⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

Skor güzel hele deplasmanda kazanmak çok daha güzel. Ama şu bireysel hatalardan artık bıktık şuna bir dur diyin artık. Her maç kalbimiz küt küt atıyor nerde nasıl bir saçmalama yapacak diye takım. Birde üretkenlik çok sınırlı, bu kadar çok topla oynayıp çok az pozisyon üretmek bana göre bazı şeyleri tam olarak yapamadığımızı gösteriyor.

Bakmakla görmek, tarafgir olmakla taraf olmak arasında fark var. Yormayın kendinizi. Arkadaş iyi niyetlidir, samimidir, biraz delişen bir arkadaş kanımca.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi.

Abdullah bey, iyi niyetinden şüphem yok ama eleştiren insanların da iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Burada kimse Galatasaray'ın kötülüğünü istemiyor...Analiz yapıyoruz anlık sonuçta, benim genel düşüncem ama bu sene için bu. Sadece o yorumu atıp köşeye çekilsem ben bile derim ki bu şahıs biraz kan emici gibi, enerji de sömürücü. Maç bitmiş, gitmiş, zaten arkadaşın sorduğu sorunun cevabını da maç içinde vermişim, bitince bir alıntılayınca da şaşırdım.

Yahu kardeşim sen niye herkese böyle sert bir şekilde alıntı yapıyorsun ki. Kimse burada bu takımın kötülüğünü istemiyor. İlk yarı son dakikalarda Falcao golü getirmese o Emre Akbaba yerinde müdahale olmasa skor kayıp olarak da dönebilirdi. Bireysel kazanımla alıyoruz maçları. On yorum yapmışımdır belki bugün, alıntıladığın şeye bak. Tinerciler mükemmel oynuyor hele nerede demişim. Bana ne onlardan. Ben kendi takımıma bakarım. Ne oynadığına. Kanatsız çıktık maça. Orta saha düşüktü. Kerem, Feg, Onye de girsin dedim, onu da alıntılasana o zaman anlamıyorsam...
Bireysel hata disinda pozisyon verdin mo vermedin 3 gol attin mi attin neyim kotu futbolcusu rakip illaki tehlikeli gelecek ama adamlarin nasil kacar diyebilecegimiz 1 tane pozisyonu var oda Biz hediye ettik.son 3 hafda 1.5 pozisyon vererek 4 gol yedik.super degiliz ama o kadarda les degiliz 4 tane transfer yaptik adamlar kamp gormedi ama ona ragmen fena degiliz

Bireysel hata disinda pozisyon verdin mo vermedin 3 gol attin mi attin neyim kotu futbolcusu rakip illaki tehlikeli gelecek ama adamlarin nasil kacar diyebilecegimiz 1 tane pozisyonu var oda Biz hediye ettik.son 3 hafda 1.5 pozisyon vererek 4 gol yedik.super degiliz ama o kadarda les degiliz 4 tane transfer yaptik adamlar kamp gormedi ama ona ragmen fena degiliz

Profesör olmadığım ve futboldan zerre anlamadığım için artık sizinle ikili iletişim kurmamaya karar verdim kardeşim. Bundan sonraki yorumlarınızda ve analizleriniz de başarılar dilerim.

Umarım takım üstündeki tedirginliği bu maçla atmıştır

2 ciddi pozisyon yedik ve maç gidebilirdi, ikisi de tedirginlikten basit bireysel hatadan geldi

İlk yarı aksayan şey tedirginlikle birlikte kanat eksikliğiydi
bu yüzden atak organizasyonu sadece göbekten delmeye ve beklerin yapacağı katkıya kaldı
Zaten bek ortasına falcaonun dokunuşunun rakibe çarpmasıyla şans golü bulduk

kilidi açacak adam da olmayınca gole kadar çok kısır kaldık

Kanat olmayan oyunda akbaba pozisyonunda oynayan adamın bir o kanatta bir bu kanatta olması lazım

Akbaba’nın yerine iyi bir feghouli buna çok güzel çare olabilir

Akbabanın bu haliyle takımda işi yok, haftalardır söylüyoruz

İkinci yarıda ise kalemize çekilmeden de oyunu tutabilmeliyiz

Onyekuru açık alan oyuncusu, bugün olduğu gibi golü bulduktan sonra girmeli, o zaman rakibi dağıtıyor

Kerem de keza öyle, takım defansını geliştirene kadar hamle oyuncusu olmalı

4-1-3-2:
——Taylan
Gedson-Kılınç
—-Feghouli
Mustafa-Falcao

4-1-4-1
—————-Taylan
Kerem-Gedson-Kılınç-Onye
—————-Falcao

4-2-3-1
——Etebo-Taylan
Kerem-Fegh-Onye
———-Mustafa

Abdullah bey, iyi niyetinden şüphem yok ama eleştiren insanların da iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Burada kimse Galatasaray'ın kötülüğünü istemiyor...Analiz yapıyoruz anlık sonuçta, benim genel düşüncem ama bu sene için bu. Sadece o yorumu atıp köşeye çekilsem ben bile derim ki bu şahıs biraz kan emici gibi, enerji de sömürücü. Maç bitmiş, gitmiş, zaten arkadaşın sorduğu sorunun cevabını da maç içinde vermişim, bitince bir alıntılayınca da şaşırdım.

Alanya maçında kırmızı üye kuş demişti bana. Bir maç sonra Alanya maçında yaptığım yorumun benzerini yapmıştı. Yazıp geçelim, üç günlük dünyada kalk kırmaya değmez derim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt