SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım

konya'nin 2 galibiyeti var. handikapla fb ve bjk'ye karsi. taktikleri büyüklere karsi genelde tutuyor ama kendi seviyelerindeki rakiplere karsi ayni oyunu oynadiklarindan oyunu cözemiyorlar zira bu kadar bol alan bulamiyorlar veya böyle fantastik bir gol atamiyorlar.

İsmail Kartal: "Fenerbahçe'yi iyi analiz ettik. Fenerbahçe'nin üçüncü bölgede pres yapmadığını biliyorduk. Akan oyun değil, duran toplarda etkili olduklarını biliyorduk. Fenerbahçe'nin takım boyunu uzatarak, onları kendi üstümüze çektik. Planlarımız son derece tuttu."
Bunu FTye karşı dese

Tüm forum t geçiyordu.

Karbonat'a karşı olunca herkes sessiz

İsmail Kartal: "Fenerbahçe'yi iyi analiz ettik. Fenerbahçe'nin üçüncü bölgede pres yapmadığını biliyorduk. Akan oyun değil, duran toplarda etkili olduklarını biliyorduk. Fenerbahçe'nin takım boyunu uzatarak, onları kendi üstümüze çektik. Planlarımız son derece tuttu."
eagle helal olsun ciddi ciddi taraftar gibi izlemiş malbahceyi

şu ana kadar fenerle oynayan takımlar arasında biz dahil hicbir hoca izlemedigi icin malca goller yediler

heriflerin tek oyun planı var tek

22651.jpg

Maçı izlemedim Rıdvan ı izledim

Kim kazandı anlamadım ama

konya'nin 2 galibiyeti var. handikapla fb ve bjk'ye karsi. taktikleri büyüklere karsi genelde tutuyor ama kendi seviyelerindeki rakiplere karsi ayni oyunu oynadiklarindan oyunu cözemiyorlar zira bu kadar bol alan bulamiyorlar veya böyle fantastik bir gol atamiyorlar.

Geçen sezonda sonlarda 4 başakşehire 4 de Trabzonspor'a atmıştı , iki takımda şampiyonluğa oynuyordu.

Son düzenleme:
Üst Alt