⚽ SL 20/21 H:42 | Galatasaray 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Mayıs - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Buzz Spor on Twitter: Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma:  Galatasaray'a karşı sakatlık ve cezalılardan dolayı 7 futbolcumuzdan  yararlanamayacağız. (TRT Spor)

Fenerin 2010da trabzonla oynadığı sampiyonluk maçını izledimde mac fenerle.onur arasında geçiyor adam kariyerinde çıkarabileceği bütün toplari 1 maca sigdiriyor. Bunu malatya-ya bizde yapariz yeter ki ilk yarım saatte min 2 yapalim. Umarim kalecileri devlesmez yoksa adamlari ablukaya alacagimiz cok net.

Fark atamayiz dusuncesinden cikmak lazım sahaya farkli galibiyet icin çıkıyoruz.

Fenerin 2010da trabzonla oynadığı sampiyomluk maçını izledimde mac fenerle.onur arasında geçiyor adam kariyerinde çıkarabileceği bütün toplari 1 maca sigdiriyor. Bunu malatya-ya bizde yapariz yeter ki ilk yarım saatte min 2 yapalim. Fark atamayiz dusuncesinden cikmak lazım sahaya farkli galibiyet icin çıkıyoruz kazanmak.icin degil
Bak hala ya

Ben de averajla şampiyon olabileceğimizi düşünmüyorum. 2 hafta öncesine kadar bu durumda olmayı bile beklemiyorduk. Herşey imkansızdı bizim adımıza. Yarınki maçıda böyle beklenti içine girmeden normal bir maç gibi izleyeceğim. Olurda bjk puan kaybı yaşarsa ve şampiyon olursak sevinçten havalara uçarım. Ancak olamazsakta büyük bir yıkım yaşayacağımı düşünmüyorum.

Umarım bizim istediğimiz gibi olur herşey. İlk yarıda erken dakikalarda gelecek goller büyük önem arz ediyor

Fenerin 2010da trabzonla oynadığı sampiyonluk maçını izledimde mac fenerle.onur arasında geçiyor adam kariyerinde çıkarabileceği bütün toplari 1 maca sigdiriyor. Bunu malatya-ya bizde yapariz yeter ki ilk yarım saatte min 2 yapalim. Umarim kalecileri devlesmez yoksa adamlari ablukaya alacagimiz cok net.

Fark atamayiz dusuncesinden cikmak lazım sahaya farkli galibiyet icin çıkıyoruz.
pvc-nazar-ayeti-ve-duasi__0707589798777983.jpeg

Olursak puan farkı ile oluruz . Averaj falan ile olamayız, bence de kendinizi 5 0 vs şartlamayın. Denizli maçında da ben de dahil 6 falan diyorduk olmuyor öyle. Göztepe puan alacak başka çaremiz yok maalesef. Bana göre de bjk bir tık daha yakın. Hatay Allah belanı versin bu arada tekrar

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt