⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

Biz ne zaman kazansak fb ve bjkliler ortak ve yoğun bir şekilde algıya başlıyorlar. Paralı hesaplardan aynı anda bir tek ağızdan çıkan sloganlarla aşgıyı büyütüyorlar. Evet takım iyi oynamıyor ama öyle bir algı yapılıyor ki sanki hakemle kazanıyormuşuz bir etiket yapıştırıyorlar.

Taylan'ın sarı gördüğü pozisyonu ve Emre'nin faul yaptığı pozisyonu tam temas halini kesip hakem kırmızı kartı vermemiş gibi ortaya servis ediyorlar. Zaten maçı izleyen-izlemeyen eyyamcı rakip taraftarlar da izlemeden inanmış gibi başlıyorlar sosyal medyadan algıya devam etmeye.

Maçın başında Marcao'ya İlhan'ın dirseğine ve ikinci yarı Gedson'a yapılan harekete sarı vermeyen hakem tam eyyamcı.

Kazanmamız surpriz olur.

Kayaeri de çakar bize. Çok laubali oynuyoruz

Formda Kayserispor'a yenilip havlu atacağımız maçtır maalesef.

tamamen havlu atacağımız maç

Bunlarada saçar puanı tam havlu atarız

Kaybettik bile. 2-1

5-0 yeniliriz

Maç sonu terim; iyi oynadik 45 dakika muhteşem bir oyun ortaya koyduk ama olmadı taraftarlarımız ben varken karamsarlığa düşmesin der
:LOL::LOL::LOL:

Bu Onyekuru kötü ise ben hiç futboldan anlamıyorum, takımın ilk 11’ne ilk yazılacak adam, kötü denilen maçlarda en çok pozisyona giren adam. Kötü oynuyor diye algı yaratanlar sezon sonu bonservisinin alınmamasını isteyen rakipler. Bizim taraftar da izlediğine inanmıyor, bu saçmalıklara inanıyor

Fenerbahce ve kargaspor sempatizanlari icin kotu oyuncu.

Kapanan takimlara karsi Falcao ve Mamiye bol bol orta acarsak kilitlerini rahat acagimizida gorduk ille kalenin dibine girmemiz gerekmiyor.Yedlin Ve Sarachi gibi hizli ve Tempolu beklerimiz var .Yedlin hizli be hava toplarinda cok iyi ama millet hemen yaptigi en kucuk hataya takilip kaliyor.Umarim Sarachi sakatlanmaz bizi Omere mahkum etmez

Tovbe Tovbe Tinerciler hakediyor evet mukemmeler cunku iki haftadir harikalar mukkemmeller .3-0 mac kazaniyorsun bireysel hata haric rakibin pozisyon vermiyorsun neymis rakib tehlikeli gelmis 😂😂😂 bundan daha net nasil kazabiliriz anlatinda bilelim yaw. .
Yahu kardeşim sen niye herkese böyle sert bir şekilde alıntı yapıyorsun ki. Kimse burada bu takımın kötülüğünü istemiyor. İlk yarı son dakikalarda Falcao golü getirmese o Emre Akbaba yerinde müdahale olmasa skor kayıp olarak da dönebilirdi. Bireysel kazanımla alıyoruz maçları. On yorum yapmışımdır belki bugün, alıntıladığın şeye bak. Tinerciler mükemmel oynuyor hele nerede demişim. Bana ne onlardan. Ben kendi takımıma bakarım. Ne oynadığına. Kanatsız çıktık maça. Orta saha düşüktü. Kerem, Feg, Onye de girsin dedim, onu da alıntılasana o zaman anlamıyorsam...

Üst Alt