SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım

o ortamın oluşmasının en başlıca nedeni biziz bu konuarı dillendirecek yönetim olsa başımızda o zaman bukadar olamazdı asla

o yuzden bu yönetim defolup gitmeli ne rakibe laf edebiliyorlar ne de kendı haklarımızı koruyorlar
Herkes kendi işinde. Apo koçla iş anlaşmaları yapma peşinde, başkan desen ne yaptığı belli değil. Zaten yönetim 2 kişiden oluşuyor diğerleri göstermelik orada

Fenerbahçe için gol şov bir karşılaşma olacaktır. Adam Caner'den yine 25 orta ve en az 4 asist bekliyorum. Kendimizi kandırmayalım beyler, bu ateşin, yükselişin önünde dağ olsa duramaz. Bu yıl şampiyon bellidir ve çok istediğimiz gibi lig esasında 20 takımla oynanmaktadır. 2. olan takım bu yıl kendisini şampiyon gibi addetsin, çünkü bu Fenerbahçe'den değil, şampiyonluk puan bile alamaz bu takımlar. Erol hocama da sağlık ve başarı dolu günler dilerim.

Bunlar cidden mal kurdukları kadronun genelinin nasıl.mal.oldugunun kanıtı hakem yardımı olmadan 10 kişi takimlsri bile yenemiyor hatta zorlaniyorlar

Üst Alt