⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:37 | Antalyaspor 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

olmaması gerek kırmızı derken.İçip içipmi geliyorsunuz foruma arkadaşş.
ilk yarıdaki podolskinin kırmızısının atlanması skandal ötesi bir karadır. köküne kadar artniyettir.
Ama sizin gibi taraftarlar ancak hakem eliyle kalemize gol atacak o zaman belki aman olurmu falan diyeceksiniz. pes yemin ederim pes..

ben ömrü hayatımda bu kadar bir takımın göz göre göre katledildiği bir lig hatırlamıyorum.

ben bu takımıda başkaannıda hocayıda en çok eleştirenlerden biriyim.Sene başından beri kadronun rezil olduğunu söyleyenlerdenim.

ama bu sene bu hakem kararlarından dolayı oyunda hocada umrumda değil.
bu namussuz mhk ve bazı hakemler Galatasarayı katletmişdir.
bunları gördükden sonra hiçbirşey umrumda değil.
yemin ederim bu kararlar başka ülkede olsa yer yerinden oynamışdı.
ilk başta bende haksız sarı olarak gördüm birbirine sürten oyuncular için kart mı çıkar dedim sonra yaptığı faulden yediğini anladım. Direkt ayağı ile biçme şeneri.

Gol atana kadar cok iyiydik ilerde iyi bastik ama golden sonra neden salakca oynadik anlamiyorum.Onde basmaktan bu kadar korkmayinda onde basinca rakip top oynayamiyor yemisin yan pasi geri pasi.

Lan biz bi ara 5 6 atıyorduk şimdi 10 kişiyi zar zor yeniyoruz tek golle. Nası bu hale geldi takım. Ki ozaman belhanda diagne vardı. Beddua mı ettiler naptılar
Psikolojik. Ozguven kaybı var oyuncularda. Rakip eksik kalınca oynamaya başlıyorlar. Aslında 11 kisiyken de o güce sahipler. Bireysel hatalar puan kayıpları telaşli oynamaları a daha doğrusu oynamamalarina sebeniyet veriyor.

GSC Mobile App

Psikolojik. Ozguven kaybı var oyuncularda. Rakip eksik kalınca oynamaya başlıyorlar. Aslında 11 kisiyken de o güce sahipler. Bireysel hatalar puan kayıpları telaşli oynamaları a daha doğrusu oynamamalarina sebeniyet veriyor.

GSC Mobile App

Tamamen psikolojik bencede,şener adamı attırdı katkı sağlıyorum diye düşündü gitti assist yaptı.Biraz özgüven olmuştur umarım bu maç.

40 yıl da 1 maç kazandık hiç bir anlamı kalmadı.

Beşiktaş dün kazandı ki Allah'tan kazandı.

Fenerbahçe ise aç köpek gibi oynuyor kafaya koymuşlar.

5/5 yaparsa şikeciler yapar. Umarım Beşiktaşı yenmek gibi bir aptallık yapmayız.

40 yıl da 1 maç kazandık hiç bir anlamı kalmadı.

Beşiktaş dün kazandı ki Allah'tan kazandı.

Fenerbahçe ise aç köpek gibi oynuyor kafaya koymuşlar.

5/5 yaparsa şikeciler yapar. Umarım Beşiktaşı yenmek gibi bir aptallık yapmayız.

yenemeyiz beşiktaş'ı. bizim oyuncuların feleği şaşıyor biraz baskı yediklerinde. ts maçı gibi olur.

Üst Alt