SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Erzurumspor 2-4 Beşiktaş | MS | 11 Nisan

dogru diyorsunda bizim dunku ilk 11e baktinmi sen Omer Bayram , Etebo , Ogulcan Caglayan ve Emre Akbaba vardi yanlis anlamada bizim takim bundan beter .
Şampiyonluğu bir maçla vermedik ki. Kadromuzdaki oyunculara bakarsan rakiplerimizden toplam olarak çok üstünüz.

Ya da bu benim düşüncem diyeyim. Herkesin düşüncesi kendisini bağlar tabii.

Bence şu an süper lig’deki tüm hocalara sorsan hangi kadroyu sezon başı alıp yönetmek istersin diye, bence hepsi bizim takımı ister.

Oyuncularımızı sadece fit duruma getirseydik, bu takım rahat şampiyon olurdu. Tekniği taktiği geçiyorum.

Bence...

Dip not: Kadromuzda çok kötü oyuncular da var. Hatta en çok para alan, zamlı sözleşmeler kapan vesaire. Onları bana değil, Terim’e söyle. Ama genel olarak o oyuncular dahil toplam kadro olarak diğer takımlara karşı çok daha üstün olduğumuzu hala düşünüyorum.

Avrupa ŞL argümanı ile gelirsen kadromuz bayağı kötü derim ve saydığın ve saymadığı adamları sayarım ama BJK ve Fener ile kıyaslayınca durum bu bence.

Ve tiyatro bitti.

Yapacak birsey yok bunları gaza getirdik alıp gidecekken .

Saglik olsun gelecek sezonun planlamasını iyi yapmak lazim

Hakemleri yenemiyorsunuz iste sezonun özeti

Federesyon kimi isterse o takim şampiyon yapılıyor

1 öncelik GÜÇLÜ YÖNETİM

Götüne gecen sene tekme yemis ve istenmeyen Oguzhan ve Larin, kazma Necip, Nsakala ve Wellintonu bu kadar oynatarak nasil sampiyon oluyor bunlar ya.
cevap basit hakemler+bjk sever anadolu takımları bizim maçta şeylerini kaldıran anadolu takımları küme düşecek olsa dahi tinercilere geldi mi arkalarını açıyorlar

Valla bence TFF Başkanı olacak o karaktersizi göndermek olmali işimiz... ""GALATASARAYI HİÇ AFFETMEYECEGİM"" diyen biri, ülke futbolunu yönetiyor...
Evet doğru tespit peki nasıl gondereceksin ? O adam bizzat RTE min atamasıyla oraya gelen devlet ihalallerini alan 3 4 kişiden birisi kendisi istemeden hiçbir güç onu ordan alamaz mevcut düzende bunuda bütün kulüpler biliyor ki istifa dahi diyemiyorlar

Demek istediğim o kadar transfere rağmen eksiklerimiz kapanmadı tutmadı çoğu transfer sol bek sağ açık orta saha stoper (luyi yerine) bunları iyi adamlarla kapatırsak en şansı yüksek biz oluruz bjknin dünya borcu var batmak üzereler şans yüzlerine güldü de bu şampiyonluk sadece bi nefes aldıracak doğru dürüst transfer yapamazlar yine kiralık miralık alırlar her sezon da böyle tutmaz hepsi kiralıkların

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben bu transferler eksikti söylemine katılmıyorum. Yönetim yerden yere vuruldu ama adamlar son 2 sezondur ligin en kaliteli kadrosunu kurup verdi hocaya. Bir dönem forvet ve orta saha problemi çektik ama bunların arkasına sığınılamaz hiçbir takım dört dörtlük değildi.
Beşiktaş 2.lig kalecisiyle şampiyon oldu...

Küme düşme hattındaki bir takımın teknik direktörünü düşünün, çıkacağı maç öncesinde rakibinin şampiyon olmasını istediğini açıklıyor. Sonra da 4 yiyip kaybediyor.

Şu olay bile ülkede futbolun diğer her sektör gibi zıvanadan çıktığının resmi. Ülke baştan aşağı anormalliğin, densizliğin, saçmalığın kalitesizliğin esiri olmuş durumda.

Şampiyonluğu bir maçla vermedik ki. Kadromuzdaki oyunculara bakarsan rakiplerimizden toplam olarak çok üstünüz.

Ya da bu benim düşüncem diyeyim. Herkesin düşüncesi kendisini bağlar tabii.

Bence şu an süper lig’deki tüm hocalara sorsan hangi kadroyu sezon başı alıp yönetmek istersin diye, bence hepsi bizim takımı ister.

Oyuncularımızı sadece fit duruma getirseydik, bu takım rahat şampiyon olurdu. Tekniği taktiği geçiyorum.

Bence...

Dip not: Kadromuzda çok kötü oyuncular da var. Hatta en çok para alan, zamlı sözleşmeler kapan vesaire. Onları bana değil, Terim’e söyle. Ama genel olarak o oyuncular dahil toplam kadro olarak diğer takımlara karşı çok daha üstün olduğumuzu hala düşünüyorum.

Avrupa ŞL argümanı ile gelirsen kadromuz bayağı kötü derim ve saydığın ve saymadığı adamları sayarım ama BJK ve Fener ile kıyaslayınca durum bu bence.
gorunuse saygi duyorum fakat katilmiyorum , orta sahamiz ankaragucu ile yarisir sag kanadimiz zaten yok, savunma bu sene iyice sacmaladi ustene birde Fatih hocanin yanlis tercihleri daha da beter yapti takimi.

şimdi bizim topçuların gözünden bakalım olaya.

daha dün babel elle oynadı diye gol iptal oldu, bir gün geçmeden bjk'ye el kontrolü olmasına rağmen gol verildi. bu tarz kararlar ilk değil, son hiç değil. verilen kartlar, iptaller vs adilik diz boyu, standart diye bişey yok. hocaya 5 haftada bir cezayı çakıyorlar, nedenini bile bilen yok artık. bu durumda oyuncuları nasıl motive edip ayakta tutacaksın.

Yahu halen Terim'in oynattığı rezil topu görmeyip hakemler falan filan demeyin

Seneye yine başımızda durursa aynı senaryoyu yaşayacağız emin olun

Sezon içinde en az 10-15 maç ceza alır

Yine stoperlerimiz arasında saçma sapan pas oyunu oynarız

Yine saçma sapan isimlere sözleşme uzattırır

Yine adaletsiz forma dağıtır

Yine 25 dakika sonra bitik bir GS seyrederiz

Vazgeçin artık bu adamdan

Bize verebileceği hiçbir şey kalmadı onun

Son düzenleme:

daha dün babel elle oynadı diye gol iptal oldu, bir gün geçmeden bjk'ye el kontrolü olmasına rağmen gol verildi. bu tarz kararlar ilk değil, son hiç değil. verilen kartlar, iptaller vs adilik diz boyu, standart diye bişey yok. hocaya 5 haftada bir cezayı çakıyorlar, nedenini bile bilen yok artık. bu durumda oyuncuları nasıl motive edip ayakta tutacaksın.
Bizim futbolcuların gözünden falan bakma yoksa üşenip konuya bile yazmasın tembellikten...

Adamlar mücadele etmiyor kaç haftalardır...

Şimdiden ne kadar angare varsa postalasınlar bi bahaneleri kalmadı artık

Sonuna kadar katılıyorum. 1 sezondur bize verilen kararların 1 tane benzeri bunlara verilmedi.

Benim anlamadığım, bunların arkasındaki, koruyanı kim ?

Üst Alt