SL 20/21 H:6 | Fenerbahçe 3-1 Trabzonspor | MS | 25 Ekim - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şeytan, bizim maç olsaydı eğer şimdiye kıyameti koparmışti.

1.korner gölünün öncesinde faul vardı.
2.korner gölünden önce ise fenerli Valencia topu koluyla indirdi.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Ben her zaman diyorum.
Artık nasıl yapılacak bilmiyorum ama bu program yapımcısına gidip Galatasarayı yorumlatmamalarını söylemek lazım.Çünkü adam fanatik fbli..Ama işte gene olay bizdeki çapsız yöneticilere iş düşüyor ama nerde..
tek başına feneri yorumlasın şerefsiz.Veya gitsin fbtvye..

Neyse ki sen çok dolu birisin.
Ancak neyle dolu olduğun büyük bir soru işareti!?

Neyse sen kendi kendine eğlenmeye devam et.
İleride gerçekler gün yüzüne çıkınca görürsün kimim ne kadar teklif ettiğini.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!
Aynen aynen ulan adamın bu ulke futbolunda ki başarılarını çıkart Galatasaray Bjk seviyesinden aşağı düşer Ülke hiç bir turnuvaya katılamamış olur hiç bir başarısı olmayan andorra gibi gezerdin gelmiş burada ufacık futbol bilgin ile bu adama bok atıyorsun eleştiri yapılır ama sizin ki bok atmak .

valla kimse kusura bakmasın alex varken ben bunlardan böyle korkardım. kaç yıl sonra ilk defa içimde kötü hisler var. bu şerefsizler ne yapıp edip bu sene şampiyon olcaklar heralde

ElM7VsLXgC4Ksbj

Ulan adamlar balkona çıkıp, taraftarıyla şampiyonluk kutlaması tarzında bir etkinlik yapmışlar. :asd: Bu sene özelinde ne başkana, ne yönetime, ne de oynadığınız futbola güvenmiyorum. Geçmişte olduğu gibi ilahi adalet yine tecelli edip, alenen yaptıkları transfer şikeleri bunlara yeniden hüsran yaşatacak inşallah.

Forumdaki fatih terim dusmanlığı bence artık aldı başını gitti.Bir sure kafayı dinleyip yazmayacağım.Her laf ettiğimiz zaman biatçı yaptınız bizi ve ben şahsen bıktım.İnşallah bu hafta hoca istifa eder de bazı arkadaşlar rahatlar.Bir sureliğine sadece okurum artık.

2 3 saat yazmadım yeter de artar bile :D

Üst Alt