⚽ SL 20/21 H:5 | Galatasaray 1-2 Alanyaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 127 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kalecimiz hiç olmadığı için değinmemişsin sanırım.
Kalecinin konuşulacak bi tarafı yok. Yenilmeyecek golleri yedi, berbattı. Ancak, kalecisi hatalı gol yedi diye Galatasaray yenilmemeli bu denli dağılmamalı. İyi oynayıp da sadece kaleci yüzünden yenilmedik ki. Muslera da olsa bu takımdan bi halt olmaz.

Yazık oluyor yazık geçen zamana. Telafi edilebilir ancak bu reaksiyonu gösterebilecek durumda değiliz. Bu dar kadro ve yedek bile olamayacak oyuncularla mümkün değil. Şuan yapılabicek tek birşey var oda büyük bir kesik atmak takıma kim oynamış mühim değil yeterki sahada zombi gibi gezenler olmasın.

Terimciler nerdi ya

savunsaniza hocanizi ??

Savunayım. Berbat, alternatifsiz kadro. Transfer dönemini Beşiktaş'tan kötü kapatmayı başaran yönetim. Takımın 1 numaralı isminden yoksunluk ve kalede çömez Altay kadar fark yaratamayan kaleci. İlk yarıda ortada oyun şans golüyle öne geçme, 40. dakikada amatörlük yüzünden 10 kişi kalıp çok daha fizik gücüne dayalı, atlet takıma karşı 50 dakika 1 oyuncu eksik oynama. Buna rağmen bitmek bilmez cenabetlikler sonucunda 10 kişiyken bulunup iptal edilen gol ve bir Galatasaray klasiği olarak 90'da yenen şanssız karambol golü. Şu maçta, şu şartlarda 3 puan mucize, 1 puan iyiydi. Seri cunüplükler yüzünden 2'sini de kaybettik. İlk yarıda son 3 senenin en fark yaratan 5 adamından 3'ünü başlatamayınca biraz sudan çıkmış balığa döndük ama 2. yarı iptal edilen gole kadar iyi mücadele ettik. İptal edilen gol bizi oyundan düşürürken Alanya'yı motive etti. Şu maç 11'e 11 oynansa bile ortadaydı, 11'e 10'a dönünce Alanya'nın kazanması sürpriz olmadı.

Edit: Bu arada Akbaba-Kılınç'ı ters başlatmak hocanın maçtaki en fahiş taktiksel hatasıydı. Bu takımda belki Feghouli dışında 10 numaranın altından kalkabilecek adam olmadığını kabullenmesi gerek artık.

abi iptal edilen golde top heriflere geçmiyor mu
nasıl iptal ettiler anlamadım adam aldı topu kontrol etti sonra uzaklaştırdı
daha ne olması lazım

3 senedir şampiyonluklar a aldanıp fpp fpp diye diye takımı Anadolu çöplerini doldurdular. Fatih hocada inadına başarısız olan bu yolcularla oynamaya kalkıyor. Gerçek taraftarımıza Allah sabır versin. Tat tuz kalmadı.

abi iptal edilen golde top heriflere geçmiyor mu
nasıl iptal ettiler anlamadım adam aldı topu kontrol etti sonra uzaklaştırdı
daha ne olması lazım

kuralı bilmiyorum da top ele çarpmasa bizim kılınç'ın önüne düşecekken alanyalıya gidiyor o da uzaklaştıramıyor. iptal olmaması lazım.

ha bence saracchi'nin pozisyon da penaltı idi kaleye gidiyordu top.

Tamam Terim suçlu diyelim ancak suçun en büyük kısmı yönetimdir.

Taraftar yok, para yok dolayısıyla, şampiyonlar ligine gidemeyeceğiz yine para yok.

Seneye limiti de kısacaklar, kimseyi de alamayacağız. Büyük sıkıntı bekliyor bizi ilerleyen senelerde.

Bak koç yaptı hilesini aldı 20 tane adam, yapsaydınız sizde o zaman.

Kaybedilecek olan sadece bu sene değil ve ne yazık ki bunu anlamadılar..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Terimci değilim ama bu maçı terime yazmak haksızlık olur herkes belhanda feghouli diyordu oynatmadı işte ligin en iyi takımlarından biriyle oynuyorsun zaten kısıtlı bölgendeki adamın avelce kırmızı kart görüyor 10 kişiyle yine de iyi mücadele ediyor takım golü de buluyor iptal oluyor o başka diagne-donk girmese bu sefer de hoca galibiyeti istemiyor 1 puana razıydı denirdi son dakika bilardo topuyla baloğlu bal gol yiyerek kaybediyorsun evet hataları çok ama her puan kaybında da suçu olsun olmasın hocaya sallamak istifa demek yanlış geliyor bana ligin beşinci haftası bu kadroya hocayı gönderip kloppu getirsek ne değişecek ki acaba

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt