⚽ SL 20/21 H:40 | Galatasaray 3-1 Beşiktaş | MS | 8 Mayıs - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hoca kafasına koyarsa öper.

Hocayı savunmak için demiyorum da başımızda yönetim olsaydı transferi onu bunu geçtim sadece Tff’ye Koç’a gereken cevapları verip hakkımızı savunsalardı da hoca bunlara cevap vermek zorunda kalmayıp sadece saha içiyle meşgul olabilseydi şampiyonduk.
geçen sene bu ortam yok muydu neden şampiyon olamadık

Karagümrük'e en fazla rüşveti veren Şampiyon olur, bu Bjk nin atiba da yokken Karagümrük'ü yenmesi mucize olur...

f5in kazanması bizim adımıza normalde çok çok iyi oldu.bizim genel averaj olayı yüzünden kargalar daha rahat maçlara çıkardı eğer olurda denizliye 6-7 atsak son hafta çok büyük stresle şampiyonluğu verebilirler bize ,ama bu somut değil ,f5 in 2 puana düşürmesi somut bi zemindir.kargalar şimdi çok ama çok ciddi şekilde osura osura maçlar oynayacaklar.

gerçekten f5in kaç maçtır elinden tutulduğu gibi kargaların tutulduğu gibi olmazssa hafta içi iki takımda yenilmesi imkansız değil.f5 in rızalı sivasa karşı oynaması ciddi sorun f5 adına ,kargalarında puan farkının 2 ye düşmesinin verdiği panik havası ciddi sorun onlar adına.en rahatı biziz.denizli ile oynuyoruz kalitemiz gayet iyi ama sezon başından beridir piyon olarak muamele görüyoruz.ne zaman duruma el koyacaz hopp engellemeler cezalar kırmızılar penaltılar rakibe oyna devam demelerle puan farkı oluşturuyorlar ve iki senedir resmen bizim şampiyonluklarımızı elimizden alıyorlar.biz çok iyi oynamıyoruz ama görüyoruz böyle bi f5 böyle bi karganın olduğu ligde gs engellenmese ölüsü bile şampiyondur.

bu bi gerçektir gs ye engelleme yapılmasın ölüsü bile şampiyondur.işte buda bizi kandırıyor o şampiyonluklardaki kadrolar yeterli görüldüğü içinde avrupada pert oluyoruz malesef

bin tane bahane uydurulur istense

ben hocasız kaç haftadır maça çıkan fenerin
eylülde kurulan bjknin puan olarak arkasında kalmayı kabullenemiyorum. Siz kabullenebilirsiniz

Biz de kabullenmiyoruz da nedenlere biraz bakmak lazım. Süper futbol oynamadık bu doğru ama o iki ağlak kulübün arkamızda kalmaması için TFF neredeyse siz 12 kişi başlayın diyecekti bu sene. Her türlü kıyağı geçtiler.

yanlız bizim karagümrüktü yanılmıyorsam 7-0 yendiğimiz bi sezon vardı bize yarayan skor oydu ve almıştık hatta f5 te 6 felan mı atmıştı aynı takıma ama biz puan farkıyla şampiyon olmuştuk.

yani denizli maçımızda bize gereken skoru almamız imkansız değil.gençler maçında kaçırdık onca golü belki denizliye denk gelir.olursa son maç acayip maçlara döner.

anlaşamadığımız nokta bu zaten hocam

Ya saha içimde oynadığımız futboldan dolayı sizlere hak veriyorum zaman zaman da bazen de postlarınızı okuyunca diyorum ki bu gencolar İsviçre’de doğup büyüdüler, Türkiye’ye 2 gün önce geldiler ve burada işlerin nasıl döndüğünü bilmiyorlar ve her şeyin saha içinde belirlendiğini düşünüyorlar heralde.

Rijkaard geldiğinde de 2 seneye UEFA kupası, 5 seneye CL şampiyonluğu gelecek sanıyorduk ama öyle olmuyor. Hele o zamanlar sistem hocası, total futbol, gegenpressing zart zurt tutmadıysa bu zamanlar hiç olmaz bu TFF, Mhk, Koç ile. Naif hocayı çıtır çıtır yerler benden söylemesi.

Üst Alt