⚽ SL 20/21 H:40 | Galatasaray 3-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maç kaybetsek bu kadar üzülmezdim. Böyle kazanınca biz resmen tepside ikram etmişiz şampiyonluğu diyor insan. Leşlere beleş şampiyonluk ikram etti Ft.

Bunlar temkinli başlayacak. Biz de baya saldıracağız belliki. İlk 15 dkkda şöyle 2 tane saplasak sonra 3 fark için oynasak ne güzel olur.

Taraftar olsa olmayacak şey değil de.

3 fark mi. Berkan yapma manyak olursun. Tek farkla yenersek öpte başına koy. Yenersekte öyle yeneriz gibi

F.Terim: beyler yan pas yapın marcao geri dön oğlum musleraya

Saldiracak adamlar Akbaba-Babel-Falcao :D

Ikinci yarida en azindan sunlari cikarip genc oyuncu alabiliriz. Baska bir sansi yok

Olmaz dediniz ama oluyordu. 1-0 dan sonra Emre Akbaba pası doğru verse hemen 2’yi buluyorduk. Ama 3-1den sonra da 3 fark bize geldi aslında.

Hafta başından beri defalarca yeneceğimizi belirttim çünkü biz çok daha güçlü bir kadroya sahibiz BJK'nin kenardan oyuna atacağı tek bir adamı yok iken bizim ikinci bir 11'imiz var. Terim ve topçular hafta boyu maça konsantre oldu biz daha iyiyiz bunlar kim lan? tribi bu futbol oynayanlar bilir bunu. Kadro falan önemsizdi maç önüde yazmıştım döve döve yenecektik öylede oldu. Bu biraz da şeye benziyor büyükler küçüklere herhangi bir oyunda bilerek yenilir ya üzülmesin diye aynı o hesap Terim kendi elleriyle verdiğinin farkında ama bir saniye durun demesini bildi boşuna imparator olunmuyor beni mahçup etmedin hocam çok sağol.

Üst Alt