ŞL 20/21 H Grubu M:3 | Başakşehir 2-1 Manchester United | MS | 4 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elindeki mevcut kadroyla iyi işler yapıyor başaksehir birde bize bakın her sene 30 oyuncu al gönder sonuç sıfır 3 tane forvet aldırdı hiçbirini kullanamadı paraları çarçur etti stad isim hakkından gelecek parayı da kendine meze edecek yaşlı evlatlarını doldurup

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

FT yaşlandığına göre yeni isimler bulmak lazım. Okan Buruk ideal bence. Ancak FB erken davranarak bize gol atmak isteyecektir. Dikkatli olmak lazım.

Senin hoca her döneminde yiyor bu tarz şeyler bı kere çöp dedin mi sergencim

Bu kadar kudurmana gerek yok tebrik et geç

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
benim gibi bi okan buruk hayranına söylemen de bunu trajikomik olmuş.gecen sezon tff operasyonuyla şampiyonlugu calınmıs takımıma her fırsatta düşmanca davranan bi baskanın takımı olan ve tff tarafından Galatasaraya cekilen opeasyon sonrası şampiyon yapılmış basaksehirin kazandıgı maca sevinecek kadar aciz degilim,destekleyecek kadar aciz hiç değilim.tebrik de etmem

benim gibi bi okan buruk hayranına söylemen de bunu trajikomik olmuş.gecen sezon tff operasyonuyla şampiyonlugu calınmıs takımıma her fırsatta düşmanca davranan bi baskanın takımı olan ve Galatasaraya cekilen opeasyon sonrası şampiyon yapılmış basaksehirin kazandıgı maca sevinecek kadar aciz degilim,destekleyecek kadar aciz hiç değilim.tebrik de etmem
Yanlış söyledin operasyonu TFF değil Çinliler çekti bize sırf maçlar ertelensin ve seyircisiz oynansin diye covidi bilerek dünyaya yayarak

Yanlış söyledin operasyonu TFF değil Çinliler çekti bize sırf maçlar ertelensin ve seyircisiz oynansin diye covidi bilerek dünyaya yayarak

evet o da var ama düşündüğüm cıktıgı için mutluyum.basaksehir ve trabzonun toparlanacagını söylemiştim 3 hafta önce.basaksehir şampiyonlugun en büyük adaylarından biri,fenerin de önünde bana göre .trabzon savunmayı halleder ve ortasahayı diri tutarsa bu zavallı ligde basarılır olur.hucum hattı cok iyi.

Basaksehir'e tebrikler. Bu mac belki Basaksehir bir seyler yapabilir mi sorusu kafamda olsa da, United'in ne yapip edip 1-0 2-1 gibi skorlarla galip gelecegini dusunuyordum.

United ligde pek iyi gitmiyor. Gecen mac da cok kotu bir mac cikardilar. Bu tabii ki Basaksehir'in galibiyetine golge dusurmemeli cunku en kotu gununde bile olsa, United'i yenmek bir Turk kulubu icin buyuk basaridir. Adamlarin defans oyuncusu 80-90 milyon Euro'ya alindi yanilmiyorsam. Bu nedenle Basaksehir'i ve Okan Hoca'yi tebrik ediyorum.

Dip not: Mac sonrasinda OGS'in aciklamalarini dinlerken dikkatimi cekti, cevirisini yapan Turk cok iyi ceviri yapti. OGS'in soylemedigi seyleri cevirmedi ki ulkemizde bu cok oluyor. OGS ne dediyse net, akici ve sade bir sekilde cevirisini yapti. Yuzde 90-95 net dogruluk saglamistir ceviride. Bizdeki tercuman sanirim Mert ismi, en azindan Ingilizce'de cok basarisiz. Zaten cok az roportaj vesaire izlerim ama cevaplarin Ingilizce'si dahil edilmiyorsa asla izlemiyorum. Izledigim sinirli sayidaki roportajlarda hem oyuncularin soylemedigi seyleri soylemis gibi ceviriyor, hem de dogru, net ve sade cevirmeyip laf kalabaligi yapiyor.

Üst Alt