⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

Geçen hafta berbat oynayarak Sivas'a puan kaybeden maçın kadrosundan sağ bekte Linnesi ve defansta Donku kesince takım maç kazandı Yedlin sakat ve cezalı olmadığı sürece bu takımın değişmez sağ bekidir ilerde müthiş işler yapti ve defansta hatasız oynadı Luyindama ise bir tek hata dışında güzel oynadı Allah'tan o pozisyon gol olmadı ama gerek hava toplarinda gerekse hızı ile defansta topa ilk mudahalelerinde Donk'un kat kat üzerinde bu takımın kolay gol yememesi lazım nasıl olsa gol atiyoruz

Kime koyuyorsak maç sonu çıkıp ağlıyor. Olmayan şereflerini silkelediğimin evlatları alayınızı üst üste koyup devam edecez!
Mayıslar bizimdir !

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadroyu gördügümde 4-3-1-2 oynayacagimizi dusundum öyle de oldu

Bu sezon ilk kez oynadik bu sistemi ve ilk olmasina ragmen takimi begendim

Kanatsiz bir sistem ve cift forvet oldugu icin belirli bir dakika dan sonra yorgunluk oluyor ve bununla birlikte takim geri cekiliyor

Fatih hoca bu defa dogru zaman da dogru hamleler ile macin kolay gecmesini sagladi

Onyekuru-Kerem/akbaba-Mohammed degisikligi ile tekrar 4-1-4-1’e döndük dogru bir sekilde ve hizli hucumlarla isi bitirdik

Masallah diyelim insallah Boyle devam ederiz

taylan'ın pozisyonunda faul bile yok. topa dokunduktan sonra mecburen ayağına basacak tabii rakibin. ilk kim uzanırsa topa dokunur bu kadar basit. o zaman taylan rakibe faul olur diye topa ayağını uzatmayacak olur mu öyle saçmalık yahu?

taylan'ın pozisyonunda faul bile yok. topa dokunduktan sonra mecburen ayağına basacak tabii rakibin. ilk kim uzanırsa topa dokunur bu kadar basit. o zaman taylan rakibe faul olur diye topa ayağını uzatmayacak olur mu öyle saçmalık yahu?
Ayni fikirdeyim ama eski hakemleri dinledim kural kitabi vs vs... Benim icime sinmiyor boylesi faul. Ne siddetli vurmus ne de isteyerek.. Ama kuralmis. Tabi sari kart. Kirmizi alakasi yok. Bence ikiside degil ama bence 😎

Şu an tekrarı var maçın beinde
Taylan'ın pozisyon geldi
Sarı kart bile saçmalık yani adam topa müdahale etmiş devamında rakibin ayağına çarpıyor
o salisede ayağını mı çekecek ne yapacak.

Taylan’ın pozisyon faul bile değil arkadaşlar

Her ikisi de topa hamle yapıyor
Taylan yetişiyor ve topa vuruyor, diğeri yetişemiyor, vuramıyor ve ayağı Taylan’ın ayağının önüne geliyor
Taylan’ın ayağı da toptan sonra rakibin ayağına çarpıyor

Defalarca benzer pozisyonlar oldu, faul bile verilmemesi gerekirdi

Şu an tekrarı var maçın beinde
Taylan'ın pozisyon geldi
Sarı kart bile saçmalık yani adam topa müdahale etmiş devamında rakibin ayağına çarpıyor
o salisede ayağını mı çekecek ne yapacak.

Kontrolsüz kayarak girdiği için faul ve sarı kart doğru. Ayağını çektiği içinde kırmızı asla olmaz. Eğer şut çekiyor yada normal pas veriyor ve bu pozisyon öyle gelişse doğru faul bile olmaması lazım.

Ben halen şu kötü takımları neden eze eze yenemedigimizi. Bu kötü ligde her maç neden korku filmi izlediğimizi anlayamıyorum. Bu akşamki galibiyet sizi tatmin ettiyse bişey diyemem ama benim hoşuma gitmedi. Geçen haftaki Sivas maçında Linnes ve Donk a rağmen daha çok beğenmiştim. Sadece saçma goller yedik ve çok kacirdik. Taktiksel anlamda oyuncudan katlı alma konusunda eksiklerimiz var ve hiç hoşuma gitmiyor. Hoca inşallah çözer bunu artık. Geçen senede bi 7-8 maç efsane oynamıştık sonra pandemi vs. Yani İsterse yapar hoca. Bu sezon ilk yarıda nasıl o takımla zirve mücadelesi yapması mucize ise artı hanesine yazılacak ise şuanda bu kadro ile böyle tuhaf Futbol da eksi hanesine yazar. Coşkulu oynamamız lazım. Takım oturma zamanını artık geçti. Kapanan takımları cozmekte zorlanıyoruz. Cozunce de defansa fazla yaslanıp saçma pozisyonlar veriyoruz ve bunca hızlı adamla kontraya halen çok iyi çıkamıyoruz. Bitiricilik sorunsalı yine çözülmeli Umarım Rize maçında artık biraz değişiklik görürüz

Son düzenleme:
2 macta 3 gol atmis Falcaoyu neden kestin?Kerem ve Onyekuru hamle oyuncusu olmalari bizim icin daha bi Avantajli yorulan rakibin ustune sal.onlari bugunki gibi ceksinler fisi mo.ve Falcao ilerde oynadigi zaman rakip kolay gelemiyor.Mo ilerde basiyor zaten.Bu kadro ile ciksaydik kilidi acamayabilirdik
geldiğinden beri yatan adamı 2 maçta gol attı diye ilk 11 yazmam yerine çok iyi başlamış mohamed varken,ayrıca kanatsız futbolu sevmiyorum ve son olarak sen neden 9 maçta 5 gol 2 asist yapmış adamı kestin?

Üst Alt