SL 20/21 H:6 | Fenerbahçe 3-1 Trabzonspor | MS | 25 Ekim - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav adamlar harcama limiti vs varken 20 tane transfer yapıp resmi olarak 56 milyon euroluk resmi olmayan belki 80 milyonluk takım kurdu kimse ses çıkaramıyor.
Aynı durumda biz olsak bize 20 milyon limit koysa tff, bırakın transfer yapmayı eldeki kadronun yarısını bonservissiz vs gönderip paf takımından oyuncularla maça çıkardık hepimizde kabullenirdik. Arada ciddi fark var.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanında mıydın ? ben bunları istiyorum diye yoksa sana mı dedi ? Nereden geliyor bu FT bilgisi tanıdık mı ?
Kendi kendinimi kandiriyorsun yoksa sucuk mu fazla geldi?

Abdurrahim 1 ay uğraşmadı mi mensah ile?
Nerdeyse 5 milyon Euro bayılıyorduk.
Abdurrahim kendi kendine mi alacaktı mensah'i?
Aynı Amrabat ve falcao gibi?

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Kendi kendinimi kandiriyorsun yoksa sucuk mu fazla geldi?

Abdurrahim 1 ay uğraşmadı mi mensah ile?
Nerdeyse 5 milyon Euro bayılıyorduk.
Abdurrahim kendi kendine mi alacaktı mensah'i?
Aynı Amrabat ve falcao gibi?

bir an evvel
KURTULSAK !!
demek ki sen birşeyleri yaparken hep birileri sana birşeyler veriyor FT düşmanlığı için kaç para aldın veyahut ne sundular sana ?
Eeeee burada ki FT alakası ne ? Ona bakarsan Fatih TERİM'de oyuncu istiyorum diye bas bas bağırdı ama yonetim almadı onu ne yapacağız ? Mensah 5 milyon bayılacağımızı kim söyledi yine yanındamıydın ?
tam bir boş beleş birisisin konuyu şimdi de ayak tenisine getirirsin. O kadar futbolcu gelip geçti şu klüpten o kadar kişi bu adama hayranlığını belirtti 2 kişi kötü konuştu diye adamı karalama çabasındasın.

demek ki sen birşeyleri yaparken hep birileri sana birşeyler veriyor FT düşmanlığı için kaç para aldın veyahut ne sundular sana ?
Eeeee burada ki FT alakası ne ? Ona bakarsan Fatih TERİM'de oyuncu istiyorum diye bas bas bağırdı ama yonetim almadı onu ne yapacağız ? Mensah 5 milyon bayılacağımızı kim söyledi yine yanındamıydın ?
tam bir boş beleş birisisin konuyu şimdi de ayak tenisine getirirsin. O kadar futbolcu gelip geçti şu klüpten o kadar kişi bu adama hayranlığını belirtti 2 kişi kötü konuştu diye adamı karalama çabasındasın.
Neyse ki sen çok dolu birisin.
Ancak neyle dolu olduğun büyük bir soru işareti!?

Neyse sen kendi kendine eğlenmeye devam et.
İleride gerçekler gün yüzüne çıkınca görürsün kimim ne kadar teklif ettiğini.

bir an evvel
KURTULSAK !!

Harbi harbi caner'in iyi futbolcu olduğunu düşünen futbol cahilleri ile dolu forum.

Kafası çalışan hoca Caner ve Gökhan'in arkasını otobana çevirir ama hiçbir hoca bu iki vasat oyuncunun üstüne oynatmıyor.

bir an evvel
KURTULSAK !!

Caner ve gökhan iyi bir futbolcu olmadığını söyleyip millete futbol cahili demende biraz enteresan olmuş.

Evet o kadar basitti o iki oyuncunun üzerine oyna demek...ömür ve mwakaeme gibi belkide ligin en etkili kanat oyuncuları gittide ne oldu..Takım olarak sahada doğru durursan üzerine gitsen ne olacak.

Üst Alt