⚽ SL 20/21 H:35 | Göztepe 1-3 Galatasaray | MS | 17 Nisan - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:35 | Göztepe 1-3 Galatasaray | MS | 17 Nisan

İyi bir b2b, iki iyi bek ve ikinci forvet alırsak götürürüz ligi. Tek sorun oyuncu kalitemiz hala çok düşük. Gedson’ın teknik ve zeka seviyesinde 2 oyuncu daha olması lazım.

Hoca çıkar şimdi Kerem için doğru zamanı bekledim falan der, delirtir adamı.

Neyse fosilleri izlemektense gençleri izlemek iyi geldi. Falcao, Babel, Arda, Akbaba, Ömer Bayram falan oynamasın bir daha

Ya bak ben 2012 yılından beri götümü yırtıyorum bu kulüp oyuncuları için pozisyon bilgisini geliştirecek teknolojik aletleri alsın diye. Yok sövecem sovmeden anlatamıyorum.
Bu takımda oyuncular degissede mentalite değişmiyor. Yahu hep boşta bir oyuncu varken hep yanlış tercih oluyor veya bir futbolcu imkanı varken ileri çıksa pozisyona gireceğiz ama gitmiyor.
Bunlar hep teknik eksiklik. Oyuncuya hatasını gösteriyormuşlar. Lan gösteren ne olacak adam o pozisyonu yasaya yasaya öğrenecek bu da antrenmanda olur.
Al işte şener 4 kere kafaya çıkamadı. 2 kere luyindamanin topuna girip luyindamayi saf dışı bırakıp rakibe atak yaptırdı.
Ne desek boş bu kulüpte ya
Yani bir futbolcu diğerinin açığını kapıyor. Kendi tarafı açıkta kalıyor diyorsun

Üst Alt