SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:8 | Fenerbahçe 0-2 Konyaspor | MS | 7 Kasım

fener bizim maçta da bizim en az 2 katımız buluşmuştu ceza sahasında ama isabetli şutları yoktu.Takımlar fenerin duran toplarına çalışırlarsa zor gol atarlar.
ben de öyle düşünüyorum. maçlarda gördüğüm kadarıyla erolun 2. bir planı kesinlikle yok. gerideyse os çıkarıyor forvet sokuyor, öndeyse forvet çıkarıyor kanat sokuyor ortasaha sokuyor. ersunun 1-2 tık altı bir td

Aziz başkan konuşacağım dedi o hafta yenildiler, A.Koç şimdiden seçim hazırlıklarına başlasın.
Kendi kulübü için dememiştir.
Ama koç bu kadar para harcayıp borcu azalttıktan sonra Aziz gelip koltuğu alırsa çok enteresan olur.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Bunlar başarılı olmak istiyorsa Caner'i yedek bırakmalılar ve Sosa'yı her maç sağlam tutmalılar.

Caner orta açsın diye kimse istediği oyunu oynayamıyor. Bunları ilk kez 90 dk izledim sanırım ve bu durum bariz gözüküyor.

Penaltı duran topla açamazsan böyle göt gibi ortada kalırsın.

18 adam alıp pas yönü kuvvetli tek Sosa'yı almaları da bayağı mallık. Gustavo - Ozan ikilisiyle oynamaya devam ederler umarım.

fbanaliz.jpg

21 Ağustostaki mesajım.
5 Madde sıralamışım.
1. Madde : Tescilli zaten.
2. Madde : Pusu da bekliyor
3. Madde : İzliyoruz. Erol B. hep orta yapılmaz diyor, Caner ve Gökhan hep orta yapıyor.
4. Madde : Pusu da bekliyor
5. Madde : O bir mağlubiyet alındı ve taraftar çıldırdı. Ortalık yangın yeri....

Bir sonraki mağlubiyette İkinci madde tvlere çıkmaya başlar: "Teknik direktörümüzle masaya oturup çözüm üreteceğiz der"
Tercümesi : "masaya oturup ne yapması gerektiğini söyleyeceğiz" dir.

Diyeceğim o ki, işleri öyle kolay değil...

Üst Alt