ŞL 20/21 H Grubu M:5 | Başakşehir 3-4 RB Leipzig | MS | 2 Aralık | beIN Sports 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Başağı tebrik etmek lazım okanıda

fatih hocadan sonra büyük ihtimal onu alıcaz

o zamana kadarda şampiyonluk görmüş olması,şampiyonluk yarışlarının içinde olması,avrupa maçları heyecanı soluması tecrübe kazanması çok iyi olur

avcı lig için avrupa liginde bile rotasyon yapıyodu okan şldede varolmak istiyo

çıkardığı kadrolarda durduriyim değil oynıyım kadrosu ilk defa orda olmalarına rağmen

uefaya kalırlar inş

İkisinde de tarihin en iyi kadroları vardı, bir daha o kadroların kurulamayacağına göre konuşuyorum. Ki kursalar da Galatasaray'ın Avrupa kültürü bambaşka bunların yanında. Şenol'un o sezonunun zaten %51 şans olduğunu düşünüyorum ben, Zico'nun Fener'i hakikaten iyiydi, tam Avrupa takımıydı. Aykut da ona yakın oynatıyordu ama aynı oyunu ligde de yapmaya çalışınca teneke bağlayıp yolladılar herifi.
Hocam onlarda en iyi kadrolar vardı demişsin de biz de ne zaman iyi olsak hayvani kadrolarla başarı elde ettik Avrupa'da. Yani bu iş şansa, kadere, kültüre bakmıyor demek istiyorum. İyiysen Avrupa'da da ilerliyorsun bir şekilde.

Ama tabii Avrupa'da başarı en çok bize yakışıyor.

Üst Alt