⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs

Koskoca gsc kazaninca 4veya 5 kisi haric herkes mutsuz ne yani ne olmasini bekliyorsunuz yaw.Emre Gol atinca sevinmem diyen mi dersin Babel gol atinca izlemem diyen mi dersin .Taraftarlik bu mu abicim .Bu takim bilmem kac sene sampiyon olamamis zamaninda onlarin yeirnde olsaydiniz kesin yariniz Bjkli yariniz Fbli olurdu bi tutturmussunuz kotuyuz kotuyuz.Ulan bi mucize olsunda sampiyon olalim bu aglayanlari o zaman gorucem.Tabi gene mutlu olmazlar gelecek sene icin baslsrlar yandik bittik biz demeye

Haftaya misal bjk ye 3 atsak yeminle burada laf edenlerin yarısı bayrakları hazırlayalım şampiyonluk mu geliyor diye en önde yeralir.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haftaya misal bjk ye 3 atsak yeminle burada laf edenlerin yarısı bayrakları hazırlayalım şampiyonluk mu geliyor diye en önde yeralir.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bjk son 2 hafta küme hattındaki rakiplerle oynasa belki derdik. Göztepe ve Karagümrük gibi hiçbir amacı olmayan 2 takımla oynayacaklar. 10-0 da yensen zor 4 puan aldılar mı şampiyonlar.

Asıl taraftarlık takımının kötü olduğunu görebilmek buna tepki gösterebilmek. Hatalarından takımı döndürmeye çalışmak için elinden geleni yapmaktır. Bi kere neden siz biz diye bir ayrım var burda. Burası Galatasatay forumu burda herkes bir amaç uğruna toplanmış. Kimsenin derdi kişiler ile yok herkesin amacı birken nasıl olurda böyle ayrışma mesajları gelir aklım almıyor. Ben defalarca söyledim. Fatih Terim Baba gibi bir insandır. Galatasaray camiasının en değerli insanlarından biridir ve efsanesidir. Nankörlük etmesin kimse öncelikle. Bize yaşattiklarini asla unutmiycaz. Ama daha bugünkü maçta gördünüz. Oyuncular bencillik ediyor gol atmak istiyor oysa yanında arkadaşı bomboş. Ben mi uyarmalıyim bu adamları? Ben mi demeliyim kardeşim gole ihtiyacımız var matematiksel olarak. Bu sene bu takım top mop oynamadı. Oyuncular formsuz. Güçsüz taktigimiz var ama yanlış pas oyunu böyle olmaz. Daha farklı organizasyon lazım. Hepsini geç yanlış kadro seçimleri bize şampiyonlugu kaybettirdi. Bunları söylemek suç mu kardeşim. Çok sevdiğim Fatih hocam bu sene neden bunlara müdahale etmedin ? Neden kafanı sahaya vermedin. Bırak yonetim ugrasasin at topu kucaklarına. TFF mhk senin işin değil. Evet haksızlık var ama konuşup ceza alma. Yada bırak yonetim halletsin. Kafanı takma takıma yogunlas. Disiplin yok takımda. Böyle olmaz. Bunları demek suçmu. İyi oynayan yada oynamaya başlayan futbolcuları kesme yada düşüşte olanları yükselt. Bunlar teknik ekibin görevi değil mi. Evet e neden soylemiyim bunlari.
Gelelim Babel gol atarsa sevinmem diyenlere. Kardeşim adam bıkmış. Seneri izlemek istemiyor. Linnes varken. Yada Akbaba yi Ömer bayramı izlemek istemiyor mecbur olmadıkça. Ozornwafor yada etebo varken Gedson stoper Hatay dan 3 yemek istemiyor. Daha bir sürü şey sayarim. Önemli değil. Biraz gözünüzü açın. Tepki verinki birileri anlasın bari bazi yanlışları görsün. Yoksa bu şekilde seneye yine heder olur gideriz. Yönetim transferleri zamanında yetiştirmiyor. Takımı savunmuyor. Vs. Vs. Herkeste suc var. Bunları o yerlediginiz taraftarlar görüyor işte ve tepki veriyor. Olay bu anlayın artık.

Koskoca gsc kazaninca 4veya 5 kisi haric herkes mutsuz ne yani ne olmasini bekliyorsunuz yaw.Emre Gol atinca sevinmem diyen mi dersin Babel gol atinca izlemem diyen mi dersin .Taraftarlik bu mu abicim .Bu takim bilmem kac sene sampiyon olamamis zamaninda onlarin yeirnde olsaydiniz kesin yariniz Bjkli yariniz Fbli olurdu bi tutturmussunuz kotuyuz kotuyuz.Ulan bi mucize olsunda sampiyon olalim bu aglayanlari o zaman gorucem.Tabi gene mutlu olmazlar gelecek sene icin baslsrlar yandik bittik biz demeye

Ne şirin ama nice şerefli ikinciliklere/üçüncülüklere o zaman. Sekiztaşimin yerini alacağız ne güzel, hodjamız sağolsun vasat severler birliğine döndü bir kısım taraftar.

zamaninda ligin bitimi yaklasinca, yani hicbir hedef kalmayinca sinan gümüs golleri dizmeye basliyordu bizde

su ortamda atilan hicbir golün önemi yoktur

bu gidisle ft kalacak, akbaba ve babil gibi elemanlari tutup gelecek sezon da 11de oynatacak

sonra yine niye sampiyon olmadik diye sasiranlar olacak

3 senedir takimda olup anca ara ara baskisi olmayan maclarda parlayan adamlari sak saklamaktan bikmadi bizim insanimiz

lig bitti aloooooo kendinize gelin

kendi ellerimizle adamlari sampiyon yaptik hala ftyi savunan tipler türüyor burada

3 haftadir kazaniyoruz hic gol yemedik bazilari tutturmus lotuyuzde kotuyuz kotuyuzde kotuyuz hata bireydel hata yapmadihimiz zaman gol yemiyor bu takim ama bazi arkadaslar donup dolasi0 kotu yanlarimizi yazmaya calisiyor .Amac ne kardesim yaw .

3 haftadir dogru dürüst rakibimiz olmadi ve zar zor kazandik. trabzon macinda gördük takimi. adamlar ilk yari orta sahayi gecirmedi bize.

senin icin sirf sonuc onemli olanilir ama bazi insanlar oynanan futboldan zevk almak istiyor. 35 senedir Galatasarayi izliyorum hic bukadar yan ve geri pas yapan, gol posizyonu üretemeyen kadro görmedim.

3 haftadir dogru dürüst rakibimiz olmadi ve zar zor kazandik. trabzon macinda gördük takimi. adamlar ilk yari orta sahayi gecirmedi bize.

senin icin sirf sonuc onemli olanilir ama bazi insanlar oynanan futboldan zevk almak istiyor. 35 senedir Galatasarayi izliyorum hic bukadar yan ve geri pas yapan, gol posizyonu üretemeyen kadro görmedim.
Trabzon macindada hatali bir gol yedik o macta da gol yememis olacaktik.Okadar bireysel hataya ragmen ligin en az gol yiyen takimiyiz.

Üst Alt