⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

Takım Rizeye gel beni yen diye elinden gelen herşeyi yaptı kendi attığı taçtan gol yiyen bir takımı da bu yaşımda yeni gördüm

En büyük komedi öne doldura ceviriyor son 15 dk. Ordada kafa topunda en etkili oyuncuyu mosiyi cikariyor.
Böyle sacmalik nerde var bidaha?

Alakasi yok . Gayet iyi stoperler.

Takimi gormuyomusunuz her takim bizi fiziksel olarak eziyor.

Bu takim iyi calistirilmiyor.

Muhammed geldiginde nasildi simdi nasil?

Hocanin antreman metodlari , takima uymadigi asikar olan 4-4-2 israri, emre denen kazmalarda israri, kurtarici diye babelle ardayi almadi, falcao ile muhammedi cikartmasi, onyekuruyu falcao donmeden 442 nin ilerisine almasi, olmayinca ve falcao donunce yedege almasi, yillardir duran top kullanan oyuncu aldirmamasi artik devrinin bittigini gosteriyor.
Hepsine katılıyorum hocam, terimin oyuncuları geriye götürdüğü de doğru. Ama bu stoperler dengesiz hocam, gereksiz kart görme penaltı yaptırma iyi stoper işi değil. Bunlar her an dengesizlik yapacak stoperler. Bize olgun sakin lider adamlar lazım.

göreceğiz erman bey. :D ben çoğunluğun aidiyetini tamamlamış galatasaray'ın ne demek olduğunu bilen isimlerden olustuğunu düşünüyorum. unutmayın bu mesajınızı hatta capsi alayim ben sezonu sonu görüşeceğiz. .d
Al kardeşim caps al sıkıntı yok. Galatasaray bu seneyi bu şekilde buradan mucizevi bir şekilde dönerek şampiyon tamamlasın gel rezil et beni burada hiç sıkıntı yok :ROFLMAO: O gün benim bayramım olur zaten hiçbir şey umurumda olmaz...

...Da işte bir de gerçekler var. Bu takım şampiyonluğu geçtim 2. olamaz. Ben uzun süredir bu kadar rezil kepaze bir Galatasaray seyretmemiştim. Bugün izlediğim futbolu oynayan takımın şampiyon olması futbola ihanet olur.

Al kardeşim caps al sıkıntı yok. Galatasaray bu seneyi bu şekilde buradan mucizevi bir şekilde dönerek şampiyon tamamlasın gel rezil et beni burada hiç sıkıntı yok :ROFLMAO: O gün benim bayramım olur zaten hiçbir şey umurumda olmaz...

...Da işte bir de gerçekler var. Bu takım şampiyonluğu geçtim 2. olamaz. Ben uzun süredir bu kadar rezil kepaze bir Galatasaray seyretmemiştim. Bugün izlediğim futbolu oynayan takımın şampiyon olması futbola ihanet olur.
Biz 4-5 senedir top oynamıyoruz. 2 şampiyonluk aldık. Kaldı ki bu sene fb bizden iyi mi? Ya da Bjk 10 hafta kala ligi bitirecek top mu oynuyor?

Üzücü evet ama bizim ligin kalitesi bu kadar..

bu futbolla daha önce de şampiyon oldu bu takım. ilginçtir oldu. :d bende beğenmiyorum oynadığmıız topu. gene de potada kalmamız bizi bir adım önde tutuyor rakiplere göre. bu arada kepaze takım izlemek istiyorsanız fb ye bakınız. .d bjk de bizden bir tık önde. ama bunların hepsinin değişmeyeceği anlamına gelmiyor.

milli aradan sonra gs çıkışa geçer
fb 2 maç kazanır çöküşe geçer.
bjk aboubakar sakatlığından sonra çöküşe geçer.

Alan savunmasını önde yapan her takıma hemen hemen puan kaybettik , top bizdeyken hücumı defanstan kuran takım olarak iki stopere baskı yapıldıkça hata doğdu hatalar golleri getirdi bu özellikle sezonun 2. Yarısında geçerli. Maalesef benimde umudum azaldı kalmadı değil ama azaldı.

Biz 4 senedir top oynamıyoruz. 2 şampiyonluk aldık. Kaldı ki bu sene fb bizden iyi mi? Ya da Bjk 10 hafta kala ligi bitirecek top mu oynuyor?

Üzücü evet ama bizim ligin kalitesi bu kadar..
Fb bizden iyi falan değil öyle bir şey söylemedim. Kırılma noktalarında hakemler el uzatmasa ocak ayında yarıştan koparlardı.

Ha ama bjk bence ayağı yere en sağlam basan, ne oynadığını bilen takım şu anda. Öyle uzay futbolu falan oynadıkları yok elbet lakin bir istikrar bir mücadele var. Bazı oyuncuları da çok ekstra işler yapıyor. Her şeyi geçtim fizik olarak ligin en iyi en diri takımlarından biri. Adam akıllı çalışıyor ve antreman yapıyorlar belli.

Biz de son iki şampiyonluğumuzda öyle aman aman top oynamadık lakin ayağı yere sağlam basan bir takımımız vardı. Daha takım gibi takımdık. Son iki senede izlediğimiz Galatasaray takımı o takımdan çok geride.

Edit: Farkın sebebi Fernando olabilir.

Bırak şampiyon olmayalım şampiyonumuz bile şampiyonlar ligine direkt gidemiyor zaten hem gitse nolacak club brugge glasgow Rangers gibi Avrupa'nın orta sinif takımları bile bizim takimlara kök sokturuyor Real Madrid Bayern Münih Liverpool'dan bahsetmiyorum hic şuan maç yapsalar bizim ligin en iyi takımı dediğimiz Beşiktaş bile 8 yer

Feci şanssızız. Sivas maçı keza bu maç da öyle, her yediğimiz gol ya penaltı, ya da oyuncunun yaptığı amatör bir hata. Böyle böyle olmadı mı, inkar mi ediyorsun?
Şansa yendiğimiz maç yok mu da şansızlıklara yoğunlaşıyoruz? Ben iyi oyun oynadığımızı düşünüyorum. Aklımda kalan 2-3 maç var iyi oynadığımız bu seneden, tamı tamına 30 maçtan. Sistem oyuncu hatasını aza indirmek için olur, sürekli hata yapan oyuncu grubu da sorumludur tabi ki.

CPH1951 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu futbolla daha önce de şampiyon oldu bu takım. ilginçtir oldu. :d bende beğenmiyorum oynadığmıız topu. gene de potada kalmamız bizi bir adım önde tutuyor rakiplere göre. bu arada kepaze takım izlemek istiyorsanız fb ye bakınız. .d bjk de bizden bir tık önde. ama bunların hepsinin değişmeyeceği anlamına gelmiyor.

milli aradan sonra gs çıkışa geçer
fb 2 maç kazanır çöküşe geçer.
bjk aboubakar sakatlığından sonra çöküşe geçer.
Hayaller hayaller :ROFLMAO:

Fb bizden iyi falan değil öyle bir şey söylemedim. Kırılma noktalarında hakemler el uzatmasa ocak ayında yarıştan koparlardı.

Ha ama bjk bence ayağı yere en sağlam basan, ne oynadığını bilen takım şu anda. Öyle uzay futbolu falan oynadıkları yok elbet lakin bir istikrar bir mücadele var. Bazı oyuncuları da çok ekstra işler yapıyor. Her şeyi geçtim fizik olarak ligin en iyi en diri takımlarından biri. Adam akıllı çalışıyor ve antreman yapıyorlar belli.

Biz de son iki şampiyonluğumuzda öyle aman aman top oynamadık lakin ayağı yere sağlam basan bir takımımız vardı. Daha takım gibi takımdık. Son iki senede izlediğimiz Galatasaray takımı o takımdan çok geride.
Kabul zaten demek istediğim bunlardı, hatta benim de umudum yok ama bu zaten @Danyal Artemis'in çok da ütopik konuşmadığını göstermiyor mu?

Üst Alt