ŞL 20/21 H Grubu M:3 | Başakşehir 2-1 Manchester United | MS | 4 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Solskjaer: "1996 yılında Fenerbahçe'ye kaybettiğimizi hatırlıyorum ve o mağlubiyet, Avrupa'da evimizde aldığımız ilk mağlubiyetti."

Solskjaer: "Norveç Milli Takımı'yla da Türkiye'ye karşı oynadım aslında. Başakşehir'in de neler yapabileceklerini biliyoruz. Çok tecrübeli bir takım. Rafael, Demba Ba, Visca... Çok kaliteli oyuncuları var."

Solskjaer: "Başakşehir, PSG karşısında en azından beraberliği hak etti. Zor olacağını biliyoruz. Okan da benimle aynı yaşta. Hala oyunu öğreniyoruz ama o benden çok daha tecrübeli ve takımını iyi organize ediyor." (beIN SPORTS)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okan Buruk: "Gol atmamız lazım, kazanmamız lazım. Karşımızdaki takımlarla başa baş oynayabileceğimizi gösterdik ama kazanabileceğimizi de göstermemiz gerekiyor."

Okan Buruk: "Solskjaer'le birbirimize karşı da oynamıştık. Futbolculuğunu da çok beğeniyordum. Kendisine gelen şansı çok iyi değerlendirdi ve çok başarılı buluyorum. Bu sene ligde kötü başlamış olabilirler ama Şampiyonlar Ligi'nde 6 puana ulaştılar."
Tweeti Alıntıla

Deniz Turuc - AWB eslesmesi

tenor.gif

Üst Alt