⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:31 | Galatasaray 3-4 Rizespor | MS | 19 Mart

Rakipleri büyütmüyorum zaten bizde bir nane yok. Biz çok kötüyüz. Mücadele yok, hırs yok, ruh yok, karakter yok, oyun planı yok, forma adaleti yok, bence saha kenarında hoca da yok.

Artık bu sezon için tek beklentim alican'ın şikebahçesinin şampiyon olamaması ki o futbolla onlar da olamaz normal şartlarda.
Aslında başa döneceğiz ama bu saydıklarından sadece bjk'de ekstra olarak mücadele var. Gerisi farksız..

Bizim şampiyon olamayacağımızdan eminsek zaten fb'nin olabileceğini hiç düşünmemek gerek. :D

Lyundama-Marcao'ya suç bulmuyorum ben, Çünkü saçma geri paslar yüzünden bu yenilen goller...
1.gol taç atışını boşluğa atan avel kimse onun yüzünden yendi.
2.gol aptalca bir geri pas yüzünden yendi, 3.üncü hata da ise yedlin kendini zorla attırdı.

Evet geçen seneki gibi bu senede Rize maçıyla havluyu attık tebrikler tüm takıma ve hocaya. Bir takım bir maçta ne kadar hata yapabilirse yaptılar Rizespor'dan 10 kat daha katkı sağladılar mağlubiyete gerçekten bravo. Sezon bizim için bitmiştir Pazar günü Beşiktaş Fener'i yenip şampiyon olsun hak ettiler diğer takımlara göre. Biz saçma sapan bir şekilde 30 haftada ideal 11 bile bulamadık başarısızlığı sonuna kadar hak ettik. Sezon sonunda hem Cengiz hemde Fatih hoca gitsin ve sıfırdan bir başlangıç yapalım yeter artık cidden.

Aslında başa döneceğiz ama bu saydıklarından sadece bjk'de ekstra olarak mücadele var. Gerisi farksız..

Bizim şampiyon olamayacağımızdan eminsek zaten fb'nin olabileceğini hiç düşünmemek gerek. :D
Yok onlara inanılmaz bir destek var. Öyle bir destek ki normal şartlarda Aralık Ocak ayında yarıştan kopması gereken takım Mart ayında şampiyonluk yarışında potada. Fener'in bizden farkı inanılmaz bir şekilde itekleniyor olmaları lakin ona rağmen rezilleri oynuyorlar.

Bjk'de ise sadece mücadele değil ruh var, takımdaşlık var, kondisyon var, orta saha var, oyun karakteri var. Kenarda da ne yaptığını bilen ne oynadığını bilen bir hoca var. Rüya takım gibi uzay futbolu oynamıyorlar elbet lakin hiç fena değiller. 3 büyükler denilen takımlar arasında şu ana kadar oynadığı futbol verdiği mücadele ile şampiyonluğu en fazla isteyen ve en fazla hak eden bjk maalesef.

Ilk yariyi 2-0 kapatman gerekirken stoperler yuzunden 2-2 getirrisen boyle mac kazanamazsin.Ulan eufayi alirken daha onceki sampiyonluklarinda sanki pasli oyun mu oynuyordun kaos doldurt bosalt donen toplara pres yap orada topu kap pozisyon bul.Her zaman bunu oynattin basarili oldun ne degistide pas futboluna gectin yok iste olmuyor Becirksiz defanslarin becriksiz ortasahan beceremiyor .Ver stoperine doldursun iceri adamlar vurursa kapayi orada baski yap Kap topuki orada basacak oyuncularin genc tempolu oyuncular var yik yari sahays oyunu top sende kalsa ne olacak pozisyon bulamadiktan sonra rakibe gol ediye etikten sonra .

Şampiyonluk ümidi bitmiştir, Galatasaray için hayırlı olsun.

Sezon içinde Rize, Sivas, Kayseri, Ankaragücü gibi ekiplerden bu denli gol yiyen bir ekip şampiyon olamaz. Ben bıktım zaten artık bu oyun anlayışından, geri pas yana pas olayından.

Sezon sonunda da Fatih Hocayla yollar ayrılmalıdır.

Yok onlara inanılmaz bir destek var. Öyle bir destek ki normal şartlarda Aralık Ocak ayında yarıştan kopması gereken takım Mart ayında şampiyonluk yarışında potada. Fener'in bizden farkı inanılmaz bir şekilde itekleniyor olmaları lakin ona rağmen rezilleri oynuyorlar.

Bjk'de ise sadece mücadele değil ruh var, takımdaşlık var, kondisyon var, orta saha var, oyun karakteri var. Kenarda da ne yaptığını bilen ne oynadığını bilen bir hoca var. Rüya takım gibi uzay futbolu oynamıyorlar elbet lakin hiç fena değiller. 3 büyükler denilen takımlar arasında şu ana kadar oynadığı futbol verdiği mücadele ile şampiyonluğu en fazla isteyen ve en fazla hak eden bjk maalesef.
Fb 3 yıldır destekleniyor. Malzeme bu kadar ama :)

Açıkçası çok fazla katılmıyorum. Çevremdeki Bjk taraftarı da Sergen'den ve kadro adaletinden pek memnun olmadığını dile getiriyor aslında, sadece sağlam bir rüzgar aldılar ve evet şu anda en çok hakeden takım görünümündeler. Ancak Bjk'nin de ne kadar kırılgan olabileceğini iki başak maçında gördük.

Müdahale 1 metre disarda Yahu bunuda görmeyen futbol izlemesin bi zahmet. Daha hakem caldigi an vardan dönecegini biliyordum.
601106C5-8955-498D-8F24-EE255D8DFBF9.png
Halen ceza sahasi disindaki cekmeden bahsediyorsun, o Yedlinin ilk yanlis eylemiydi. Resimdeki ikinci eylem Rizeli oyuncunun yere dusmesinden yarim saniye once. Bu mudahele net icerde.

Penaltinin duzeltilmesi zaten bu yuzden skandal. VAR’in tarihte ilk defa ikinci sari ikazi yapmasi da eyyamciliktan baska birsey degil.

Bülent Uygun’un taktigi, Terim’inkine ustun geldi. Komik ya, gercekten bu kadar sacmalik olmaz.

Bulent efendi gayet guzel analiz etmis zayif karnimizi, Terim’in ne yazikki 3 senedir cozum bulamadigi prese cevap verememe problemini.

Adamlar ÖNDE baski yapiyorsa, bizim ARKAYA top atmamiz gerekmez mi?

Terim’in kafasında A plani var, B planini birakin, A planinin bir varyasyonu bile yok...

Neden mac ceviremiyoruz? Cunku plan tutuyorsa tutuyor, tutmuyorsa baska yok. Yazik!

Ekli dosyayı görüntüle 118296
Halen ceza sahasi disindaki cekmeden bahsediyorsun, o Yedlinin ilk yanlis eylemiydi. Resimdeki ikinci eylem Rizeli oyuncunun yere dusmesinden yarim saniye once. Bu mudahele net icerde.

Penaltinin duzeltilmesi zaten bu yuzden skandal. VAR’in tarihte ilk defa ikinci sari ikazi yapmasi da eyyamciliktan baska birsey degil.
Yahhhu ne cekmesi ilk hareketi bacagina celme takmak ona verdiler zaten serbest vurus.

Ekli dosyayı görüntüle 118296

rahat 1 metre dışarıda bu hareket.

Üst Alt