⚽ SL 20/21 H:42 | Galatasaray 3-1 Yeni Malatyaspor | MS | 15 Mayıs - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Olursak puan farkı ile oluruz . Averaj falan ile olamayız, bence de kendinizi 5 0 vs şartlamayın. Denizli maçında da ben de dahil 6 falan diyorduk olmuyor öyle. Göztepe puan alacak başka çaremiz yok maalesef. Bana göre de bjk bir tık daha yakın. Hatay Allah belanı versin bu arada tekrar

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz sartlamayacagiz zaten takim sartlasin. Inanirsan ve oynarsan olur. Biz averaj yapamayız diye başlarsak bir halt olmaz zaten. Sen yapmaya çalış takım olarak. Olmazsa olmasın. Yapacağımız şey bu les ligde zor ama imkansız değil.

Biz sartlamayacagiz zaten takim sartlasin. Inanirsan ve oynarsan olur. Biz averaj yapamayız diye başlarsak bir halt olmaz zaten. Sen yapmaya çalış takım olarak. Olmazsa olmasın. Yapacağımız şey bu les ligde zor ama imkansız değil.
Valla Denizli maöındaki rahatlık , yavaşlık, ciddiyetsizlik umudumu azaltıyor. Gol atınca bizimkiler yan topa başlıyor , böyle 5 değil 2 gol atamazsın. Denizli maçı bence rezalet oynadık ilk 20 dakika adamların 3 net pozisyonu vardı sözde biz farka ihtiyaç varken bizim çok azdı. Bilmiyorum ben Göztepe den medet umuyorum yoksa zor

RMX2170 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençler hazır mıyız?
40b43e01b4e043eaae1e0f23dd3b277f.jpg

Üst Alt