SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan

Buradan fb yerine bjk olsun, onların sitede de GS olacağına bjk olsun diyen arkadaşlar da dahil olmak üzere teknik ekibimizin de katkısını da katarak şampiyonluklarını kutluyorum. Hepinize Mayıs ayında bir motorları maviliklere sürmek yakışır.

Kimse ne alınsın ne gücensin, şu eforun yarısını rakiplere harcayacağımıza bugünden itibaren gelecek çalışması yapmamız gerek.
Lig bizim için zaten dün bitmiş, hala burada yensinler de olsunlar da. Bizim için ne önemi var bunun, biz yoksak.

CLye giden folloş olup dönecek zaten. Kendini değil de rakibini kovalayan kaybetmeye mahkumdur.
Bizim kovalayacağımız şey artık bu başlıklar değil de geleceğimiz olmalı. Hala görüyorum ki bunlar bize avuntu.
Bu sindirilmişliği de ilk kez görüyorum. Diyeceksiniz ki hoca alıştırdı ya da yönetim ya da ne bileyim takım varsa başka bahaneleriniz.
Alışmayın kardeşim. Bunları sindirmeyin. Her olmadığımız zaman avuntumuz bunlar olmasın.
Üzülerek takip ediyorum sosyal medyayı falan. Bilemiyorum, galiba taraftarın da resetlenip kendine gelmesi gerek.

Beşiktaş'ın attığı 3. golden önce Ghezzal'a topu veren Cenk topu elle kontrol etti VAR çağırmadı bizim Mohammed'in golünden önce Babel'in elle aldığı pozisyonda 2 dakika öncesine kadar gidip x-ray röntgen grafiği gibi inceleme yaptı şerolar

Hala transfer mi diyorsun? 2 senede akla bile gelmeyecek isimlerle dolu 40 tane transfer geldi. Sonuç? Elde var sıfır.
Demek istediğim o kadar transfere rağmen eksiklerimiz kapanmadı tutmadı çoğu transfer sol bek sağ açık orta saha stoper (luyi yerine) bunları iyi adamlarla kapatırsak en şansı yüksek biz oluruz bjknin dünya borcu var batmak üzereler şans yüzlerine güldü de bu şampiyonluk sadece bi nefes aldıracak doğru dürüst transfer yapamazlar yine kiralık miralık alırlar her sezon da böyle tutmaz hepsi kiralıkların

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt