SL 20/21 H:33 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 7 Nisan - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:33 | Beşiktaş 3-0 Alanyaspor | MS | 7 Nisan

"Meşhur" Sivas -Fener maçından bu yana ligde gördüğüm en net şaibe dönen maç oldu tebrikler . Jimnastikçilerin attığı 3 golü şu halimle ben yemem , moupandje,babacar,fatih,Marafona resmen satmış maçı

babacar bize karşı ne oynadı da msj atıonuz anca bize karşı fln diye
yoldan geçen adamdan çalım yiyen marçaoya çalım attı başka bi icraati var mı ha bi de kuryeye attığı komik frikik onu da yoldan geçen herhangi biri tutardı sanırım
boş kaleye atsa oynamış mı olucaktı
yahut boş kaleye atacakken sergenin sisteminin complexliği aklına geldi ve o an panik yaparak awuta mı attı topu
tjk antipatikligini bir kenara birakirsak hayri agabey yine %100 tespit yapmis
doru

Ben burada sezon başından beri aynı şeyi yazıyorum rakipler bize başka oynuyor rakiplere başka hakemler bizi yakıyor rakipleri koruyor diye bana bunlar bahane biz iyi oynamıyoruz diyenler vardı rakipler çok iyi oynuyor ya sanki bize oynayan alanyaya bak bjkye oynayan alanyaya bak hakemleri zaten tek tek söylemeye gerek yok hakeminden takımına futbolcusuna kimse istemedi bizim olmamızı bunların yanında şans da yanımızda olmayınca geride kaldık ama hâlâ şansımız var bugün bjk kazandı iyi oldu fb mi olacak diyenler var biz karagümrüğü yenip bjk de takılırsa inş pişman olunmaz bu düşünceye

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben burada sezon başından beri aynı şeyi yazıyorum rakipler bize başka oynuyor rakiplere başka hakemler bizi yakıyor rakipleri koruyor diye bana bunlar bahane biz iyi oynamıyoruz diyenler vardı rakipler çok iyi oynuyor ya sanki bize oynayan alanyaya bak bjkye oynayan alanyaya bak hakemleri zaten tek tek söylemeye gerek yok hakeminden takımına futbolcusuna kimse istemedi bizim olmamızı bunların yanında şans da yanımızda olmayınca geride kaldık ama hâlâ şansımız var bugün bjk kazandı iyi oldu fb mi olacak diyenler var biz karagümrüğü yenip bjk de takılırsa inş pişman olunmaz bu düşünceye

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
senerli ömer bayramli ardali ciktigin zaman rakibin bisey yapmasina gerek yokki ömer erdogan biz ozornwafora göre hazirlik yaptik dedi mesela kadroyu cok baska beklemis ona göre hazirlik yapmislar. buna ragmen berbat oynayan hatay'dan yürüyerek 3 gol yedik. tek rakibimiz fatih hoca. bizden giden futbolcular sakatlanmiyor mesela.

Bence Galatasaray kadrosu bjkden çok daha alternatifli ve kuvvetli. Beşiktaş da bir çok adam kariyer sezonu geçirdi. Bunda hoca etkisi yoksa nerde var? Larin, wellinton, josef, atıba, ersin, nskala vs sene başı hangisini isterdik bize?

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu hala neyin inadını yapıyorsunuz. bjknin kadrosu çok net daha iyi.
Kadroda gerizekalı adam az. Bizde dolu.

atıbayı gördüm orada daha fazla detaya girmeyeceğim. devam edin böyle.

Son 5 maçta hocanın yaptıklarını gormeden gelip hala şampiyonluk diyenler var, ne diyelim ki? Beşiktaş maçlarında sahada kaos yok en azından, ne oynadıkları belli. Terim son 5 mactir egosu, inadi ile ligi verdi. Kimse yönetime de laf atamaz, eline taş gibi kadro verdiler. Sergen çok dar kadro ile efsane oynatıyor. Beşiktaş bu sene oyunla ligi hak ediyor gerçekten.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taş gibi kadromu verdiler.
Bu kadroyu oluşturan inatla hata üstüne hata yapan hem yöneticileri hem hocayı Allaha havale ediyorum.

Değil işte ya değil. bakın anlamak istemediğiniz şey şurası adamlar tekme atıyor sarı çıkmıyor. Sarısı olan adam vuruyor ihlallerin kralını yapıyor 2.sari çıkmıyor e bu sürede Sergen oyuncuyu çıkarıyor ortada kart alacak oyuncu olmuyor. Ama sende öyle olmuyor kırmızıyla koşarak geliyorlar.
Maçın daha 10. Dakikası stoperini bekini kart ile oyundan düşürüyorlar.

Bu bir değil iki degil.
Rosier, atiba, josef, larin, vida defalarca bu adamlara oldu. Josef en az 3 maçta bunu yaşadı. Atiba keza öyle, rosier için bizim maca bakman yeterli sarısı olan adam garanti almış gibi şuursuzca daldigini defalarca oyuncuya vurdugunu kaç kere gördün.

Daha da dibe ineyim rosier bizim maçta atilsaydi biz o maçı da kaybetmezdik. Bizim iyi oynadığımız soylemiyorum ama bilete bizi ezip fener ile beşiktaş'ı yukseltmeye çalışıyorlar. Beşiktaş kısmı çok daha derin konu 3-4 yıldır bunların korunduğu kadar fenerin korunduğunu görmedim ben.
yahu abicim bunlar oluyor herkes görüyor ama bak fenere bu hakem kayırmalarının 2 hatta3 katı oluyor hakemler olmasa ilk 5te dahi olamazlardı
bize anında kart her macta olmasa bile
fakat bu 8jk kulübü cok cok dar kadroyla iştahlı oyun oynatıyor sergen rakibi eziyor geri çekilmiyorlar ,hocaları degısıklık ıcın dk80i beklemiyor
yani özetle biz veya fener 8jknin 2-3 katı güclü ve geniş kadroya sahipken bunların oynadıgı oyunu oynasak hakemlerde durduramaz

hakemler bu ülkede ezilenın yanında olmaz 1 tekmede onlar vurur sen tak tak at 2 gol ondan sonra hakem makem kalmaz ortada

bu sene en buyk hatamız sürekli bahanelere sıgınmak oldu her mac sonu fatih hoca bahane sıraladı söylemedıgı bahane kalmadı 1 gün duydunuzmu oyunla taktık teknıkle ilgili konustugunu 4 hafta zemını konuştu ama 1 kez bile bu takım neden duran top atamıyor neden cok pas hatası yapıyor söylemedı

yanı hakem demeye cokta hakkımız yok önce top oynayacaksın bukadar basit

Değil işte ya değil. bakın anlamak istemediğiniz şey şurası adamlar tekme atıyor sarı çıkmıyor. Sarısı olan adam vuruyor ihlallerin kralını yapıyor 2.sari çıkmıyor e bu sürede Sergen oyuncuyu çıkarıyor ortada kart alacak oyuncu olmuyor. Ama sende öyle olmuyor kırmızıyla koşarak geliyorlar.
Maçın daha 10. Dakikası stoperini bekini kart ile oyundan düşürüyorlar.

Bu bir değil iki degil.
Rosier, atiba, josef, larin, vida defalarca bu adamlara oldu. Josef en az 3 maçta bunu yaşadı. Atiba keza öyle, rosier için bizim maca bakman yeterli sarısı olan adam garanti almış gibi şuursuzca daldigini defalarca oyuncuya vurdugunu kaç kere gördün.

Daha da dibe ineyim rosier bizim maçta atilsaydi biz o maçı da kaybetmezdik. Bizim iyi oynadığımız soylemiyorum ama bilete bizi ezip fener ile beşiktaş'ı yukseltmeye çalışıyorlar. Beşiktaş kısmı çok daha derin konu 3-4 yıldır bunların korunduğu kadar fenerin korunduğunu görmedim ben.

Bu sene bizim başarısızlığımız ve kadro kalitesi ile ilgili düşüncelerim bellidir.Bizde rezaley transfer fiyaskoları yaşanmaktadır.

Ama bu sene isterse altıncı bitirelim veya bir maçda 10 tane gol yiyelim umrumda değil ve konuşmam.

bu sene oynanan lig tarihin en büyük kara lekesidir.Göstere göstere bir takım katledilmişdir.
buna yeterince ve zamanında sert tepkiler vermeyen yöneticilerinde yatacak yeri yokdur.
Bu sene bu olay benim için futbolun önüne geçmişdir.

Üst Alt