⚽ ŞL 21/22 2. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-2 PSV | MS | 28 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ŞL 21/22 2. Ön Eleme Turu M:2 | Galatasaray 1-2 PSV | MS | 28 Temmuz | Spor Smart

Maç 1 ay sonra olsa sonuç farklı olur muydu sence?Psv öyle aman aman bir takım değil bence.
Psv şu kadroyla aynı kalsın biz bu maçı 3 sene sonra Fatih Terim 'le bir daha oynayalım yine bir bok olmazdı bizden, hatta 3 sene önce oynasaydık da bir bok olmazdı o kadar netim bu konuda

Fatih Terim bırakmadığı sürece bir daha Avrupa arenasına çıkmayalım bile

PSV 7 Galatasaray 2

Aradaki oyuncu kalite farki bu skoru acikliyamaz.

bu "genclestirme" operasyonunda bari bir sisteme dayali futbol anlayisi ve takim oyununu kurmasi zahmet olmasin....

Yedek kulübesinde Falcao+Feguli +Babel = 15 milyon euro yatıyor.

Bu takım oynatılamıyor. Açık ve net.
Antrenmanda çalışılmadığı net. Fizik, kondüsyon sıfır.
Korner, serbest vuruş, frikik yok.
Ikili mücadele yok.

Bunlar hep hocanın eksileri.

Bir de dikkat edin. Oyuncular insiyatif almıyor saha içinde. Çünkü en ufak hataları da hoca kenardan bağîrıyor, kükrüyor, kızıyor. Oyuncular psikolojik baskı altında.

Her gelen baba diyor ya hocaya. Babalıktan değil korkudan.

Psv şu kadroyla aynı kalsın biz bu maçı 3 sene sonra Fatih Terim 'le bir daha oynayalım yine bir bok olmazdı bizden, hatta 3 sene önce oynasaydık da bir bok olmazdı o kadar netim bu konuda

Fatih Terim bırakmadığı sürece bir daha Avrupa arenasına çıkmayalım bile
Haklısın bence.Ama ben tamamen ümidimi yitirmedim hocadan,sebebi 3 yıldır kötü bir yönetimle çalıştı ve ffp yüzünden sürekli kiralık vs uğraştık.Muhtemelen ben yanılıyorum ama bu sene belli olacak herşey.
Bu arada takım olarak kendimize psv yi örnek alabiliriz genelde 5-10 milyon euro civarı adamlar alıp parlatıyorlar.

Olm aylarca Terim'in yanındaki vasıfsızlar gidip daha kalitelileri gelmeli dedik 10 kat daha kötüleri geldi.
Bu ne boktan bir dönüşüm ya.

Üst Alt