SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan

Yedlin ayağında kırık şüphesiyle hastaneye gidiyormuş kırmızı kart göstermeyi bırak faul bile vermedi satılmış hakem
Ben zaten ilk pozisyonu izlediğimde dedim herhalde adamın bileği kırıldı. Lens tamamen şer. yaptı pozisyonda ayağına bastığı yetmiyor gibi bileği dönene kadar da müdahalesine devam etti

Yedlin'in bileği kırılmadıysa bile bağlarında ciddi bir hasar görmüştür imkansız yani o pozisyondan sağlam çıkabilmesi

Benim zoruma giden de hakemin yaptığı satılmışlık inşallah Galatasaray'ı doğraması için aldığı paralar bir tarafından çıkar

Hakem diyen hoca ve futbolculara nefes aldırıyor anlaşamadığımız nokta bu son dakika Luyindama'nın dirseği net penaltı mesela. Yedlin pozisyonunda oyuncu topa vuruyor ve ayaklar yakın asla kırmızı olmaz adamın ayağı kopsa bile bu böyle.

İlk yarı Mohamed'in kafası hariç koca maç pozisyon yok Gümrüğün orta göbekte ilk resmi maçını oynayan 18 yaşında çocuk var siz ne konuşuyorsunuz hala? beğenmeyip yolladığımız Jimmy biz de banko orta saha oynayacak performans veriyor hala hakem cart curt.

Maçı izlemedim, artık izlemeyeceğim de. Bazı şeyler değişene kadar maç falan izlemeyeceğim.

Şerefsizlerin mezesi olduk. Bu durumu düşürenlerin Allah belasını versin.

iPhone 6S Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yav versin alın bütün penaltılar Galatasaray'ın olsun kazanlım bu maçı 2-1 zamanı geri çekip ne değişecek? detaylarda boğula boğula FBlileştik en büyük üzüntüm bu.

Cidden yahu. Tamam hakem berbattı tamam artniyetli idi. Bu oyunla bugün yensen haftaya 3 yer dönersin evine. Galatasaray başarılı oluyorsa vefa mefa dinlemeyip başarısız olanı göndererek oluyor. Hakeme ona buna ağlarsak farkımız kalmaz diğerlerinden.

İzlediğim maçlar nezdinde konuşacağım bu Allah'ın belası hekamler bize verilen kırmızı kartları aynı hakem başka bir takıma neden veremiyor. Biz kötü oynasakta 11 kişi tamamlayamiyoruz maçları. Yönetim üzerine düşeni yapmalı öyle sağa sola onlar dostumuz bunlar sevgilimiz demekle olmuyor. Karşındaki itse sen kurt olup bogacaksin. Bunca taraftarı üzmeye hakları yok. Ağır laflarda edebilirim lakin değmeyecek. Allah sabır versin renktaslar

Penaltı pozisyonunda penaltı kararı doğru ama kırmızı yanlıştı. Fenerli palabıyık hepsini iptal etti. Peki o pozisyonda enfes pası atan feghouli neden oynamıyor? Biri bana açıklasın

ben kırk beş dakşka on kişiyle feneri 4-1 yenen yarım saat on kişi oynayıp süper kupada feneri 3-2 yenen trabzonspor karşısında yetmiş dakika dokuz kişiyken son dakikada yediği golle 1-1 berabere kalan Galatasarayı gördüm karagümrük nedir ya.
Yaw bos islerle ugrasmayin takiminiza sahip cikin bugun senin oyuncun sakatlaniyor kirmizi verilmiyor ama bize biraz daha hafifi oldugu halde kirmizi cikarabiliyor eskilerde yasayacak degiliz.Bugunde gayet mucadele ettik oyun olarak iyi olmayabiliriz ama iyi.mucadele ettik diger maclara gore .Banane eski maclardan yaw Hakem yatirdi kaldirdi bizi sen gelmis eskilere anlatiyorsun bana

Hakem diyen hoca ve futbolculara nefes aldırıyor anlaşamadığımız nokta bu son dakika Luyindama'nın dirseği net penaltı mesela. Yedlin pozisyonunda oyuncu topa vuruyor ve ayaklar yakın asla kırmızı olmaz adamın ayağı kopsa bile bu böyle.

İlk yarı Mohamed'in kafası hariç koca maç pozisyon yok Gümrüğün orta göbekte ilk resmi maçını oynayan 18 yaşında çocuk var siz ne konuşuyorsunuz hala? beğenmeyip yolladığımız Jimmy biz de banko orta saha oynayacak performans veriyor hala hakem cart curt.
Diagnedenin pozisyonunda da diagne topa vuruyordu birakin bu isleri

Üst Alt