⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:39 | Gençlerbirliği 0-2 Galatasaray | MS | 2 Mayıs

Antalya maçı öncesi yazmıştım önümüzdeki 3 maç 9 puan netti ama benim hesap uymadı BJK sürdirekt gitti. En azından bu seri bize 2.lik getirsin Denizli-Malatya maçlarıda 6 yapacağız BJK en kötü beraberlik desek 82 ile bitiriyoruz FB'nin 2.olması için en az 10 yapması lazım.

Attığımız 3üncü golü şimdi seyrettim ve bu nasıl bir rezilliktir çözemedim.
2 büyük rakıyı arka arkaya susuz bir şekilde ve bir dikişte içen bir hakem olsa bile şu golü iptal edemezdi.
Bu nasıl bir iştir?
Herhalde bu veled-i zinalar iddaa da kupon yaptılar.
Kupon yatmasın diye böyle bir rezilliğe imza attılar.

Ulan eyyamcı hakem hiç mi kural bilmiyorsun.

Formanın altında kalan kol kısmı artık el olarak geçmiyor kural kitabında. Göz göre göre top babel in arka omzunun altına değiyor. Ettiğinizi bulun

Antalya maçı öncesi yazmıştım önümüzdeki 3 maç 9 puan netti ama benim hesap uymadı BJK sürdirekt gitti. En azından bu seri bize 2.lik getirsin Denizli-Malatya maçlarıda 6 yapacağız BJK en kötü beraberlik desek 82 ile bitiriyoruz FB'nin 2.olması için en az 10 yapması lazım.
Her seyi gectim hedefsiz Karagümrük ve Trabzon'u kendi sahamizda yenseydik sampiyon oluyorduk. Sivas'a atamadigimiz gol, Ankaragücü'nden alamadigimiz 1 puan, ligin ilk devresinde elimizde tutamadigimiz puanlar vs.

Topu sana birakip hic bir sekilde baski yapmayarak 0-0'a yatan takimlari bir sekilde yenersin bu ligde
Zaten rakipler kötü olduğu için kazanıyoruz; güçlü takımlar karşısında hiçbir şey uretemiyoruz.En kötüsü bunun farkında olup puan kaybettiğimiz maçları da 'Hamzaoglu' döneminde olduğu gibi gol yemeyelim, nasılsa atarız mantığı ile tamamlasaydik; Karagümrük,Rize, Ankaragücü gibi maçları kazanır bugün şampiyonluk hesapları yapıyorduk.Ama görüyoruz ki hoca kaybettiği maçlardan hiçbir ders almamış gibi hâlâ üstün olduğu maçta çift forvete dönüp taraftarın sabrını siniyor.

Üst Alt