SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:34 | Galatasaray 1-1 Karagümrük | MS | 10 Nisan

Yaw bos islerle ugrasmayin takiminiza sahip cikin bugun senin oyuncun sakatlaniyor kirmizi verilmiyor ama bize biraz daha hafifi oldugu halde kirmizi cikarabiliyor eskilerde yasayacak degiliz.Bugunde gayet mucadele ettik oyun olarak iyi olmayabiliriz ama iyi.mucadele ettik diger maclara gore .Banane eski maclardan yaw Hakem yatirdi kaldirdi bizi sen gelmis eskilere anlatiyorsun bana
İyi mücadele mi? eski maçları izledin herhalde

Salladigimiz Gedson kadar cabalayan baska bir oyuncu yoktu sahada. Biraz da Babel. Son dklarda Gedson bir pozisyonda yere dusuyor tekrar kalkip adamini kovaliyor. Tam bu pozisyondan bir kac dk once Omer Bayram ikili mucadeleye girip yere dusuyor ve tekrar kalkmak yerine etrafina bakiyor.

Etebo kariyerinde 6 numara olarak oynamamistir ve biz bu adami defansin onunde oynatip pas oyunu oynamaya calisiyoruz. Bari Taylan’in yoklugunda orada Bartug’u oynat be hoca hic mi cesaretin yok.

Bu arada Feghouli’ye de deginmek lazim. Belhanda gittikten sonra salmis kendini. Sifir sorumluluk ile oynuyor.

İyi mücadele mi? eski maçları izledin herhalde
Siz herseyin bokunu cikardiginiz icin bazi seyleri begenmiyorsunuz golu attiktan sonra ve Attigimiz golde iyi press yaptik .Normalde 10 kisi kaldigimizds pozisyona bilere giremiyorduk .Uzatma dakikalarinin son 3 veya 4 dakikasi cok yoruldugunuz icin eksik kaldigimiz icin cok pozisyon verdik.Hatay Rize Ankaragucu macinda iyi degildik ama bu macta kotu degildik.Ve Hakkimiz yendi bu mac ama kotu gidiyoruz ya Dusunede bi tekme sende vur Modunda taraftar.

Siz herseyin bokunu cikardiginiz icin bazi seyleri begenmiyorsunuz golu attiktan sonra ve Attigimiz golde iyi press yaptik .Normalde 10 kisi kaldigimizds pozisyona bilere giremiyorduk .Uzatma dakikalarinin son 3 veya 4 dakikasi cok yoruldugunuz icin eksik kaldigimiz icin cok pozisyon verdik.Hatay Rize Ankaragucu macinda iyi degildik ama bu macta kotu degildik.Ve Hakkimiz yendi bu mac ama kotu gidiyoruz ya Dusunede bi tekme sende vur Modunda taraftar.
ft sen misin?

emir kipi ile konuşmasan anlaşacağız seninle ama
FT sen misin nedemek Ben hocayi severim ama yaslandiginin eskisi gibi olmadigininda farkindayim hatta bu sene cok elestirdim kendisini degisikler icin gene gec kaldi ama Bugun kotu degildik.10 kisiyle bile nez pozisyonlara girdik eger 11 kisi kalsaydik son dakikalari daha iyi oynayabilirdik.Biz bu sene ne zaman maclari cevirecekmisiz gibi oluyor hoop kirmizi kart yiyoruz ac bak hepsinde ayni senaryo.

FT sen misin nedemek Ben hocayi severim ama yaslandiginin eskisi gibi olmadigininda farkindayim hatta bu sene cok elestirdim kendisini degisikler icin gene gec kaldi ama Bugun kotu degildik.10 kisiyle bile nez pozisyonlara girdik eger 11 kisi kalsaydik son dakikalari daha iyi oynayabilirdik.Biz bu sene ne zaman maclari cevirecekmisiz gibi oluyor hoop kirmizi kart yiyoruz ac bak hepsinde ayni senaryo.
karagümrük 2 tane %100 lük pozisyon kaçırdı daha sen pozisyona girmeden önce

Bu maç Etebo ve Oğulcan gibi iki kazmayla maça başlayan Terime yazar. Taylan sakat mı cazalımı neden oyanamadı. Feghoılinin ölüsü bile oğulcandan fazla iş yapar.

Bu maç Etebo ve Oğulcan gibi iki kazmayla maça başlayan Terime yazar. Taylan sakat mı cazalımı neden oyanamadı. Feghoılinin ölüsü bile oğulcandan fazla iş yapar.
Oğulcan ilk devrede gayet iyi iş yapıyordu.Adami sakatlık ve cezaları bitmesine rağmen 5 dakika oynatmayıp, birden ilk 11e yazanların suçu yok mu renktas.Kalmasi gereken iyi bir ROTASYON oyuncusu kendisi.
Ölü bir soso ise hiç bir şey yapamıyor bugün de izlediğimiz gibi.Sene sonu yol verilmeli

Üst Alt