SL 20/21 H:36 | Demir Grup Sivasspor 0-0 Beşiktaş | MS | 20 Nisan - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yarım puan bile ne kadar önemli son dakikalarda gol atacağız diye kaç kere boşu boşuna 1 puandan olduk 2 tanesinde yatsak maça 2 puan ekleyin bugün yarın kazandık mı FB'nin önünde oluyoruz. Futbolda bazen 1, 3'ten büyük gelir.

BJK bugün 1 puan aldı kötü mü oldu?

Rize maçı 10 kişi kalmışsın hala gol arıyorsun kapan al 1 puanını o 1 puanı almış olsun yarın kazandığın an FB'yi altına alacaktın bu hocanın beraberliği mağlubiyet sayma suyu bizi cayır cayır yakıyor geçen yılda aynısı oldu.

Geçen sene de iki maçla çektiler ipimizi! 2 tane çekirdekçi taraftarı olan siyaset projesi bir belediye takımı alenen şampiyon yapıldı. O zaman allahımız yok muydu? Bu nasıl bir mantıktır anlamak mümkün değil. Ben şahsen geçmiyorum bu işleri.

Ha Trabzon ve Antalya maçlarını bizim takım büyük bir takım gibi oynar ve net galibiyetler alır o zaman tekrardan değerlendiririz.
Gecen senede dogrulurduk ama pandemi vardi
Bu sene farkli, takimdaki oyuncular iyi
Yarin güzel oyunla aliriz
Ve gecen sene bu kadar haksizlik yoktu

Yarım puan bile ne kadar önemli son dakikalarda gol atacağız diye kaç kere boşu boşuna 1 puandan olduk 2 tanesinde yatsak maça 2 puan ekleyin bugün yarın kazandık mı FB'nin önünde oluyoruz. Futbolda bazen 1, 3'ten büyük gelir.

BJK bugün 1 puan aldı kötü mü oldu?

Rize maçı 10 kişi kalmışsın hala gol arıyorsun kapan al 1 puanını o 1 puanı almış olsun yarın kazandığın an FB'yi altına alacaktın bu hocanın beraberliği mağlubiyet sayma suyu bizi cayır cayır yakıyor geçen yılda aynısı oldu.
Sadece Rize mi Karagümrük konya falan öyle en az 3 maç daha var son dakika yediğimiz golle yenildigimiz 1 puan alsaydik o maçlarda şimdi fenerin önündeydik trabzonu yendiğimiz gibi

Aboubakar-Cenk ikisi de gitti
O zaman işin rengi değişebilir reis çünkü dediğim gibi takım olarak öyle çok iyi ddeğildi Beşiktaş sadece topu 3. bölgeye hızlıca getirip yetenekleri ayakların golü bulmasını bekliyordu ama bilemiyorum şimdi iyi bir Aboubakar'ın yerini doldurmak zor hani Cenk+Larin ikisi birden sahada olsa da Aboubakar'ın yapabildiklerini yapabilecek adamlar değil

Nkodou/Ljajic/Oğuzhan filan Aboubakar'ın yokluğunda bu takımı şampiyonluğa götürebilecek oyuncular değil Ghezzal tek başına yapabilir mi ? umarım yapamaz

Gecen senede dogrulurduk ama pandemi vardi
Bu sene farkli, takimdaki oyuncular iyi
Yarin güzel oyunla aliriz
Net bir şekilde tartışmaya açık bir konu. Muslera, Taylan, Kerem, Onyekuru ve Muhammed dışında sezon sonu kalsın diyeceğim bir başka isim yok. Bir de bunların içerisinde Onyekuru formsuz, Muhammed ise takıma uydu.

Ayrıca pandemi hala var ve en büyük baskı ve motivasyon gücümüz taraftarımız hala daha yok. Bu senenin nesi farklıymış onu anlamadım. Ayrıca Fatih hoca yine geçen seneki gibi hocalık falan yapmıyor, formsuz. Başkanın desen oyuncuların grup seks partilerinden falan bahsediyor. Geçen sene 2 maçla bu sene 3 maçla çöktük.

Nesi farklıymış bu senenin onu anlayamadım.

Biz bu sene bu halimizle buradan şampiyon falan olursak(inşallah) ligi de bir daha oynatmasınlar gerek yok. Bize ezeli rakip diye dayatılan şerefsiz camiaların tabutuna da son çiviyi çakmış oluruz (inşallah).

Net bir şekilde tartışmaya açık bir konu. Muslera, Taylan, Kerem, Onyekuru ve Muhammed dışında sezon sonu kalsın diyeceğim bir başka isim yok. Bir de bunların içerisinde Onyekuru formsuz, Muhammed ise takıma uydu.

Ayrıca pandemi hala var ve en büyük baskı ve motivasyon gücümüz taraftarımız hala daha yok. Bu senenin nesi farklıymış onu anlamadım. Ayrıca Fatih hoca yine geçen seneki gibi hocalık falan yapmıyor, formsuz. Başkanın desen oyuncuların grup seks partilerinden falan bahsediyor. Geçen sene 2 maçla bu sene 3 maçla çöktük.

Nesi farklıymış bu senenin onu anlayamadım.

Biz bu sene bu halimizle buradan şampiyon falan olursak(inşallah) ligi de bir daha oynatmasınlar gerek yok. Bize ezeli rakip diye dayatılan şerefsiz camiaların tabutuna da son çiviyi çakmış oluruz (inşallah).
Fark su:
Taylan
Gedson Emre K.

Üst Alt