⚽ SL 20/21 H:5 | Galatasaray 1-2 Alanyaspor | MS | 19 Ekim - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terimci değilim ama bu maçı terime yazmak haksızlık olur herkes belhanda feghouli diyordu oynatmadı işte ligin en iyi takımlarından biriyle oynuyorsun zaten kısıtlı bölgendeki adamın avelce kırmızı kart görüyor 10 kişiyle yine de iyi mücadele ediyor takım golü de buluyor iptal oluyor o başka diagne-donk girmese bu sefer de hoca galibiyeti istemiyor 1 puana razıydı denirdi son dakika bilardo topuyla baloğlu bal gol yiyerek kaybediyorsun evet hataları çok ama her puan kaybında da suçu olsun olmasın hocaya sallamak istifa demek yanlış geliyor bana ligin beşinci haftası bu kadroya hocayı gönderip kloppu getirsek ne değişecek ki acaba

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

babel niye 90 dakika durdu yerine diagne falko çift forvet çıksa ölürmüydü?

Galatasaray forması altında izlediğim en kötü, IQ’sü düşük, rezil stoper Luyindama’dır.

Bu konu kimseyle tartışmam.

Katılmayan direk unfollow tuşuna bassın.

Bunu gibi rezil stoperlerin modası geçeli seneler oluyor seneler.

Bu gün ikinci yarıdaki mücadeleci oyunu beğendim;Emre Akbaba, Falcao ikilisi ile zaten iki kişi eksik oynuyormuşuz ama maalesef kaleci düdük çıktı!Kaleye gelen her top gol.
Fatih hoca da Etobo'ya giydirmiş.Profesyonellikten uzak saçma sapan kırmızı gören bir oyuncu yüzünden eksik kaldık.Bireysel hataların önüne geçemedik.Bir yeri düzeltiyoruz başka bir oyuncu bireysel hata yapıyor diyor... Ezcümle oyuncu kalitesi önemli.Madem Etobo, Fatih gibi yeteneksiz adamlar her şeyi berbat ediyor,alma-aldirma hocam.Alindiysa da oynatma.

Hocayı eleştirmeyelim bu rezil oyunu eleştirmeyelim kimi eleştirelim kardeşim kulüp malzemecisini mi görün artık yahu hocanın devri bitti bu takım köklü bir değişime gitmesi lazım acilen

Yani şaşırmadım açıkçası iki takımın da oynadığı futbol ortadayken şu maçta beraberlik çıkarsak bile şaşırırdım, kalitesiz adamlar ile ölü adamları harmanlayarak muazzam bir takım oluşturduk elimize sağlık

Neyse geceye meşhur son sözü bırakalım..

Galatasaray’ı tabuta koyarsın gömmeye kalkarsın ,
ama bir bakmışsın Galatasaray senin cenaze namazını kıldırıyor.

Kuşlar sevinsin bakalım son iki haftada oynadıkları futbolun bir başka versiyonunu biz oynuyoruz 6 puan kaybettik

Kendileri meşhur balları sayesinde bi bok oynamadan 6 puan kazanınca uzay takımı zannetmeye başladılar yine.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

85 ile 95 arası adamlar ne yapsa pozisyon oldu yemesek mucize olacaktı ama 2-1 öne geçmiş olsak direncimiz artabilirdi şu verilmeyen gol canımı sıktı.

Yaklaşık 45-50 milyon euro maaş yükü olan takıma bu sezon şampiyon olmayalım eldekilerle idare edelim diye geçiremezsin. Ya biraz risk alıp 2-3 takviye daha yapacaktın ya yüksek maaşlıları zararına da olsa elden çıkarıp seneyi komple pas geçecektin biz ikisini de yapmadık.

Yaklaşık 45-50 milyon euro maaş yükü olan takıma bu sezon şampiyon olmayalım eldekilerle idare edelim diye geçiremezsin. Ya biraz risk alıp 2-3 takviye daha yapacaktın ya yüksek maaşlıları zararına da olsa elden çıkarıp seneyi komple pas geçecektin biz ikisini de yapmadık.
kimse istemiyor bu maaşlarla, bedava bırakmaya da korktu yönetim...

Üst Alt