SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım

oynadıkları bütün maclara tek tek baktım abartısız söylüyorum hakemler ve caner olmasa şu an 2 veya 3 puanda olurlarmış.
Hakemler olmasa bile yeter. Bilerek sezon başında uzay takım uçan kaçan takım algısı ysptılar. Şimdi yorumcular fener lehine her hata da “hakem bu hatayı yapmasa da fb yine kazanır şu haklı galibiyete gölge düşürme hakem” yorumu yapıyorlar ya da çoğu hataları bile konuşmuyor. İstedikleri ortam olultu sene sonuna kadar böyle gider

Hakemler olmasa bile yeter. Bilerek sezon başında uzay takım uçan kaçan takım algısı ysptılar. Şimdi yorumcular fener lehine her hata da “hakem bu hatayı yapmasa da fb yine kazanır şu haklı galibiyete gölge düşürme hakem” yorumu yapıyorlar ya da çoğu hataları bile konuşmuyor. İstedikleri ortam olultu sene sonuna kadar böyle gider
o ortamın oluşmasının en başlıca nedeni biziz bu konuarı dillendirecek yönetim olsa başımızda o zaman bukadar olamazdı asla

o yuzden bu yönetim defolup gitmeli ne rakibe laf edebiliyorlar ne de kendı haklarımızı koruyorlar

Üst Alt