⚽ SL 20/21 H:35 | Göztepe 1-3 Galatasaray | MS | 17 Nisan - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:35 | Göztepe 1-3 Galatasaray | MS | 17 Nisan

Sampiyonluk icin umudumuz var mi yok mu?
Yav ligde kimsenin bir bok oynadığı yok yedek kulübesinin orada takılanlar aklını az futbola verse son 3 haftaya kafa kafaya girer bu takım.
Geçen sene de aynısını yaşadık durduk yere bir boşvermişlik bir umutsuzluk var.
Hadi terim yaşlandı oyunu okuyamıyor, takıntılı da kardeşim bu adamın yanındakiler 30 senedir futbolun içindeler bunların bir kuruş katkısı olmamasına kinimiz.

Galibiyet güzel ama asıl sevindiğim şeyler geri düştüğümüz maçı çevirebilmemiz ve istediğimize yakın bir kadronun çıkması. Bundan sonra Şener yerine Linnes veya Yedlin ve forvete de Mostafa Mohamed'i monte edip devam etmeliyiz. İdeal 11 sorunu diye kendimi yırttım burada geçte olsa bulacağız umarım şu 11'i ;

Muslera
Linnes Luyindama Marcao Saracchi
Taylan
Feghouli Gedson Kılınç Onyekuru/Kerem
Mohamed

Hafta içi Trabzon maçını Babel veya Halil ile geçebilirsek önümüz açılacak umarım.

Etebo sağ bek oynarsa kazanırız bu Etebo sağ bek oynadığı için değil hocanın maça kafa yorup kazanmanın yollarını aradığı için olacaktır. Etebo zaten bir orta saha değil sağ kanat oyuncusudur. Dribbling yeteneği ve hızı ile sağ bekte sivrileceğini düşünüyorum ayrıca bunu da ekliyeyim. Onyekuru iyileşmiş riske eder mi bilemiyorum ama olmazsa solda Kerem sağda Feghouli uçta Halil/Oğulcan olacak gibi.

Uzun bir aradan sonra ilk defa doğru kadro ile çıkacak gibiyiz ve izlemek için sabırsızlanıyorum, özledik galibiyeti..

Doğru kadro güzel futbol. Futbol zor değil önemli olan basiti uygulayabilmek.

Üst Alt