⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:30 | Kayserispor 0-3 Galatasaray | MS | 13 Mart

Alanya maçında kırmızı üye kuş demişti bana. Bir maç sonra Alanya maçında yaptığım yorumun benzerini yapmıştı. Yazıp geçelim, üç günlük dünyada kalk kırmaya değmez derim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben yazdım ama arkadaş biraz kırıcı konuşmuş. Profesör demiş alaylıca. Gerek yok, ben aynısını yapmak yerine bundan sonra konuşmayacağım kendisiyle. Yolu açık olsun. Sıkıntı yok. Burada hepimizin amacı Galatasaray. Benden o türlü bir viber alındıysa ben kendimi rahatlıkla ispatlarım. Hiç sıkıntım yok o konuda ama hiç sanmıyorum böyle bir şey yaşayacağımı. Herkes az çok tanıdı analizlerimden.

onyekuru ikinci yarı topçusu olduğunu bir kere daha gösterdi
Alakası yok ya serbest forvet oynatinca çocuk çılgın atıyor. Topu rakibe ver onyekuruyu sal rakibe.
Çizgiye çekip ada geç dedikçe yapamıyor çocuk.
3-5-2 maça baslayip onyekuru(serbest)-mustafa(falcao) 20.dakikada 2 farklı öne geçeriz.
Akıllı oyuna ihtiyacımız var.
Saracchi-ömer-taylan-emre-yedlin hareketli orta sahası ile full press yapıp enteresan şeyler olabilir zayıf bir rakibe karşı bunu mutlaka denemek lazim.

Taylan'ın geriden topları kullandığı Emre Kılınç ve Gedson'un orta sahanın solu/sağı gibi oynadığı orta saha kurgusunu beğendim ben Saracchi ve Yedlin maşallah kanat oyuncusu gibi zaten ama ortada oynayacak pasları atacak oyuncu kesinlikle ama kesinlikle Emre Akbaba olmamalı şu kadroya baktığımda pas alış/verişiyle çevre görüşüyle onu yapabilecek tek adam Feghouli gibi geliyor

Yedlin--------------Saracchi
Taylan
Gedson-E.Kılınç
Feghouli

Şu kurgu olabilir gerçekten ama mıy mıy pas yapıp top dolaştırıp oyalanmak yerine doğrudan rakip kaleye inmenin yolunu bulmamız gerekiyor

Farkettinizmi biz genelde Şehir takimlariyla büyük stadyumlarda oynadigimiz maçları kolay kazaniyoruz, ama küçük portatip stadyumlarda kaybediyoruz, Kasimpaşa, Karabük,Ankaragücü, aklima ilk gelenler..

Ilk yaridaki takimla kilit açacaksin ikinci harida takimla fisi cekeceksin tam olarak bu iste .Ilk yarida kadroda Emre yerine Feg yada baska biri olabilir.Gedson Emre K Taylan 3 de genc oyuncular bu oyuncular ile ortasaha direncli oynarsin dedik.Sarachi Yedlin hizli adamlar kanadi tek basina idare ediyorlar zaten.Sarachi daha tam hazir degil daha da iyi olacak.Moh.Falcao ilerde oluncada rakip rahat cikamiyor iceri rast gele top atsan pozisyon oluyor zaten.Ikinci yarida skoru aldiktan sonrada kerem Ve Onyekuru hiziyla ise bitirirler.Bugun onyekuru 2 gol atti evet ama bana gore Kerem durdurulmasi daha zor bi oyuncu tam calim atacak sut atacak diyorsun anlamadan araya birakiyor.Boyle yetenekli genclerimiz var ilerisi icin umutlanacagimiza forum aglama duvari gibi ne istiyorsunuz ne olsun anlamiyorum.Hoca yaslandigi icin iyi degil evet ama bizi sonkez sampiyon yaparak gidecek insallah. Umarim onun yerine onu gibi takima bagli Onum gibi iyi bir Hoca buluruz.Birde bence oyundan forvet cikacaksa bu Falcao olmali hem yasli hemde sakatlanmaya musait ,Falcaoyu almaliydi hoca orda yanlis yapti

Ekli dosyayı görüntüle 117624

Şu pozisyona bir tek ben mi takılıyorum? Neden sarı verilmedi ve neden hiç konuşulmuyor? Bize gelince sabaha kadar konuşanlar bunu neden görmüyor? Hem de hakemin gözü önünde! Şiddetli bir dirsek vurdu.

kazanırken konuşma kültürümüz yok, o yüzden kaybedince de sesimizi duyuramıyoruz. şunu hoca söylemez ama yöneticilerin hatırlatması lazımdı. tabi yöneticiler plaket deerdine düştükleri için böyle şeyleri atlıyor olabilirler.

Üst Alt