⚽ SL 21/22 H:11 | Galatasaray 2-0 Gaziantep FK | MS | 31 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:11 | Galatasaray 2-0 Gaziantep FK | MS | 31 Ekim

bizim mactan önce hamsiler cuma günü rizeye koyarsa 10 puanlik fark oluyor. cumartesi kargalar hatayda oynayacak billong vol 2 olursa üzerimizde ciddi baski olur. sikecileri saymiyorum muhtemelen konyada puan birakirlar yine.

haftalardır söylüyorum. ne kadar kreatif/hucumcu adam varsa oynatacaksın abi. taylan berkan bıktık yaw. ula bjk ts berat souza ile tutuyor osu sen de berkanla tut. tutamıyorsan da uydur bir şeyler sistemi değiştir oldur birşeyler yap
Ekli dosyayı görüntüle 140865

beratın taşıdığı osa hucumculara bak biz berkan cica morutanı taşır mı diye tırsıyoruz. oynat abi ne hucumcu varsa sal oynasınlar. taylan berkan oynayınca os üstünlüğü bize geçiyor sanki
sahaya 50x60 yayılırsak tabi tutamayız osyi isterse melo fernando yanyana olsun yine tutamazlar. bizim acvilen dar alanda oynamaya başlamamız lazım. hoca takımı sahaya saçma sapan yayıyor özellikle de lig maçlarında

bizim böyle maçlarda ya 4-4-2 oynamamız ya da emre kılınçlı 4-3-3 oynamamız gerekiyor.

Taylan berkan aşırı defansif kalıyor, emre geçen yıl iç oynadığı maçlarda çok iyiydi 3. bölgede kendini iyi boşa çıkarıp top alıyor, iyi de top taşıyor.

üretkenlik sorunu yaşamamız çok normal şimdiki kurguyla
emreden umudu kestim. azcik birazcik kipirdansa hoca formayi verirdi de adamin umrunda degil galiba. 5 oyuncu degisikliginde bile sans bulamiyo herif demekki bitik

Kimse gitmez bu maça stad boş kalır. Ayrıca ts cuma gününden rize'yi yener farkı 10 puana çıkarırsa çok gergin başlarız.

emreden umudu kestim. azcik birazcik kipirdansa hoca formayi verirdi de adamin umrunda degil galiba. 5 oyuncu degisikliginde bile sans bulamiyo herif demekki bitik
Aynen reis zaten forma adaleti, çalışana hakkını teslim etme deyince Dünyada akla ilk gelen Fatih Terim 'dir Kerem 'e de böyle hiç ikiletmeden formayı teslim etmişti değil mi ?

Arda 'lar Babel 'ler Feghouli 'ler filan varken Emre Kılınç aklına bile gelmiyordur, sence Taylan kıpırdandığı için mi ilk 11 oynuyor ? PvA demek ki her maç çok kıpırdanıyor ki sürekli izliyoruz

Lig devam ediyor fikstürümüz rakiplere nazaran ideal. önümüzdeki 5 maçtan 13 puan çıkarırsak ilk 2'de oluruz. Maç maç gitmek gerekiyor. Ümidi kesmeyelim ama hatalarıda görelim.
Son senelerde olduğu gibi bu sene de öyle ligi süpürecek, futbolcu güçlü her maçı kazanabilecek herhangi bir takım yok ligde. Şu ana kadar hakemlerin ittirmesiyle Bakasetas gibi 1-2 oyuncunun ekstra katkısıyla Trabzon 'u zirvede tuttular bir şekilde ama nereye kadar gidecek bu böyle

Yine ligde en az kötü olan kazanır, çünkü dediğim gibi öyle çok kuvvetli bir rakip yok

Sistem değişmeyecek ölümüne ısrar edeceğiz sonunda da avucumuzu yalayacağız. Sonra ocak gelsin haziran gitsin debelen dur.

Başkanında sesi soluğu çıkmıyor ben kötü oyunla ilgili hesap sorduğunu düşünmüyorum 2-3 maç sonra kankası koç gibi Yönetim İstifa seslerini duyarsa belki akıllanır.

Son senelerde olduğu gibi bu sene de öyle ligi süpürecek, futbolcu güçlü her maçı kazanabilecek herhangi bir takım yok ligde. Şu ana kadar hakemlerin ittirmesiyle Bakasetas gibi 1-2 oyuncunun ekstra katkısıyla Trabzon 'u zirvede tuttular bir şekilde ama nereye kadar gidecek bu böyle

Yine ligde en az kötü olan kazanır, çünkü dediğim gibi öyle çok kuvvetli bir rakip yok

TS-BJK oynayacak. TS 2.devre Alanya-GS-FB deplasmanlarına gelecek hem kırılgan hem de yaşlı takımlar ben asla puan farkını önemsemiyorum. Daima FB ile olan puan farkını kollayın benden tavsiye.

Devre arası transfer kozu olan tek takım biziz. FB daha kimi alacak? son gün 3 adam aldılar oynatmıyorlar. BJK'nin sınırdan dolayı eli kolu bağlı maaş bütçesi tavan kimseyi alamazlar. TS'nin de kadro belli eksikleri yerli oyuncu kimi bulupta alacaklar?

Ama biz 1 orta saha 1 kanat alırsak takım bambaşka role bürünebilir çünkü bu 4 takım arasında eksik olan biziz ve transfer kozumuz var.

Ocağa kadar maks puanı almalıyız içeride anadolu takımlarına karşı sıfır hata ile gidersek zaten tepede oluruz.

Bundan sonran İnşallah BOEY ligin son maçına kadar formayı bırakmaz. (1)

B.A.Y. ve Emre yı kadro ya dahil etmek lazım (2)

Moruţan'ı kaleye daha yakın oynatmak şart (3)
4. Frikik, duran top ve penaltıları Cicaldau'dan başkasının kullanması yasaklanmalı.

5. Forvette Halil, Mohammed ve Diagne 3'lüsünün performansı böyle devam edecekse Erencan Yardımcı denenmeli.

6. Babel ve Feghouli'nin bırak ilk 11 başlamasını maça sonradan girmeleri bile yasaklanmalı, devre arasından tezi yok gönderilemeli.

7. Adam akıllı bir orta saha Melo, Gedson Fernandes tarzı birini alana kadar Taylan denen ömür törpüsü, verem sebebi oyuncu bozuntusunu çekmeye devam etmeliyiz.

TS-BJK oynayacak. TS 2.devre Alanya-GS-FB deplasmanlarına gelecek hem kırılgan hem de yaşlı takımlar ben asla puan farkını önemsemiyorum. Daima FB ile olan puan farkını kollayın benden tavsiye.

Devre arası transfer kozu olan tek takım biziz. FB daha kimi alacak? son gün 3 adam aldılar oynatmıyorlar. BJK'nin sınırdan dolayı eli kolu bağlı maaş bütçesi tavan kimseyi alamazlar. TS'nin de kadro belli eksikleri yerli oyuncu kimi bulupta alacaklar?

Ama biz 1 orta saha 1 kanat alırsak takım bambaşka role bürünebilir çünkü bu 4 takım arasında eksik olan biziz ve transfer kozumuz var.

Ocağa kadar maks puanı almalıyız içeride anadolu takımlarına karşı sıfır hata ile gidersek zaten tepede oluruz.
Bence ilk 11 de enn önemli eksikliğimiz sol bek, rakipler resmen PvA yokmuşçasına içinden geçiyor defansın sol tarafının. Çalımla geçiyorlar, arkasına adam kaçırıyor, rakibin orta açmasına müsaade ediyor hiçbir işe yaramıyor resmen

Eskiden hücuma gittiği zaman dönemiyor diyorduk, artık hücuma gitmesine bile gerek kalmıyor defansı aksatması için. Çakılı bek oynarken bile defansı aksatıyor maşallahı var

Resmen Umut Meraş bile PvA 'a kıyasla daha iyi oynuyor...

Üst Alt