SL 20/21 H:7 | Beşiktaş 1-0 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:7 | Beşiktaş 1-0 Yeni Malatyaspor | MS | 1 Kasım

şu istatistik benim için en değerli ve doğru gösterge takımların nasıl oynadığını gösteren.
dün biz agücü gibi açık ara daha zayıf karşısında 10 kez girebildik topla ceza sahalarına. a gücü de hemen hemen aynı sayıda bizim ceza sahamıza girmiştir.
bjk için aynı biz işte kötüler demek bizimkilerin rezilliğini örtmez beyhude çaba kalır.
biz dün rezalet ötesi kötüydük.
bjk bugün kötü değil etkisizdi, üretken değildi.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

semih sen dünyanın en iyi forveti falcao musun ordan atacan

Resim

şu istatistik benim için en değerli ve doğru gösterge takımların nasıl oynadığını gösteren.
dün biz agücü gibi açık ara daha zayıf karşısında 10 kez girebildik topla ceza sahalarına. a gücü de hemen hemen aynı sayıda bizim ceza sahamıza girmiştir.
bjk için aynı biz işte kötüler demek bizimkilerin rezilliğini örtmez beyhude çaba kalır.
biz dün rezalet ötesi kötüydük.
bjk bugün kötü değil etkisizdi, üretken değildi.

Bu maçın 80.dksinde falan alındı reis 50-2 falan bile olabilir
:)

Beşiktaşın sağ bek çok iyidi. Bizde gidip omar elabdullaye diye adam getirelim.
Tam bunu düşündüm maçı izlerken bizim kas şovun dripling becerisi pas alışverişi top kontrolü hepsi kötü veya vasatken bu bjk nin adı bile aklımda kalmayan sağ beki teknik, top ayağına yakışıyor, özgüveni yüksek toptan kaçmıyor çat çat alıyor veriyor bağlantı kuruyor oyun kuruyor.bizim karslı ise pardon kaslı ise saklanıyor sahada aman bana pas atmayın ben boş alana top sürmeyim kilit pas atıp risk almayım diye yırtıyor her yerini.
ileri geri gidiyor Allah'ı var ama etkisi sıfır. oyun görüşü sıfır çünkü. 4 e 1 yakalamışız kendini o kadar iyi tanıyor ki yeteneksiz olduğunun farkında pas atmayıp tek üstün özelliği olan gücü ve hızına güvenip rakibin bırakmasını bekledi güzelim pozisyon çöp oldu rakip hızlı ve staminası güçlü çıkınca.
sözün özü pas özürlüsü göz zevkinin içine eden bu kaslıya 3 yıl katlanmak zorunda kalacak bizlere Allah sabır versin.
Bu transferde komisyon yiyenlerin boğazında kalsın.

Üst Alt