.
Buna hicmi dur diyecek biri yok? Bu sike olayindan sonra ceza yemediler ya, her türlü pislik devam ediyor. 40 senedir tr ligini izliyorum 40 senedir ayni mok. Biktik artik arkadas.

Eminim şampiyon olsak bir sonraki şampiyonluk için de aynısını söyleriz. Saha içinde bir şekilde mücadelemizi veriyoruz ama saha dışı çok büyük problem. Türk futbolu şımarık bir zengin çocuğunun oyuncağı olmuş. Kimse de hop hemşerim n'oluyor demiyor.

Bizim taraftar dünyadan bi haber.
Hala oyundan falan bahsediyor.Hani tek maçlık bir durum olur anlarım.
Bunu her zaman ssöylerim bizim taraftarla diğerleri arasında çok ciddi fark var. Mlaesef çok iş bilmez taraftara sahibiz.

Ben şu forumda oynadığımız oyunu, futbolcuları, hocayıda en çok eleştirenlerden biriyim.Hatta kadromuzun abartıldığı kadar iyi olmadığını bile söylerim..Başkan ve yöneticilerden sırf Bu takımın haklarını korumadıkları için nefret etdiğimi her zaman söylemişimdir.
Ama bu senenin geneline baktığımız zaman ve böyle bir maçdaan sonra teknik taktik analizi yapılmaz.Sokayım oynanan oyuna..

Bu kadar şerefsizlik olmaz.
kendimi bildiğim bileli şu ligi yakından takip ederim ben böyle hakem kararları görmedim.Vara rağmen yapıyor şerefsizler.

Bugün ardayı,apoyu ve hocayı dinledikten sonra gördüm ki bu adamlar herşeyin farkındaymış dolmuşlar ve resmen patladılar.
Ama işte bu düzendde hemen tepki göstereceksin arkadaş.Çünkü rakipler şerefsiz.Bunlarra anladığı dilden konuşacaksın.Bu ülkede sessiz kalırsan tepene binerler.

öyle nağmert rakipler varki sahada haklı haksız her boka itiraz eden sürekli kendilerini yere atan namussuzlar.Öyle böyle değil tam bir rezillik.
hiçbirşey bulamadılar ofsayt çizgisine takıldılar.

Neyse üzülmeyin..

Şampiyon olacağız..

Bazen yenilirsin ama şampiyonluğu kazanırsın..

3 sene önce Fenerbahçe stadında kazanıyorduk hakem 1-0 ken 1-1 yaptırdı dümenle.Fegulinin ayağına bastılar vermedi faulu

O sene nasıl şampiyon olduysak gene oluruz.Ben hala aynı yerdeyim.

Biz şampiyon olacağız.

Hakem rezalet bir Mac yönetti

Kesinlikle art niyetli bir durum vardi

Ama futbol olarak da Biz karsilik veremedik ne yazik ki

Ilk yari Mac 0-0 devam ederken takim dan o ruhu veya isigi alamadim,zaten 1-0 dan sonra ben izlerken kazanamayacagimizi anladim

Sampiyonluga oynayan bir takimin böyle bir görüntü vermemesi lazim,Fatih hoca gibi kariyeri sampiyonluklarla dolu bir Galatasaray efsanesinin bununla Bas etmesi gerekirdi cunku yeterince bilgisi ve tecrubesi var

yazdım olm seni ankaragücü

2012 sezonunda takımdaki oyuncularmı dağılmıştı,transfer tahtaları mı kapalıydı bişey vardı ve o sezon gümbür gümbür giderken arenadaki agücü maçında 10 atacakken terim ayıp olur fazla atmayın dedi 3te yada 6da bırakmış rolantide oynamıştık.

şimdi büyümüşlerde üç üç çekiyolar

kimseye acımıyıcan bu ligde,terimin milli takımda dediği gibi yakaladınmı 15 tane atıcaksın

sizede bigün balçova yaşamspor tarifesi uygulamazsak hatrımız kalsın

Hakem rezalet bir Mac yönetti

Kesinlikle art niyetli bir durum vardi

Ama futbol olarak da Biz karsilik veremedik ne yazik ki

Ilk yari Mac 0-0 devam ederken takim dan o ruhu veya isigi alamadim,zaten 1-0 dan sonra ben izlerken kazanamayacagimizi anladim

Sampiyonluga oynayan bir takimin böyle bir görüntü vermemesi lazim,Fatih hoca gibi kariyeri sampiyonluklarla dolu bir Galatasaray efsanesinin bununla Bas etmesi gerekirdi cunku yeterince bilgisi ve tecrubesi var
Normal sartlarda Fatih Terim'in Galatasaray'i böyle maclarda hakemi sahaya gömer ve 3 puanla ayrilirdi. Takim reakisyon gösteremedi. Kazanan takim kaybedene kadar devam etsin demeyip kadroyu degistirseydi kazanirdik. Etebo-Gedson iki kiralik orta saha ile maca devam etmek hata oldu. Hakemlerin alayi Galatasaray düsmani ama hoca cok kötü kadro cikariyor.

Normal sartlarda Fatih Terim'in Galatasaray'i böyle maclarda hakemi sahaya gömer ve 3 puanla ayrilirdi. Takim reakisyon gösteremedi. Kazanan takim kaybedene kadar devam etsin demeyip kadroyu degistirseydi kazanirdik. Etebo-Gedson iki kiralik orta saha ile maca devam etmek hata oldu. Hakemlerin alayi Galatasaray düsmani ama hoca cok kötü kadro cikariyor.
Biran önce takımı sahiplenecek ve gerçekten mücadele gücü olan oyuncular almak şart kiralık olupta sonuna kadar kendini verenlerde var tamamen karakter meselesi.Etebo,gedson,linnes,belhanda,ömeri,falcao,akbaba bunlardan kurtulup yerine adamlar almak şart.Baksana toplayınca ne kadar cok oyuncu cıkıyor ortaya.

Üst Alt