SL 20/21 H:37 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 25 Nisan - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:37 | Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa | MS | 25 Nisan

Bjk 2 hata yapması lazım.
Ikili averaj her türlü onlarda.
Çok maç ta kalmadı, bir de şu var, benim bildiğim fener de en az bir kere takılır. Biz de ilk fırsatta takılırız.
Her maça tedirgin çıkıyoruz, acaba ne zaman matematiksel olarak şampiyonluk şansımız kalmayacak diye.

Gscimbom mobil
Valla ben bizi geçtim zaten fb olmasın yeter.

Valla kardeş bir takımı objektif olarak yorumlamak farklı renklerine bağlı oldugun takıma gelince iyi şeyleri görmezden gelip azına geleni sayanlaradir lafimiz. Onlari kuş diye adlandirmamiz bize hakaret olarak dönüyorsa doğru laf etmiş ediyoruzdur. Fikrine katılıyorum ama senin dediğin gibi degiller

Herkesin sinirleri alt üst oldu eldeki şampiyonluk kayıp gitmek üzere çok görmüyorum takımı gömenlere bilhassa son 1.5 ay resmen kabus gibi şampiyonluğu falan geçtim sıradan bir 3 puana sevinir olduk . Bir de şimdi fener belası çıktı en azından bjk şampiyon olsa bir nebze kabullenilir ama bu sezon bizim ikramimizla fb şampiyon olursa çok koyar..

Bjk onumuzdeki 3 maçta da takılabilir fiksturleri bizden de fbden de bariz daha zor..
Hakem hakem diye ağlıyor birileri.
Geçen haftanın penaltısını anlatıyor at hırsızı.
Hep hakemleri baskı altına alıyorlar.
Rosier denen bir herif var, her maç basıyor her maç tabanı var ama bir türlü kart çıkmıyor.
Dün lütfetmişler sonunda vermişler.

Bence bjk dağılmazsa şampiyon olur, yani ölüsü bile yeter.

Gscimbom mobil

Bjk onumuzdeki 3 maçta da takılabilir fiksturleri bizden de fbden de bariz daha zor..

Aslında zor değil ama BJK iyi değil. Hatay falan dağıldı hava kalmadı. Rize'de düz takım ligi bıraktılar artık hedef kalmadı Gençler bile bastı.

Alanya-FB maçı çok kilit, FB alırsa Erzurum-Agücü falan traş istediği kadar potada olsunlar çok kötü takım bunlar FB 15 yapar şampiyon olur maalesef. Kalbimiz Çağdaş Atan ile atacak.

kpaşadan ses warmı? ŞEREFSİZ kpaşadan?
Bizim maçta kaleci dahil hücum ediyorlardı son anlarda. Etebonun şortunu çıkarmışti bir paşalı oyuncu hırsından. :)

Burada adamlar son dakikalar ceza sahasına orta keseceğine terse dönüyor irodynamic.

Bu maç bir tartışmalı ofsayt pozisyonu ile iptal edilen gol, bir adet tartışmalı verilebilir penaltı pozisyonu.

Bizim maçtan sonra açıklama da yayinlamislardi sitelerinden.

Üst Alt