⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

rakip takim mac oncesi 7 eksigi var, mac esnasinda olmamasi gereken bir kirmizi goruyor ve maci 35 dakika 10 kisi oynuyorlar.. bu yetmiyormus gibi galiba 2 tane de zorunlu degisklik yaptilar..

Bunlar mu bu kadar acayip iyi yoksa biz mi bu kadar kotuyuz.. soru bile degil....

ne oynadigimiz belli degil

olmaması gerek kırmızı derken.İçip içipmi geliyorsunuz foruma arkadaşş.
ilk yarıdaki podolskinin kırmızısının atlanması skandal ötesi bir karadır. köküne kadar artniyettir.
Ama sizin gibi taraftarlar ancak hakem eliyle kalemize gol atacak o zaman belki aman olurmu falan diyeceksiniz. pes yemin ederim pes..

ben ömrü hayatımda bu kadar bir takımın göz göre göre katledildiği bir lig hatırlamıyorum.

ben bu takımıda başkaannıda hocayıda en çok eleştirenlerden biriyim.Sene başından beri kadronun rezil olduğunu söyleyenlerdenim.

ama bu sene bu hakem kararlarından dolayı oyunda hocada umrumda değil.
bu namussuz mhk ve bazı hakemler Galatasarayı katletmişdir.
bunları gördükden sonra hiçbirşey umrumda değil.
yemin ederim bu kararlar başka ülkede olsa yer yerinden oynamışdı.

Dikkat edersen takım baya bir efor sarfetti gole kadar. Halil sürekli oynayan bir oyuncu degil, o yuzden yorulması normal, ki yorulduğu için çıktı. Bu kadar basit. Herşeyin altında birşeyler aramayı biraksak süper olacak.
Herşeyin altından pislik çıkıyor neyapalim. Rakip 10 kişi ileri gitmiyor. Ne yorulacak. Babel daha yorgundu yav gorduk

Hala sampiyonluk sansimiz var ama isimiz cok zor.
Denizli
Konya
Gencler
Malatya
Bu maclar gorece 3 puan gibi ama 11 adamla kapaninca zorlaniyoruz.
Hele şu bjk macina kadar full giderim de gerisine bakariz.
Bence kritik virajı döndük.O kadar kaybedilen puandan sonra bu takımın Göztepe-Antalya deplasman ve Trabzon maçlarından toplam 7 puan çıkarması mucize.Normalde havlu atmıştık ama işte pandemi şartları sezon başından beri söylediğim gibi 'öngörülebilir' değil.Konya ve Gençler maçını bir şekilde kazanıp BJK ile final maçına çıkarız.Bu süreçte rakipler bu sefer zorlu maçlara çıkacak.Sürpriz bir liderlik gelebilir.

Yok be renktaş, bizden bu sene artık olmaz. Hakemiydi, ruhsuz oyuncularıydi, başkanın koltuk sevdasiydi, hocanın egosuydu derken gitti şampiyonluk malesef. Bari ikinci olalım ama o da zor gibi. Bakalım.
Bi ümit be renktaş, taraftardaki istek arzunun yarısı fatih hocamda oyuncularda olsa zaten su anda cok daha iyi durumdaydık bence. Bakalim ins en iyi yerde bitiririz sezonu.

Lann nedir bu rakip takim Başkan'larinin bize kaybettikleri her maçtan sonra hakemle ilgili basin açiklamasi yapmasi, yaziklar olsun..

Bu ligi seyretmek sağlığa zararlı. yemin ederim bunların alayı namussuz.. Şu oynadıkları rezil çağ dışı futboldan sonra net kırmızının çıkmadığı maçda hakem diye ağlamaları şerefsizlikdir.
fbjk ile oynadıkları maçlarda hakemler bunların ağzına sıçar bir kişi isyan etmez kuzu gibi olurlar.Maç sonu güle oynaya forma değişimi yaparlar.

Ama başımızda başkan ve yönetim olmadığı için birazda böyle oluyor.Çıkacaksın konuşacaksın arkadaş. Bunları rezil edeceksin. hemen yapacaksın bu konuşmayı.

ama bu forumda bile ciddi bir kesim mustafa cengiz dene adamın başkan olmasını istiyor.. bize herşey müstehak.

Kerem gercekten onyeden iyi Dar alanda da iş yapiyor cocuk kac kere bosa kacti bakmadilsr bile cocugu genclerimiz cok yetenekli ama Babel gibi adamlar yuzunden dogru durust değerlendiremiyoruz

Takımı ben beğenmedim Antalya bekledi hicbirsey yapmadı 80 den sonra çıkmaya çalıştı gene pozisyon verdik.
Emre Kılınç emre akbaba şener ve Ömer bayram bu takımda zor oynar .
Orta sahamiz hem pres yapmıyor hem yaratıcı değil takımda lider oyuncu da yok.
Bu takım şampiyon olamaz .

Halilin oynamasi bence Mohammed icinde onemli Halil oyundayken cok etkili olmustu Mohammed o cikinca adama top gelmedi tam etkili olamadi.

Hangi son dakikada kaybettiğimiz puana yanayım ki. Konya maçı mı rize maçı mı alanya maçı mı karagümrük mü sadece +2 puanımız olsaydı bile bugun çok başka şeyler umut ediyor olabilirdik

Onyekuru, Mohammed, Halil Dervişoğlu ve Saracchi'nin bonservislerini almalıyız Gedson Fernandes ve Etebo'yu 1 yıl daha kiralamaliyiz

Üst Alt